Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Bioshock i Bioshock: Infinite tracą pracę!

27 postów w tym temacie

Bioshock Infinite to jedna z bardziej przereklamowanych gier tej generacji. Owszem, gra solidna ale nic więcej. Gameplay, mechanika, nic nowego, fabuła też zdecydowanie bardziej napakowana hypem niż treścią. Gdyby nie unikalny i fantastyczny art design to ta gra by w życiu by nie byłą tak popularna. Pierwszy Bioshock imo był o wiele bardziej ciekawy.
Pan Levine ma smykałkę więc mam nadzieję że będzie realizował swoje ambicje w wielu dobrych grach a nie tylko kolejnych Bioshockach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Ostatni Bioshock jest przereklamowanym - to prawda, natomiast nie zgadzam się, że gra broni się tylko estetyką. Mimo wszystko fabuła także jest niezła, a koniec gry (tak, użyję tego głupiego określenia) "wbija w fotel". Niestety, technologicznie, gameplayowo ta gra się nie broni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jest dobra, ale nie genialna jak to niektórzy próbują wmawiać. Sama gra jest dobrym shooterem, ale tylko dobrym ot 7-8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jest Ken, póki on tworzy będę spokojny o Bioshocki.

Irrational Games oddało markę 2K. Najprawdopodobniej inny deweloper zajmie się Bioshockami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 20:28, Thermalcake napisał:

Irrational Games oddało markę 2K. Najprawdopodobniej inny deweloper zajmie się Bioshockami.

Może Marin, dwójka wyszła im dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza wiadomość ostatnich miesięcy. Przynajmniej dla mnie. Ken Levine od zawsze był moim idolem i gry, które robił dawały mi dokładnie to czego oczekiwałem. Ambitne, inteligentne i duże tytuły. Teraz oznacza to, że kolejne studio robiące ambitne gry wysokobudżetowe przechodzi do mniejszych projektów a na szczycie zostają kolejne klony takie jak Battlefield, CoD czy nawet GTA. Szkoda... Ostatnia nadzieja w Naughty Dog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioshock Infinite broni się tym, że jego temat przewodni gry jest naprawdę poważny, i nie każdy go zrozumie, a szczególnie zakończenia. Pod tym względem gra jest wyjątkowa, nie pamiętam innej, w której fabuła byłaby oparta na tak ciężkim temacie jakim jest np. sprawa światów równoległych oraz wagi podejmowanych decyzji i ich konsekwencji. I pewnie za to Bioshock dostał wysokie noty, za niecodzienność.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fatalna wiadomość ;( Infinite to dla mnie najlepsza gra jaka powstała (tak grałem w mnóstwo gier właściwie każdy ważny tytuł od 2003 roku). Owszem gameplay tak właściwie nie oferuje nic innowacyjnego, ale jest bardzo dobry. Z kolei tematyka, fabuła, świat przedstawiony, oprawa artystyczna/ dźwiękowa to dla mnie 20/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko kolejnych potencjalnych hitów żal: jaka szkoda, że nie zrobią kontynuacji swojej najlepszej produkcji ...SWAT 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JP LeBreton, designer Bioshocka i Bioshocka 2 nazwał na Twitterze Kena Levine "toksycznym egomaniakiem", który "porzuca ludzi, którzy nie są mu już potrzebni". Tweet został już usunięty, ale ostał się po nim screenshot: http://i.imgur.com/PIj9wPc.jpg

Tutaj jest jego Twitter: https://twitter.com/vectorpoem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się z kolei Bioshock Infinite bardzo podobał, pod względem ogólnego wrażenia jakie na mnie zostawiła ta gra po jej ukończeniu to na pewno jedna z lepszych w jakie miałem okazję grać w ciągu ładnych paru lat. W ogóle sukcesem jest to, że przeszedłem ją na dwa razy, bo w ogóle gry singleplayerowe mnie przestały przykuwać na dłużej już od jakiegoś czasu. Dla mnie świetna produkcja, nikt mi nie będzie wmawiać że źle się przy niej bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować