Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Total War: Rome 2 oskarżeni przez fanów o wstrzymanie zawartości z myślą o DLC

28 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Na The Creative Assembly posypały się gromy po premierze ostatniego mikrododatku - "Beasts of War" - który wprowadził jednostki mające według pierwszych zapowiedzi znaleźć się w podstawowej wersji gry.

Przeczytaj cały tekst "Twórcy Total War: Rome 2 oskarżeni przez fanów o wstrzymanie zawartości z myślą o DLC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazewnictwo jest nieszczęśliwe, ale to nie te same jednostki wydane oddzielnie w formie DLC.

^^ Na pewno poprzednie wielbłądy miały dwa garby, a ten ma jeden, więc dla mnie spoko, nie ma się absolutnie o co czepiać :). Oba z rodziny wielbłądowatych, ale różnią się przecież. "Różnią się pięknie", że zacytuję klasyka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC z krwią i z odcinaniem kończyn do na pewno nie jest skokiem na kasę @Lordpilot. Poza tym, serio... świeżość? Świeżość w grach Creative ASSembly?


EDIT: Fajnie, że @Lordpilot edytuje swój komentarz, gdy ja na niego odpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nazewnictwo jest nieszczęśliwe, ale to nie te same jednostki wydane oddzielnie w formie
> DLC.
>

> ^^ Na pewno poprzednie wielbłądy miały dwa garby, a ten ma jeden, więc dla mnie spoko,
> nie ma się absolutnie o co czepiać :). Oba z rodziny wielbłądowatych, ale różnią się
> przecież. "Różnią się pięknie", że zacytuję klasyka :).
>
>
To był sarkazm nie ? lecą tamci tylko na kasę i tyle i się dziwią potem że więcej ludzi pobiera gry z internetu niż kupują bo dodatków miliardy tyle że dawno w grze powinny być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> DLC z krwią i z odcinaniem kończyn do na pewno nie jest skokiem na kasę @Lordpilot. Poza

Dnia 20.02.2014 o 10:28, Scorpio100 napisał:

tym, serio... świeżość? Świeżość w grach Creative ASSembly?




^^ Wyedytowałem, jeszcze przed Twoim komentarzem (stwierdziłem, że nie będę kopał mistrza odgrzewanych kotleciorów), ale... napisze tylko, że z takim podejściem to sarkazm dostrzeżesz dopiero jak podejdzie bardzo blisko i ugryzie Cię w dupę :)

ps. Proszę o szczere komentarze (przyjmę na klatę każdą krytykę) - czy mój sarkazm "ssie paukę" ? Czy też internauci już kompletnie nie potrafią skumać intencji piszącego o ile się wszędzie nie wstawi pierdyliarda emotikonów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż.. Rome 2 to katastrofa, a kolejne idiotyczne DLC je tylko poglębia. CA to banda idiotów która zamiast ulepszać "normalną" kampanię, to wydaje nowe kampanie[cezar w galii], praktycznie zapominając o "starej" kampani. W wyniku czego szybko się one nudzą, i są biedne od strony możliwości gry, bo zamiast rozwijać porządnie jedną kampanie, to dzielą wszystko na 2. A R2 to już miazga, z gry wycięto tyle wspaniałych elementów które były choćby w Shogunie 2, że aż dziwi mnie czemu R2 zostało wydane. A CA ciągle ma lament do graczy czemu tak krytycznie ich wspaniała, pro, uber, zajebista gra bez skazy, jest słabo oceniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znaczy skończyli już łatać ten festiwal bugów że gracze tylko z dlc mają problem? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo główna część fabularna gry będzie jako DLC w podstawce będą jedynie misje poboczne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam to Rome II nic nie mam, poza tym, że nadal nie nauczyli się optymalizować tur kompa i całkiem długo trwają, gra wprowadza ciekawe mechanizmy które jednak różnią się trochę w zależności od serii gry. Co do DLC, fakt małe i ubogie, jak chyba wszędzie dzisiaj. Jednak nic nie pobije THQ z CoH2, gdzie DLCki są droższe i niszczą balans, dlatego wszystko inne jestem w stanie przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 10:33, Lordpilot napisał:

> DLC z krwią i z odcinaniem kończyn do na pewno nie jest skokiem na kasę @Lordpilot.
Poza
> tym, serio... świeżość? Świeżość w grach Creative ASSembly?



^^ Wyedytowałem, jeszcze przed Twoim komentarzem (stwierdziłem, że nie będę kopał mistrza
odgrzewanych kotleciorów), ale... napisze tylko, że z takim podejściem to sarkazm dostrzeżesz
dopiero jak podejdzie bardzo blisko i ugryzie Cię w dupę :)

ps. Proszę o szczere komentarze (przyjmę na klatę każdą krytykę) - czy mój sarkazm "ssie
paukę" ? Czy też internauci już kompletnie nie potrafią skumać intencji piszącego o ile
się wszędzie nie wstawi pierdyliarda emotikonów ?



O w takim razie przepraszam. Nie widziałem edita dopóki nie odświeżyłem strony, więc wina nie jest po mojej stronie. Faktycznie zaleciało sarkazmem, ale już tyle widziałem na gram.pl, że nigdy nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 10:33, Lordpilot napisał:

(stwierdziłem, że nie będę kopał mistrza
odgrzewanych kotleciorów)


Ciekawe, nie widzę w newsie nic o Activision, Infinity Ward czy Treyarch ;]

Kiedy zapowiedziano to DLC (a już wtedy było wiadomo jakie jednostki się w nim znajdą) to fani: meh, po co nam to, dajcie nowe frakcje, najlepiej Iberów

Kiedy była ta akcja z pojedynkiem z CoH 2, kiedy można było załatwić sobie te jednostki za darmo to fani: meh, nie chce nam się

A teraz nagle afera...

Zresztą wystarczy poinstalować mody, np. Divide et Impera, gdzie frakcje dostają nowe jednostki. Całkowicie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 11:07, czupryn napisał:

Jednak nic nie pobije THQ z CoH2, gdzie DLCki są droższe i niszczą balans, dlatego wszystko
inne jestem w stanie przetrwać.


THQ już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>

Dnia 20.02.2014 o 11:38, Bambusek napisał:

Kiedy była ta akcja z pojedynkiem z CoH 2, kiedy można było załatwić sobie te jednostki
za darmo to fani: meh, nie chce nam się

A teraz nagle afera...


^^ Jaka gra tacy fani.... hue-hue-hue ;-) No dobra, a teraz już bez złośliwości - akurat tu się z Tobą zgadzam. CA, seria Total War i wszystko co związane z tą marką jest na rynku dłużej i jest bardziej rozpoznawalne niż cokolwiek związanego z CoH. Tymczasem to właśnie community związane z grą od Relica stanęło na wysokości zadania i rozjechało starych wyjadaczy jak walec świeżutki asfalt. Trochę to jednak wstyd dla tych pierwszych IMO ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wina za taki stan rzeczy leży tylko po stronie konsumenta. To my gracze kupując te całe dlc daliśmy przyzwolenie na takie praktyki wydawców/studiów. Zbieramy owoce naszego bezkrytycznego zgadzania się na wszystko i tyle. Kiedyś kupowałeś dodatek z masą zawartości w przystępnej cenie, a teraz kupujesz pojedyncze elementy, które po zsumowaniu wychodzą zazwyczaj drożej. Ta seria jest najlepszym przykładem. W Rome I mieliśmy o ile pamiętam dwa duże dodatki (barbarzyńcy i Aleksander Wielki?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować