Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie: Tomb Raider i Dead Nation w marcu w PlayStation Plus

9 postów w tym temacie

Adam Berlik

Podobnie, jak w ubiegłym miesiącu, tak i teraz do sieci wyciekła lista gier, które będą dostępne niebawem w Kolekcji Gier od Zaraz w usłudze PlayStation Plus. Abonenci otrzymają między innymi nową odsłonę Tomb Raidera i Dead Nation.

Przeczytaj cały tekst "Nieoficjalnie: Tomb Raider i Dead Nation w marcu w PlayStation Plus" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że potwierdzi się wszystko na PS3 (mimo, że TR już ograłem) - natomiast nie bardzo zależy mi na DeadNation, które miał i grał już chyba każdy, kto wcześniej miał PS3.

Swoją drogą ciekawe, bo nie zapowiadali DN na PS4.

Przyjdzie niestety nam posiadaczom PS4 jeszcze DŁUGO poczekać, zanim zaczniemy dostawać w ramach PS+ takie hity jak teraz są na PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem indie gry spokojnie wystarczą przez 1 rok. I twórcy na nich zarabiają dobrze dzięki czemu chętniej będą je robić a i gry są bardzo dobre ;)

Za to na PS3 będzie co raz to więcej lepszych gier a i na vicie się wyczerpią pokłady tych słabszych gier no i trzeba będzie dawać albo indie (co popieram) albo te lepsze produkcje. Chociaż Vita nie ma źle, może ten miesiąc słabo się zapowiada ale ogólnie jedna gra na Vitę co miesiąc to był bardzo mocny tytuł :) więc jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym PS4 to są dalej jaja. Skoro na premierę konsoli nie powstały gry, to chociaż w ramach PS+ powinno się to wynagrodzić ludziom, którzy kupili na starcie nowy sprzęt. Tymczasem dostajemy ochłap, który już można było ograć na PS3. Rozumiem kazus Outlast''a, gra była na PC, to trochę co innego. Alę grę z konsoli? Jakby mi napluli w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smart As bardzo przyjemna gierka. Grałem w nią chyba przez miesiąc, w maju i czerwcu zeszłego roku. Najlepszy mój wynik to 93,8189 % co daje mi 1221 miejsce na świecie, 539 w Europie, 35 w Polsce i 1 miejsce w moim okręgu. Niemniej uważam, że niektóre "gry" są niedokładne, np. litery G długo nie umiałem wpisać na tej tablicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować