Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Titanfall - Temat Ogólny

182 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2014 o 16:42, FreemanPL napisał:

Przyjdzie osobno.


Faktycznie ;) False alarm. Sorki. Ciekawe jak to wyślą xD Już widzę jak kurierem wysyłają :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2014 o 13:47, NikiNicoo napisał:

Gdzie można dostać najtaniej?

Wszędzie jest podobnie, taniej niż 118 zeta na PC nie dostaniesz. W niektórych sklepach jak media expert przesyłka gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Radeona HD 4850 1gb(mam zamiar zminic na GTX 750 TI na początku kwietnia)

ale nie o tym wie może ktoś cos zrobic jak gra crashuje sie przy intro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 09:10, Undertaker napisał:

Ktoś wie jak zabezpieczenia antycziterskie w tej grze? Bo już kilku cziterków z mega
perfidnymi aimbotami widziałem...

FairFight. Ban Hammer bije od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym pograł ale coś chyba poszło nie tak podczas tranzakcji. Zamówiłem przedwczoraj wersję cyfrową za 129,90zł w sklepie gram.pl. Dostałem maila ale tylko z potwierdzeniem wpłynięcia pieniędzy na konto gram.pl. Do tej pory żadnego klucza nie dostałem, nic a kase zżarło. Ile się czeka na taki klucz? Dokonałem płatności zaraz przy złożeniu zamówienia przez PayPal do którego mam podpiętą karte debetową z mBanku. Napisałem do nich maila, czekam na dalszy przebieg wydarzeń. jak się wkurzę to kupie wersje pudełkową w tradycyjnym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa załatwiona, napisałem dzisiaj maila, Pan Maciek wysłał mi klucz, właśnie pobiera się gra :)
Sipo nie mogłem sprawdzić w moje zamówienie bo zamawiałem bez zakładania konta. Założyłem dopiero wczoraj tak na przyszłość, bo na bank będę jeszcze coś tutaj kupował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie wkurza, że gdzieś tam poszły plotki o tym, że ponoć powstanie Titanfall 2. Przecież ta gra to ani nic specjalnego, ani przełomowego, ani graficznie nie poraża, ani rozgrywką - jest solidna ale według mnie nie zasługuje na tak wysokie oceny, jakie dostaje (a dostaje je pewnie dlatego iż to przecież Respawn, "biedni" twórcy z Infinity Ward skazani na banicję przez zue Activision - normalnie chyba się rozpłaczę). Nie wiem, co niby w sequelu, oprócz uznania PS4 jako platformy, miałoby się pojawić nowego i tutaj zaufam twórcom, lecz tego typu gry nie powinny mieć drugich części i w ogóle wkurza mnie to, że wszystkie gry od EA od razu muszą być chorymi trylogiami. Ech... Podobne mam odczucia co do Borderlands 2 (które się podobało, ale ja się po jedynce nadziałem jeszcze bardziej na powtarzalność tego tytułu) - to także gra, która skorzystała ze swojej niebywałej popularności a nie klasy rozgrywki. Obym się jednak mylił w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 09:27, Agntx napisał:

Ale mnie wkurza, że gdzieś tam poszły plotki o tym, że ponoć powstanie Titanfall 2. Przecież
ta gra to ani nic specjalnego, ani przełomowego, ani graficznie nie poraża, ani rozgrywką
- jest solidna ale według mnie nie zasługuje na tak wysokie oceny, jakie dostaje (a dostaje
je pewnie dlatego iż to przecież Respawn, "biedni" twórcy z Infinity Ward skazani na
banicję przez zue Activision - normalnie chyba się rozpłaczę). Nie wiem, co niby w sequelu,
oprócz uznania PS4 jako platformy, miałoby się pojawić nowego i tutaj zaufam twórcom,
lecz tego typu gry nie powinny mieć drugich części i w ogóle wkurza mnie to, że wszystkie
gry od EA od razu muszą być chorymi trylogiami. Ech... Podobne mam odczucia co do Borderlands
2 (które się podobało, ale ja się po jedynce nadziałem jeszcze bardziej na powtarzalność
tego tytułu) - to także gra, która skorzystała ze swojej niebywałej popularności a nie
klasy rozgrywki. Obym się jednak mylił w tej materii.


Zastanawiałeś się wogóle co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 16:06, FreemanPL napisał:

Zastanawiałeś się wogóle co piszesz?

Co ci w jego wypowiedzi nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgodzam z Agntx, nie jest to niewiadomo co ale żeby ją wynosić na piedestał to zwyczajnie nie zasługuje na to. Dobra gra sieciowa, tyle. Jeśli ktoś chciałby pograć w podobną grę a szkoda mu kasy na Titanfall polecam darmowego Blacklight Retribution, tam akcja też jest dynamiczna i mamy możliwość zesłania sobie mecha z nieba (ludzie od Tytanów chyba sobie to zapożyczyli do swojej gry) :P
Jeśli o Titanfall chodzi to nie wiem co jest zgrane bo mogę wejść do rozgrywki co trzeczi, czwarty raz, większość czasu musze oglądać komunikat:
"Utracono połączenie z serwerem
Przekroczono limit czasu połączenia z serwerem "
Nie wiem czy moje łącze jest kiepskie czy to wina kompa a może ich serwerów.
Też tak macie? Czy mają tak serwery przeciążone że nie da rady normalnie pograć? Często się tnie dzwięk i obraz jakby lagi, w samouczku coś takiego nie ma miejsca. W inne gry gram normalnie tylko ta się stawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem te plotki i niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to że następna część powstaje na bank oraz trafi na PS4.

Dobra zacznę od samego wątku ewentualnego, a raczej pewnego powstania następnej części. To, że Titanfall miało być serią to było wiadomo od paru lat bo EA i Respawn Entertaiment od dawna chcieli zrobić serię która będzie rywalizować z Call of Duty. Więc do tych co zaskoczeni są plotkami o kontynuacji mam pytanie -> Czy wy się do jasnej cholery wczoraj dopiero urodzili, że coś takiego was zaskakuje???

Wątek powstanie wersji na PS4 to sprawa otwarta i realna, bo microsoft jedynie jak wieść niesie ma tylko pierwszą część na wyłączność jeśli chodzi o konsole. Według niepotwierdzonych(czyt. nie zaprzeczyli i nie potwierdzili) Titanfall był robiony z początku wył. pod PC, a dopiero po jakimś czasie robiono wersje na next-geny(PS4 i XB1). Potem Microsoft sypnął kasą i mamy exclusive. Natomiast z tego co wiadomo z wyników sprzedaży to TitanFall nie jest jakimś hiciorem na wielką skalę (infamous w 3 dni pobił sprzedaż titanfalla w rozrachunku PS4 infamous vs XB1 titanfall !!). Oczywiście znajdą się tacy co palną, że microsoft dał znać o tym jakoby Titanfall miałby nigdy nie trafić na PS4. Problemem dla tej wypowiedzi są słowa EA - Titanfall to czasowy Exclusive XB1 -> to samo co DR3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować