Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Final Fantasy: Lightning może wystąpić gościnnie w innych tytułach

9 postów w tym temacie

A mam takie pytanie do składu redakcyjnego - czy ktoś męczy tą grę i pojawi się recenzja w najbliższym czasie? Zastanawiam się czy inwestować kasę czy czekać i kupić jak będzie faktycznie za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@1 - Poczekaj. Poczekaj... Walka może jest ciekawsza, ale cała reszta wygląda na totalnie spiep***oną. Ograniczenia czasowe przez które nie można spokojnie wszystkiego zwiedzić i zrobić, durna historia, której zakończenia domyśli się dziecko w pierwszych 30 minutach, cały czas te same mdłe i nijakie postacie...

http://youtu.be/swkMijETQJA?t=44m30s - Jesse Cox niejaki, wielki fan FF "looses his shit" i oficjalnie to pierwszy Let''s Play w jego karierze, którego nie ukończy, tak go ta gra irytuje :P Taka ciekawostka. Spoiler alert w linku.

Nawet nie mam zamiaru kijem tego dotykać. Dobrze, że w końcu mamy tę nędzną trylogię za nami. FF XV... Bądź dobrą grą. Błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to, co piszesz to racja to Spoony będzie miał na czym się pastwić :D

W sumie nie za bardzo rozumiem Square Enix- mimo FFXIII ma paru fanów, to przeważająca znana mi liczba osób twierdzi, że 13 powinna wylądować tam, gdzie leżą wszystkie niesprzedane katridże E.T., tymczasem nie dość, że dorobili do tego syfu 2(jeszcze gorsze jak słyszę) części to to jeszcze nie chcą z tym skończyć. Wtf Japan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie popularna tylko hypowana przez samo Square. Najbardziej gówniany Final w historii jest najbardziej hypowany i jeszcze rozciągany w nieskończoność, smutne.

Zdenio, to nie koniec. XV ma wspólne uniwersum z XIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I hypowana skutecznie, przez co kojarzyłem ją z serią przez ostatnie lata bardziej, niż np. z Cloudem. Na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@5 - Możesz zlinkować źródło tej strasznej informacji...? oO Wierzyć mi się nie chce...

Chociaż to niby byłoby już daleko w przyszłości (biorąc pod uwagę ending LR), nowi bohaterowie etc. Jest szansa na coś nowego, nawet jeżeli uniwersum będzie wspólne (w co wątpię). Chodzi o to, że zerwą z wątkami z XIII.

OK, znalazłem:

"Right from the start when we first it announced it as Versus XIII, the game itself was backed up by the same Crystal legend: the Fabulla Nova Crystallis mythology that underpins the whole of the XIII series."

Meh, nic niebezpiecznego IMO. Chodzi o ten wątek "kryształów". Mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować