Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Evolve mogło skończyć jako gra free-to-play

12 postów w tym temacie

I dobrze, że nie skończyło. Model F2P mnie całkowicie odrzuca i tylko World of Tanks jest wyjątkiem, ponieważ tu jest bardzo fair. No i dzięki temu serwery nie będą przepełnione dziećmi, które nie wiedzą co znaczy słowo kooperacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@RamboPL

Wiesz mi, czy F2P, czy nie, dzieci nadal są i to w większych ilościach, niż ci się wydaje (Minecraft, Rust? ,w Rust podobno taka dzieciarnia jest, że szkoda gadać, a to przecież normalna płatna gra).

Dla mnie ten tytuł powinien być F2P, idealnie pasuje do jego konwencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 13:03, LuKi965 napisał:

Mogło i skończy, to tylko kwestia czasu. Era gier z abonamentem przechodzi do lamusa
i nic nie potwórzy sukcesu WoWa.

Przecież Evolve nie jest grą z abonamentem. Zwykłe "pudełko" za 60 dolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> i tylko World of Tanks
> jest wyjątkiem, ponieważ tu jest bardzo fair.

Nie wierzę w to co przeczytałem :)
Prem tank t8 + konto premium i od razu masz przewagę bo na każdym czołgu możesz bezproblemowo ładować złote pestki pod sufit...
Choć właściwie gdyby nie prem ammo za srebro to można było by się zgodzić.
(pograj z XVM + mod który pokazuje z jakiej amunicji do Ciebie strzelają)

Prawdziwe f2p prawie nie istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 13:52, aY227 napisał:

Prawdziwe f2p prawie nie istnieje :)


Path of Exile :]

Co do Evolve - całe szczęście. Gra zapowiada się świetnie a model freemium mógłby ją zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 13:52, aY227 napisał:

Nie wierzę w to co przeczytałem :)

Ja również :)

Dnia 15.02.2014 o 13:52, aY227 napisał:

Prem tank t8 + konto premium i od razu masz przewagę bo na każdym czołgu możesz bezproblemowo
ładować złote pestki pod sufit...

To o premium tanku i premium to gadanie, które ciągle słyszę, a zastosowania nie ma. Na przykład ja, mam ponad 9500 bitew, gram wyłącznie zwykłymi pestkami na różnych tierach (teraz głównie 6,8,9) bez premium i potrafię wykręcić niezłe wyniki i cały czas jestem na plus. Jak jest się [ciach] to nawet złote pestki nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra się sprzeda, nie lubię free to play, bo zawsze mają jakieś "ale". PoE jak dla mnie jest warte pełnoprawnej ceny, a przez to że jest darmowe lagi niestety są dość częste i jak dla mnie totalnie nie pozwalające na grę na hardcorze. Evolve rozumiem, że ma być płatne ale jako pudełko, a nie abonament? Nie widzę problemu. Następca L4D się przyda, uwielbiam versusy połączone z coppem i tego brakowało mi w PayDay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mogło i skończy, to tylko kwestia czasu. Era gier z abonamentem przechodzi do lamusa
> i nic nie potwórzy sukcesu WoWa.
Prawda. Rządzą Free2play, albo ew. gry, za które płacisz raz jak GW. Ja sam grałem w WoWa na trialu i jest świetny, ale płacić 5 dych miesięcznie? To w sumie kupa kasy. w 3 miesiące wychodzi kolejna gra, 3 płyty, albo 6 książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować