Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls Online - wbicie maksymalnego poziomu zajmuje do 150 godzin?

27 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2014 o 14:34, Eternal101 napisał:

Chciałbym żeby fabuła główna nowego TES''a (SP) zajmowała tyle :).

Znaczy że główny wątek? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja musze powiedziec, ze po przeczytaniu tych wszystkich zachodnich recenzji TES Online, ja juz watpie w rzetelność dzienikarska w swiecie gier.

Ta Gra, nie jest warta ni to złotówki, ni to nazywania sie TES''em, juz Skyrim był za wysoko oceniany (system walki, czarow itp. to po prostu dno)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym żeby fabuła główna nowego TES''a (SP) zajmowała tyle :).
A ja bym chciał, żeby tym razem była tam fabuła, a przynajmniej jakieś ciekawsze questy, mniej w stylu kuriera DHL, ale to już pewnie nie byłby TES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 14:53, Night_Elf napisał:

Ja musze powiedziec, ze po przeczytaniu tych wszystkich zachodnich recenzji TES Online,
ja juz watpie w rzetelność dzienikarska w swiecie gier.

Ta Gra, nie jest warta ni to złotówki, ni to nazywania sie TES''em, juz Skyrim był za
wysoko oceniany (system walki, czarow itp. to po prostu dno)...


A grałeś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie zajmuje to 150 godzin to ta gra właśnie dla mnie umarła. Nie ma opcji żeby endgame był na tyle rozbudowany aby zapewnić dodatkowe 1000-2000h
Już The Secret World który jest tak jechany za brak endgame''u pożarł mi 1300h życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Questy w TESO bardzo mi się podobały . Coś innego niż zabij 10 dzików/wilków/bandytów - sporo do rozmawiania , czytania etc. Dla osób lubiących w grze lore bez durnych questów TESO będzie miłym wyborem. Samo pvp też ciekawie wyglądało , lepiej niż w GW2 WvW. Zaskoczony byłem też optymalizacją gry w becie - tak płynnie działającego mmo już od dawna nie widziałem . Kłuje w oczy za to animacja ( od dawna bolączka Bethesdy) - zdecydowanie mogło być tu lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A grałeś już?

Ja grałem i ta gra to ni MMO, ni TES. Pograłem 4h i... walka marna, tragiczny interface, na plus VA, grafika (jak na MMO) i tworzenie postaci, takie są moje wrażenia z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja musze powiedziec, ze po przeczytaniu tych wszystkich zachodnich recenzji TES
> Online,
> > ja juz watpie w rzetelność dzienikarska w swiecie gier.
> >
> > Ta Gra, nie jest warta ni to złotówki, ni to nazywania sie TES''em, juz Skyrim był
> za
> > wysoko oceniany (system walki, czarow itp. to po prostu dno)...
>
> A grałeś już?
>

Beta, 3 postacie rozwiniete do 10-12 levelu, do tego na 3 roznych frakcjach. Duzo mi to mowi o samej grze, nawet jezeli lategame okarze sie jakis niesamowity to co pokazala Beta, to dno, sa gry F2P jak Neverwinter, ktore sa bardziej dynamiczne, graficznie niewiele gorsze i przynoszace duzo zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 15:04, Night_Elf napisał:


Beta, 3 postacie rozwiniete do 10-12 levelu, do tego na 3 roznych frakcjach. Duzo mi
to mowi o samej grze, nawet jezeli lategame okarze sie jakis niesamowity to co pokazala
Beta, to dno, sa gry F2P jak Neverwinter, ktore sa bardziej dynamiczne, graficznie niewiele
gorsze i przynoszace duzo zabawy.

Najwyrazniej TESCO nie jest dla Ciebie. Tak jak dla mnie nie jest Neverwinter.

Do bety podchodzilem z bardzo duza dawka sceptycyzmu. Po jej zakonczeniu myslalem juz tylko o pre-orderze. A ja w zyciu preorderowalem moze 2 gry (slownie DWIE).

Uwielbiam slow-paced MMO. Tak malo ich w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 14:36, Kadaj napisał:

> Chciałbym żeby fabuła główna nowego TES''a (SP) zajmowała tyle :).
Znaczy że główny wątek? o_O

Tak i oczywiście jakoś logicznie prowadzony przy okazji :).

AXX0 Przecież fabuła w TES była dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uprzedzam przed kupnem tej gry.. ta gra chyba robiona była "Wezmy wszystkie najgorsze pomysły z innych mmo i zróbmy z nich gre".

Rozumiem że to tylko beta chociaż 1,5 miesiąca przed premierą nie ma bet.. sa dema już. Na prawdę nie wiem kto jest odpowiedzialny za projekt ale powinien płonać w piekle.

Jak w przypadku Star Warsów się nie myliłem do rychłego F2P tak samo TESO padnie szybko. Daje maks 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ten lvleling. Czasami tak się zastanawiam, że gry powinny jakoś odejść jakoś od tego prehistorycznego systemu i wyśrubować coś nowego. Opartego na umiejętnościach/skillach czy samym scenariuszu. Skończyłby się durnowaty grind i liczyłoby się coś innego. A może to po prostu takie moje głupie gadanie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 15:50, Damianuss1 napisał:

Ehhh ten lvleling. Czasami tak się zastanawiam, że gry powinny jakoś odejść jakoś od
tego prehistorycznego systemu i wyśrubować coś nowego. Opartego na umiejętnościach/skillach
czy samym scenariuszu. Skończyłby się durnowaty grind i liczyłoby się coś innego. A może
to po prostu takie moje głupie gadanie :P.


Ale wlasnie TESO w odroznieniu od pozostalych MMO jest oparte na skilach i scenariuszu. Przynajmniej na tyle na ile zasmakowalem tego w becie.

I wlasnie dlatego tak wielu recenzentom sie nie podoba bo nie mozna w 5 godzin wbic max levela.

Na ten przyklad, ja do jakiegos 5 poziomu nie wiedzialem jaki mam level i gdzie to moge znalezc. Wogole nie bylo mi to potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja musze powiedziec, ze po przeczytaniu tych wszystkich zachodnich recenzji TES
> Online,
> > ja juz watpie w rzetelność dzienikarska w swiecie gier.
> >
> > Ta Gra, nie jest warta ni to złotówki, ni to nazywania sie TES''em, juz Skyrim był
> za
> > wysoko oceniany (system walki, czarow itp. to po prostu dno)...
>
> A grałeś już?
>

JA gralem i sie zgadzam z przedmowca. Gra jest na bardzo niskim poziomie. JEsli bedzie abonament to dlugo nie pociagnie. Jako F2P maja szanse, ale nie ma bata by ludzie za taka gierke placili dluzej niz miesiac moze dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 15:19, AjKnowJu napisał:

Mnie tam giera bardzo przypomina zwykłego TES''a dlatego się zastanawiam nad zakupem.


Raczej niskobudzetowa wersje tesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że TES ma jeden z sensowniejszych systemów rozwoju postaci. Zwiększają się głównie te umiejętności których używasz. Nie ma rozdawania punktów na lewo i prawo jak w wielu grach. Chcesz mieć więcej many i rzucać lepsze czary? Sorry, chowaj miecz i rzucaj czary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

> > Chciałbym żeby fabuła główna nowego TES''a (SP) zajmowała tyle :).
> Znaczy że główny wątek? o_O
Tak i oczywiście jakoś logicznie prowadzony przy okazji :).

AXX0 Przecież fabuła w TES była dobra.


W ktorym TES? kazda gra to byla TES, ale inne podtytuly jak oblivion, skyrim morrowind itd. Dla mnie jedynie morrowind byl dobry fabularnie nawet i gra miala to "WOW!" jak sie gralo. Oblivion i skyrim... Been there done that. I slaba fabula tych dwoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować