Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Akcja Far Cry 4 osadzona w Himalajach?

19 postów w tym temacie

Mogą być fajne patenty z tego tajne placówki ,wspinaczki, chowanie się w śniegu jak to dobrze rozegrali by był bym za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki hit kiedyś był Cliffhanger (Na krawędzi) ze Stalone z 93 roku.. pamiętam jaki to był wypas i jak przeczytałem ten news to od razu skojarzyło mi się z tym filmem,i myślę że to fajny pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" To już trzecia gra bardziej lub mniej kierująca się w stronę Himalajów lub zbliżonej lokacji (z potworami)".

Pozostałe dwie to które?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> " To już trzecia gra bardziej lub mniej kierująca się w stronę Himalajów lub zbliżonej
> lokacji (z potworami)".
>
> Pozostałe dwie to które?

Jedną jest Uncharted 2, w której sporą część gry spędzany buszując po Tybecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale super :D! Zawsze chciałem pograć w zimie :) Może jakieś ciekawe easter eggi będą z Yeti ? Mi tam jak najbardziej pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O nieeee tylko nie snieg xd czy w kazdej grze musza byc szcury, pajaki i snieg?:D
i wybuchające beczki xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie fajny pomysł :) Jest mnóstwo miejsca na improwizowane techniki, jakieś zrzucanie w przepaść, wspinaczki, upgreadowanie sprzętu do wspinania i drzewko umiejętności z tym związane (np. skill na wyskok w górę w czasie zwisu, jak w AC), tyrolki, lawiny jako efekt używania ładunków wybuchowych, jaskinie ITD. Far Cry 3 był dla mnie świetną grą, na czwórkę też się połaszę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej serii tylko pierwsza czesc maila rece i nogi. Kolejne czesci to jakies bezsensowne kombinowanie, podejrzewam ze z ta bedzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooodrin!
Jestem za, dawno nie było dobrej strzelanki w śniegu. Jeśli ma to być wykonane jak dżungla w FC3, dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować