Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Flappy Smolensk, czyli klon Flappy Bird z samolotem omijającym sosny

117 postów w tym temacie


Zasmuciłeś mnie tym Tycoonem obozu koncentracyjnego :( jako młodszy człowiek chciałem zawsze stworzyć Oświęcim Tycoon :( i ktoś już to zrobił. <popłakał się>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2014 o 10:58, Accid napisał:

jesteśmy chyba jedynym narodem na świecie, który śmieje się z katastrofy samolotu, w
której zginęła elita inteligencji Polskiej, z prezydentem na czele. Wstydzić się powinien
każdy, pomijając to, że to nie był wypadek. Ale kogo to interesuje? Zakwestionuj tylko
gdzieś publicznie, że Smoleńsk to Rosjanie, POwcy, zostaniesz wyśmiany i zlinczowany.
Pozdrawiam waszą wolną wolę i rozum.


Masz duzo racji i też się mylisz. Ludzie nie smieją się z katastrowy a z pajacowania wokół niej, szerzenia nienawieści i przemocy przez nią oraz podziałów międzyludzkich.

I oczywiście że to nie był "wypadek" Brzoza.. w tym miejscu? Przypadek? NIE SĄDZĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzka tragedia, przemoc, patologie i upadek moralny -jak Wam nie wstyd promować takie tytuły
... jak GTA 5, Call of Duty czy Hotline Miami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak, tak - wszyscy wiemy, zamach, wielki magnes, sztuczna mgła, teleskopowa brzoza [a

Dnia 21.02.2014 o 12:08, Pietro87 napisał:

tak bardziej poważnie - jakieś dowody, że to nie był wypadek ?


No jak to ? Przecież złamali procedury, próbowali lądować przy kiepskiej pogodzie (Yak z dziennikarzami lądował przed "tutką" na wstecznym ciągu, co chyba też jest złamaniem procedur) na czymś co bardziej przypomina kartoflisko niż lotnisko, bo byli już spóźnieni, a prezydent musiał podreperować kiepskie sondaże...

... ^^ No to przecież tylko idiota mógłby pomyśleć, że to zwykły wypadek w wyniku czyichś zaniedbań i ułańskiej fantazji :) Musowo magnes albo "dwa wybuchy". Nie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2014 o 10:58, Accid napisał:

jesteśmy chyba jedynym narodem na świecie, który śmieje się z katastrofy samolotu, w
której zginęła elita inteligencji Polskiej, z prezydentem na czele.


Od kiedy tego kto nakręci najlepszą kiełbasę wyborczą nazywamy elitą inteligencji? No bez jaj. Gdyby w Polsce żyła sama taka "elita" jak w tym samolocie, to ten kraj już dawno by nie istniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2014 o 11:29, Jerjerrod napisał:

Twój "rozum" pewnie przejawia się w tym, że olałbyś sprawę i przeszedłbyś z nią do porządku
dziennego. Mało to dzisiaj przekrętów? Taki chociażby "polski Breivik" - wychodzi na
to, że cała sprawa jest ukartowana i po prostu wrabiają człowieka, żeby media odwróciły
uwagę od spraw ważniejszych. Ale ty jak to Korwin krul mówił byś tylko żarł i żył.

A przepraszam bardzo jakim prawem mnie oceniasz? Serio mnie znasz?
Ty drogi kolego zajmij się swoim życiem, zamiast szukać atrakcji w TV i na tym portalu, o wiele lepiej zrobi to Tobie, bo chociaż zrobisz coś pożytecznego na czym skorzystasz Ty i Twoi bliscy i mnie, bo oszczędzisz mi tego gadania starego paranoika i mojego szukania argumentów przeciwko tym Twoim teoriom w stylu 11 września.

Podsumowując: kto chce grać to niech gra, reszta niech siedzi cicho. I wszyscy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem coś takiego - nie wnikając już w tematykę newsa, bo to raczej jest ciekawostka... to próba wywołania konstruktywnej rozmowy w Internecie na temat polityki, kwestii wypadku pod Smoleńsku i innych jest praktycznie zawsze skazana na porażkę, mnóstwo wyzwisk, banów i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dyskusja o polityce jest w 99% przypadków skazana na porażkę. Nigdy nie byłem świadkiem sytuacji w której jedna ze stron przyznałaby rację drugiej. Być może jest to możliwe wśród ludzi, którzy nie są za żadną opcją polityczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2014 o 13:30, Lordpilot napisał:

... ^^ No to przecież tylko idiota mógłby pomyśleć, że to zwykły wypadek w wyniku czyichś
zaniedbań i ułańskiej fantazji :) Musowo magnes albo "dwa wybuchy". Nie inaczej :)


No i niewykrywalny trotyl.
Czekam z niecierpliwością na jakieś nowe przełomy Antoniego, czyżby ładunek EMP, a może promieniowanie z kosmosu ? Nie wiem - okultystyczne praktyki wróżbitów rosyjskich okładających się porem po pośladkach podczas biczowania parówkami, tu jest zbyt dużo zbiegów okoliczności ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się takie trafne zdanie z L.A. Noire ;)

"Friends who want to stay friends, don''t discuss religion or politics."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to to... albo też nie mieszkają ze sobą. Dobrze to powiedział mój znajomy, który wziął kilku swoich przyjaciół i mieszkają razem już drugi rok na studiach, a teraz ma ich dość, bo po prostu z nimi nie wytrzymuje.

Tak czy inaczej dobra wola dobrą wolą autora, raczej nie miał zamiaru szkody na robić, a tematów niektórych nie powinno się unikać... ale z drugiej strony wiadomo czym się niektóre rzeczy kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować