Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gearbox nie pracuje nad Borderlands 3, studio zajmuje się Furious 4, Homeworldem i dwiema innymi markami

11 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Od października ubiegłego roku nic się nie zmieniło - Borderlands 3 (jeszcze) nie powstaje. Gdyby powstawało, byłoby to gigantyczne przedsięwzięcie – powiedział szef Gearboksa, Randy Pitchford.

Przeczytaj cały tekst "Gearbox nie pracuje nad Borderlands 3, studio zajmuje się Furious 4, Homeworldem i dwiema innymi markami" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 19:39, Maelius napisał:

Licze że zrobią Homerworld Cataclysm (imo najlepsza część) ! :D


Też bym chciał żeby prócz jedynki i dwójki zrobili remake Cataclysm ale są chyba jakieś problemy prawne bo tą cześć robiło Barking Dog Studios (po tym jak upadła Sierra było straszne zamieszanie kto do czego ma prawa i nie wiem czy THQ nie przejeło przypadkiem tylko tych części robionych przez Relic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba taka postawa. To jest dokładnie to, o czym wspominałem a propos tematu kontynuacji The Last of Us.
Już sama możliwości odczekania i nieograniczania się siódmą generacją wydaje się rozsądna, a co dopiero przy takim podejściu twórców do nowości w kolejnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 12:53, CristianoRonaldo napisał:

Haha nieźle pocisnęli Valve :D Niezła beka. Co do Furious 4 ta gra wygląda tak, że ciężko
o niej coś powiedzieć.

To w ogóle pokazali coś poza głupawym filmikiem pokazującym bohaterów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować