Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wolfenstein: The New Order w pakiecie z zaproszeniem do beta-testów gry Doom

11 postów w tym temacie

"zapowiada się ciekawie" Chyba kpisz, wygląda jak cholerny koln call of duty. Bezmyślne zabijanie kolejnych fal przeciwników bez taktyki, może dla ludzi bez gustu super ale ja oczekiwałem czegoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2014 o 20:56, Crew_900 napisał:

"zapowiada się ciekawie" Chyba kpisz, wygląda jak cholerny koln call of duty. Bezmyślne
zabijanie kolejnych fal przeciwników bez taktyki, może dla ludzi bez gustu super ale
ja oczekiwałem czegoś lepszego.


juz oceniasz gre?? rozsmieszasz mnie, raptem zobaczyles w necie tylko kilka urywków;)
niech gra wyjdzie wtedy sie przekonamy jaka ona jest:) i wtedy sie da jej ocene:P ale na bank od corocznego kotleta COD-a bedzie lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2014 o 20:56, Crew_900 napisał:

"zapowiada się ciekawie" Chyba kpisz, wygląda jak cholerny koln call of duty. Bezmyślne
zabijanie kolejnych fal przeciwników bez taktyki, może dla ludzi bez gustu super ale
ja oczekiwałem czegoś lepszego.

Zasadniczo stwierdzeniem " Bezmyślne zabijanie kolejnych fal przeciwników bez taktyki" streszczesz sens starych dobych wolfów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "zapowiada się ciekawie" Chyba kpisz, wygląda jak cholerny koln call of duty. Bezmyślne
> zabijanie kolejnych fal przeciwników bez taktyki, może dla ludzi bez gustu super ale
> ja oczekiwałem czegoś lepszego.
Śmiech na sali... W Wolfensteine właśnie chodzi o bezmyślne napierdzielanie ile wlezie w oponentów! Nie widziałeś lub nie grałeś nigdy w stare Wolfensztajny? Wydaje mi się, że nie skoro oczekujesz jakieś ambitnej fabuły rodem z filmu Stevena Spilberga!

Dla osób które jeszcze nie widziały. :p
http://www.youtube.com/watch?v=SPf5-R-dPi8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2014 o 23:46, MrocznyMaciej napisał:

Śmiech na sali... W Wolfensteine właśnie chodzi o bezmyślne napierdzielanie


Uwaga na słownictwo... Czasem warto ugryźć się w język.

Dnia 19.02.2014 o 23:46, MrocznyMaciej napisał:

ile wlezie
w oponentów! Nie widziałeś lub nie grałeś nigdy w stare Wolfensztajny? Wydaje mi się,
że nie skoro oczekujesz jakieś ambitnej fabuły rodem z filmu Stevena Spilberga!


Zabawne, gdyż z dotychczas udostępnionych fragmentów gry wynika raczej, że o reżyserskie aspiracje oskarżyć należałoby twórców. Ilość cut-scenek, jakimi nas rozpieszczają jest wręcz porażająca, a fragmenty rozgrywki (które to trafiły do sieci w zeszłym roku) sprawiają wrażenie silnie oskryptowanych i niepokojąco liniowych, swoistego "zapychacza czasu" pomiędzy fabularną/przerywnikową ucztą. Ani pierwszy Wolfenstein, ani tym bardziej Return to Castle Wolfenstein nie hołdowały takiemu modelowi zabawy.
Oczywiście, mogę się mylić - ba, chcę, by panowie z Machine Games zaskoczyli mnie in plus (Escape from Butcher Bay tytułem świetnym bowiem był), ale to, co dotychczas pokazują jest bardzo, bardzo niepokojące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by z tego nie wyszło: oskryptowany liniowy shooter, bezmyślna strzelanka z falami mięsa armatniego a''la COD, czy zróżnicowana i przemyślana gra akcji, to i tak zagości na mojej półce :)
Do serii Wolfenstein mam taką słabość jak chyba do żadnej innej :)
A gra jak na razie nie prezentuje się jakoś tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówi to osoba z Poważnym Samem w avku... ;)

A tak na serio to właśnie tego po tej grze się spodziewałem - młócki, krwi i w sumie po tym dość fajnego klimatu. Grałem kiedyś trochę w RtCW, w ostatniego Wolfensteina nie grałem. Ale tak naprawdę to od początku gra mi się właśnie w ten sposób zapowiadała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować