Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszyła promocja Xbox 360 Ultimate Games Sale na Xbox Live

12 postów w tym temacie

Adam Berlik

Microsoft przez najbliższy tydzień przeceni na Xbox Live kilkadziesiąt tytułów (codziennie nowe gry w ofercie) z działu Gry na żądanie i Arcade. Ponadto do 25 lutego można nabyć taniej także kilka wybranych produkcji.

Przeczytaj cały tekst "Ruszyła promocja Xbox 360 Ultimate Games Sale na Xbox Live" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy DLC też będą w promocji. Chętnie skusiłabym się na parę do Mass Effect 2 i 3 ale nie po normalnych cenach.
Orientuje się może ktoś, czy trzeba mieć wykupionego Golda, żeby móc skorzystać z oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to trochę głupie pytanie ale Dishonored zniknął u mnie z rekomendacji i jak biorę przeglądaj gry A-Z to też jej nie ma, a miałam sporą chrapkę żeby ją dzisiaj kupić. Czy u Was może wystąpiło coś podobnego? Jak mogę ją znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie laika: a jak to wygląda dla graczy z Xboxem bez dysku? Zapłacę, ściągnę (i zainstaluję na podłączonym pendrive''ie), przejdę, usunę - i co dalej? Chyba będę miał nadal dostęp do downloadu zakupionej gry (za darmo)?

I jeszcze jedno pytanie: jest gdzieś pełna lista gier przecenionych i tych, które dopiero przecenione będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry są na stałe przypisane do konta XBL, przez które je kupiłeś. Możesz te gry pobierać na dowolnej konsoli, pod warunkiem, że zalogujesz się na to konto XBL, na którym dokonałeś zakupu.
Pełnej listy raczej nie ma, co 24h będą pojawiać się nowe tytuły i tak przez siedem dni do końca promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2014 o 21:48, borias napisał:

Pełnej listy raczej nie ma, co 24h będą pojawiać się nowe tytuły i tak przez siedem dni
do końca promocji.

Ok, dzięki za wytłumaczenie. A te gry, które teraz są wymienione w newsie na pierwszej liście do kiedy są przecenione? Tylko dzisiaj czy dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 21:52, Rusty-Luke napisał:

Ok, dzięki za wytłumaczenie. A te gry, które teraz są wymienione w newsie na pierwszej
liście do kiedy są przecenione? Tylko dzisiaj czy dłużej?


Od Dishonored do Bastion to chyba tylko dziś, reszta na dłużej, przynajmniej tak piszą tutaj:
http://gry.interia.pl/newsy/news-xbox-360-ultimate-game-sale-ruszyla-wyprzedaz-gier-na-konsol,nId,1107806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kliknij na link w newsie, zaloguj się na swoje XBL i kup.
Dzięki tak zrobiłam. Kupiłam przez stronę internetową a na konsolę pobrało się samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować