Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Flappy Smolensk, czyli klon Flappy Bird z samolotem omijającym sosny

117 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2014 o 21:27, trocz napisał:

Chodzi o pokazanie, że coś takiego powstało i spytanie Was, czytelników
o zdanie. I każde zdanie (a jest ich sporo, w dodatku różnych) jest ważne.


Tylko co to za "produkt"? Czy warto o tym pisać? Przecież taka wersja gry może zostać stworzona przez dowolnego użytkownika. Wystarczą dwa obrazki, kilka sekund i gotowe. Ciężko mi w to uwierzyć, że taki wspaniały i szanujący się serwis o grach o czymś takim napisał. Zrozumiałbym gdyby to był atak hakerów i ktoś dodał taki news... ale tak świadomie? Naprawdę?

Jak zaraz powstanie podobna "gra" np. w motywie skaczącego żyda przez ogrodzenia w obozie koncentracyjnym też o tym wspomnicie? Proszę was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 15:58, Campbell napisał:

Co dalej? Gra o mordowaniu dzieci?


Baby Shaker. Jak potrząsnąć niemowlakiem, by wyzionął ducha. Już na Twoim iPhonie.

Dnia 20.02.2014 o 15:58, Campbell napisał:

Gra o masowym mordowaniu więźniów w obozach zagłady?


KZ Manager. Tycoon obozu koncentracyjnego.


A poza tym:

- Ethnic Cleansing - strzelasz do Murzynów (w getcie) i Żydów (w metrze),
- Muslim Massacre: The Game of Modern Religious Genocide - strzelasz do wyznawców Allaha na Bliskim Wschodzie,
- Kaboom! - jako terrorysta-samobójca starasz się zabić jak najwięcej cywilów detonując bombę na ulicy,
- Super Columbine Massacre RPG - rozwałka w liceum (US style),
- RapeLay - śledzenie, gwałt, molestowanie (Japan style),
- JFK: Reloaded - symulator Lee Harveya Oswalda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha to nie jest news, to ciekawostka dotycząca ludzkiej kreatywności i dostaję bólu dupy, patrząc na tych wszystkich zbulwersowanych ludzi z bólem dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reasumując Panie Piotrze, wystarczyłaby informacja o tym, że sukces flappy bird doporowadził nawet do tego, że powstał kreator gier w którym zamiast birda i przeszkód można zuploadować dowolne obrazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy

Dnia 20.02.2014 o 18:17, Ring5 napisał:

jest na sali socjolog? :D


^^ Jestem :). Obserwuje, notuje, wyciągam wnioski. Nie komentuje - temat Smoleńska wymęczył mnie przez ostatnie lata okrutnie ;/ Tutejsze komentarze pod newsem to i tak pikuś - na salonie24 to się dopiero działo, epitety leciały i bany od prawaków raz za razem ;-) Tutaj to jest Wersal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 23:26, Aroslaw napisał:

Jak zaraz powstanie podobna "gra" np. w motywie skaczącego żyda przez ogrodzenia w obozie
koncentracyjnym też o tym wspomnicie? Proszę was...


O tak, chciałbym widzieć, czy w takim przypadku gram.pl by było odważne.

===

Czy wśród tych gier, co wymienił Vojtas - czy na gramie był o nich news?
O jakimkolwiek z wymienionych tytułów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiejemy się z tragedii, bo poza autentycznymi gnidami i porządni ludzie tam zginęli. Śmiejemy się z cyrków, które potem się pojawiły. Politycy, teorie spiskowe, tzw. "wdowy smoleńskie".

Ludzie, kurna, Wy pójdźcie po ten rozum do głowy - wbrew pozorom to nie jest daleka droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy chyba jedynym narodem na świecie, który śmieje się z katastrofy samolotu, w której zginęła elita inteligencji Polskiej, z prezydentem na czele. Wstydzić się powinien każdy, pomijając to, że to nie był wypadek. Ale kogo to interesuje? Zakwestionuj tylko gdzieś publicznie, że Smoleńsk to Rosjanie, POwcy, zostaniesz wyśmiany i zlinczowany. Pozdrawiam waszą wolną wolę i rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój "rozum" pewnie przejawia się w tym, że olałbyś sprawę i przeszedłbyś z nią do porządku dziennego. Mało to dzisiaj przekrętów? Taki chociażby "polski Breivik" - wychodzi na to, że cała sprawa jest ukartowana i po prostu wrabiają człowieka, żeby media odwróciły uwagę od spraw ważniejszych. Ale ty jak to Korwin krul mówił byś tylko żarł i żył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że do dyskusji na tematy polityczne czy też katastrofy/zamachu(zależnie od własnych domysłów) jest przeznaczony specjalny temat na forum.
On topic: Pograłem wbiłem 8 puntów i zastanawiam się kto z wlasnej woli zapłacił by za podobną grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2014 o 11:30, Alehor napisał:

Przypominam że do dyskusji na tematy polityczne czy też katastrofy/zamachu(zależnie od
własnych domysłów) jest przeznaczony specjalny temat na forum.


O ty cenzorze, zabraniasz dyskutować w komentarzach o grze o wyraźnym zabarwieniu politycznym? Ech, to forum gram.pl, ciekawe dyskusje zabijają, zamiast tego proponowane jest chwalenie się KTO WIĘCEJ PUNKTÓW ZDOBYŁ.

Ja zdobyłem 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak - wszyscy wiemy, zamach, wielki magnes, sztuczna mgła, teleskopowa brzoza [a tak bardziej poważnie - jakieś dowody, że to nie był wypadek ? tylko takie nie wyjęte z oślego dupska a realne i prawdziwe].
Bogu dzięki naród trochę zdjął klapki z oczu jak wielki "spec" Antoni i jego równie wielki "sztab" się skompromitowali do kwadratu. A prawda jest taka, że nie chciało się Kaczyńskiemu dupy ruszyć pociągiem [bo z drugiego lotniska na które proponowany był lot docelowy trzeba było spory kawał dojechać] i uparł się na to w Smoleńsku. Ja osobiście obu Kaczorów obwiniam za ten wypadek.

A na podsumowanie idiotyzmów o zamachu taki "dżingiel" :

http://www.youtube.com/watch?v=h4j_PhyKH9g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować