Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wypatrujecie Towerfall Ascension na PS4? Premiera już niebawem

7 postów w tym temacie

No tak, na PC wychodzą tylko AAA w 4k w okolicach 120kl/s ze spadkiem max do 110 na UHD oczywiście.
Nie zapominajmy jeszcze dodać, że odpali to każdy komp za 500zł a gra po miesiącu od premiery kosztuje 10zł na steamie lub w innych promocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Next-gen :)

Niech mi ktoś teraz powie, że konsole jeszcze żyją, skoro zamiast nich robią się drugie PCty z 3x droższymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie żyły, to nie kupiłoby ich tyle osób. Poza tym niektórzy bardziej patrzą na wygodę niż cenę ?

Ja nie rozumiem. Jak ktoś ma PC to jest normalny. Jeżeli ma konsolę to jest idiotą ? bo ? jakieś konkretne uzasadnienie ?

Czy tak ciężko jest zrozumieć, że każdy woli coś innego ? Nie każdy jeździ maluchem czy mercedesem. Jednych stać innych nie. W środkowym segmencie też nie każdy wybiera jedną markę, wybiera to co woli. To samo jest tutaj.

Jak tłum wskoczy w ogień to też mam iść za nimi jak koń z klapkami na oczach ? naprawdę myślenie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby nie żyły, to nie kupiłoby ich tyle osób. Poza tym niektórzy bardziej patrzą na
> wygodę niż cenę ?
>
> Ja nie rozumiem. Jak ktoś ma PC to jest normalny. Jeżeli ma konsolę to jest idiotą ?
> bo ? jakieś konkretne uzasadnienie ?
>
> Czy tak ciężko jest zrozumieć, że każdy woli coś innego ? Nie każdy jeździ maluchem czy
> mercedesem. Jednych stać innych nie. W środkowym segmencie też nie każdy wybiera jedną
> markę, wybiera to co woli. To samo jest tutaj.
>
> Jak tłum wskoczy w ogień to też mam iść za nimi jak koń z klapkami na oczach ? naprawdę
> myślenie nie boli

Nazwałem kogoś idiotą? Nie. To nie mów o czymś, czego nie było.
Tu nie chodzi o to czy ktoś coś lubi czy nie. Nie zrozumiałeś w ogóle o czym pisałem. Śmiało, mogą kupować "konsole". Tylko, że te kasty to są już prawie PCty z własną nazwą i logiem. Nie ma żadnych, wielkich innowacji względem poprzedniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja napisałem, że Ty tak nazwałeś ? Jednak jeżeli tak wywnioskowałeś, to widocznie miałeś coś na myśli.

Co do wielkich innowacji, to co miałeś na myśli ? że konsola kamerką wykryje zmianę Twojej fryzury ? lub pierdnięcie i puści odświeżacz ? co można wielkiego wymyślić ?

Jest to next-gen nie da się ukryć. Różnice teraz są niewielkie ale na samym BF`ie widać już zupełnie inny poziom rozgrywki. Jednak wiele osób za next-gena bierze coś co jest lepsze od highendowych kompów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować