Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Wolf Among Us: Smoke & Mirrors - recenzja

4 posty w tym temacie

Telltale Games czekało nam kazać zdecydowanie za długo. -> Telltale Games kazało nam czekać zdecydowanie za długo.


Mnie również umknęło kilka istotnych szczegółów, a informacje podane w krótkim streszczeniu na poprzedzającym Smoke & Mirrors, nie były w pełni zadowalające.

Na poprzedzającym czym ? Zakładam intrze/wstępie ?

ale na tyle ciekawe, byśmy z niecierpliwością czekali na dalszy część tej historii
. -> ale na tyle ciekawe, byśmy z niecierpliwością czekali na dalszą część tej historii.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np.

Swoją drogą "czekało nam kazać" to niezły hit, mogło by wpaść nawet do tygodniowych "Bzdur Growych", taka autopromocja portalu :)

W temacie samego epizodu - ja osobiście czekam aż wyjdzie w pakiecie już całość. zrobiłem tak swego czasu z TWD i się nie zawiodłem. Uwielbiam przygodówki od TG, ale nie cierpię się nimi "kaleczyć na raty". Jak już mam jakąś dodać do swojej kolekcji to tylko pełnymi sezonami, bo wtedy mogę spokojnie usiąść na tyłku w fotelu i nie zostanie mi ten bolesny niedosyt po którym następuje oczekiwanie na kolejny epizod [zostaje mi jedynie niedosyt i oczekiwanie na kolejny sezon :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować