Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Flappy Smolensk, czyli klon Flappy Bird z samolotem omijającym sosny

117 postów w tym temacie

"Żenujący żart, polityczna satyra czy zwykła popierdółka na fali sukcesu Flappy Bird?"

Na to pytanie autor powinien sobie odpowiedzieć zanim zamieścił newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten "news" nie powinien tu być. Zmieniacie kierunek w którym rozwijana jest strona? Z poważnego serwisu z ciekawymi i interesującymi informacjami z branży zmieniacie się w zwykłego brukowca? Jak ktoś zrobi grę w której trzeba będzie domalować Komorowskiemu wąsy to też o tym napiszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstyd!!!

Jak możecie jeszcze promować takie "gry".
Może powinniście zostać mecenasami osoby, która zrobiła tą "grę" i rzucić kasę, aby wykonała "grę" o zamachach na Sejm, Prezydenta i Opozycję. Tak dla żartu bo przecież nie ma o co drzeć szat. Bo taki jest poziom tej wiadomości. A Pan Piotr Bajda powinien spojrzeć w lustro i tam poszukać żenującego poziomu dziennikarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Żenujący żart, polityczna satyra czy zwykła popierdółka na fali sukcesu Flappy Bird?"

Eee, nie chciałbym zliczyć ile tego typu "gierek" jest na podstawie ataku na WTC, w którym de facto zginęło więcej osób a nikt nie robił z tego wielkiego dramatu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 14:35, kamil113 napisał:

Wstyd!!!

Jak możecie jeszcze promować takie "gry".
Może powinniście zostać mecenasami osoby, która zrobiła tą "grę" i rzucić kasę, aby wykonała
"grę" o zamachach na Sejm, Prezydenta i Opozycję.


Ja bym chętnie wsparł taką grę na kickstarterze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ja bym chętnie wsparł taką grę na kickstarterze :D"

To gratuluję dobrego humoru i naprawdę sporej inteligencji. Gry komputerowe to nie wszystko a poprzez promocję takich "gier" tylko podjudza się wariatów, których w naszym kraju nie brakuje właśnie do zrealizowania wirtualnej rzeczywistości.

W tym momencie to ja żałuję każdej wydanej złotówki w Waszym sklepie na przestrzeni lat. Nigdy więcej nic u Was nie kupię, a z tego towarzystwa się wypisuję bo widzę, że tutaj naprawdę żyjecie w świecie wirtualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrzydliwe, tragiczne i hańbiące.

Niezależnie od poglądów.

Panie redaktorze, żal mi Pana.

W ramach protestu nie kupię nigdy więcej niczego ze sklepu gram.pl. oraz jeśli się da usunę tu swoje konto.

Oburzające zarówno sam news jak i sama przedstawiona tematyka gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach protestu niczego więcej nie zamierzam kupić ze sklepu gram.pl, oraz proszę o usunięcie mojego konta z Państwa serwisu.
Wstyd i hańba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 15:06, felthat napisał:

Piotr, mniejsza o newsa, ale dzięki ci za komentarze które wywołałeś, przednio się ubawiłem.

Dołączam się do podziękowań i lecę po popcorn, bo mam wrażenie, że to dopiero początek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 14:35, kamil113 napisał:

Wstyd!!!

Jak możecie jeszcze promować takie "gry".
Może powinniście zostać mecenasami osoby, która zrobiła tą "grę" i rzucić kasę, aby wykonała
"grę" o zamachach na Sejm, Prezydenta i Opozycję. Tak dla żartu bo przecież nie ma o
co drzeć szat. Bo taki jest poziom tej wiadomości. A Pan Piotr Bajda powinien spojrzeć
w lustro i tam poszukać żenującego poziomu dziennikarstwa.


Może trochę maści na ból dupy?

Jeśli trzeźwo popatrzyć na to co w naszym kraju się wyprawia w tym temacie, to nic dziwnego, że ludzie tworzą takie gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować