Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Respawn odpowiada na zarzuty o przekupstwo mediów

42 postów w tym temacie

Gra jest świetna - beta to potwierdza, ale to, że wydaje ją EA nie wróży dobrze jej systemowi - masa DLC, w końcu to gra MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam byłem nastawiony negatywnie do wielu rozwiązań, ale przyznać muszę, że beta wygląda co najmniej dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 20:54, Ecko09 napisał:

A co z tymi grami jest źle? Poza BFami, które nie są ich jedynymi grami?


Flagowy FPS - przynajmniej do tej pory. Nieistotny? Ok.

SimCity? :D
Dead Space, czy raczej to jak ładnie pogrzebali dobre IP.
Old Republic - ToRtanic?
Medal of Honor?
Mass Deffect?
Dragon Age 2? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasa sama w sobie, w końcu to Infinity Ward, jak będzie czas to przed premierą D3 RoS jak znalazł do pogrania, bo w Ghosts nabiłem 8 lvl i nie mogę w to grać, mapy malutkie żeby na siłę wymusić szybką walkę, respisz się na głowie przeciwnika niemalże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 20:54, Ecko09 napisał:

A co z tymi grami jest źle? Poza BFami, które nie są ich jedynymi grami?


Z tych co pamiętam:
- spartolenie serii Mass Effect
- to samo z Dragon Age 2
- dogorywająca Ultima Online
- przerobienie Dead Space''a na zwykłą strzelankę
- seria NFS, anyone?

Zostając przy ostatnich - NFS World:
- ostatnio dodany pojazd - wrzesień 2013
- do dziś brak globalnego czatu
- obiecanki-cacanki (gdzie kaniony i drifty?)
- błędy
- cheaterzy
- F2P = Pay 2 Win

===

Respawn niech nie robi dziwnej miny - skoro gra jest kojarzona z EA, to będzie odbierana wśród społeczności jako gra pochodząca od EA.

Dla wielu logo EA na pudełku odstrasza, itp.

Innymi słowy, wiedzieli na co się piszą. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od premiery Bad Company 2 żadna gra nie dała mi tyle radochy z multiplayera. A grałem dopiero w betę na raptem dwóch mapkach! Sam nie wierzę, że to piszę, bo bardzo ciężko przykuć mnie na dłużej do jakiegokolwiek multi, a już teraz wiem, że w Titanfalla będę pocinał po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też pobronię Titanfalla. Nie grzała mnie ta gra w ogóle, betę ściągnąłem z czystej ciekawości i okazało się że bawiłem się świetnie. CoDy rozkłada na łopatki. Aż miałem ochotę ją kupić ale całe szczęście mi przeszło. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A co z tymi grami jest źle? Poza BFami, które nie są ich jedynymi grami?
>
> Z tych co pamiętam:
> - spartolenie serii Mass Effect
> - to samo z Dragon Age 2
> - dogorywająca Ultima Online
> - przerobienie Dead Space''a na zwykłą strzelankę
> - seria NFS, anyone?
>
> Zostając przy ostatnich - NFS World:
> - ostatnio dodany pojazd - wrzesień 2013
> - do dziś brak globalnego czatu
> - obiecanki-cacanki (gdzie kaniony i drifty?)
> - błędy
> - cheaterzy
> - F2P = Pay 2 Win
>
> ===
>
> Respawn niech nie robi dziwnej miny - skoro gra jest kojarzona z EA, to będzie odbierana
> wśród społeczności jako gra pochodząca od EA.
>
> Dla wielu logo EA na pudełku odstrasza, itp.
>
> Innymi słowy, wiedzieli na co się piszą. ;D

ojejciu, spartolili ME3 bo się komuś zakończenie nie spodobało.... hejt i tyle, to teraz modne wśród graczy żeby jechać po EA. Nawet punktowanie tego co oni nazywają argumentami nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Śmieszy mnie hejt na tą grę bo wydaje ją EA... Pewnie 75% tych co mówią że gra jest słabiutka,
> zakupiłoby ją i chwaliło gdyby była taka samo ale bez znaczka EA na pudełku...
Biorąc pod uwagę, ze EA ściśle kontroluje "Swoje" gry (to oni rozwalili m.in. Dragone Age''ai Mas Effect, nie BW) to bez EA na pudelku to nie byłaby ta sama gra. Poza tym co chcesz? EA długo zapracowała na zniszczenie marki i teraz tak jak wszyscy widzą, np. w znaczku Mercedesa świetne auta, tak widzą w znaczku EA badziewne gry. Nawet jeśli EA zacznie wypuszczać dobre gry to długo potrwa zanim odbuduje zaufanie graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy macie do battlefilda 4 dobra gra ze czasem wywali z serwera ; no i co z tego wybierasz inny i grasz, ja tam z tej gry jestem zadowolony :)
A co do titanfall –to szybka i dynamiczna giera polecam
P.S Gra jest tylko wydawana przez EA w ramach EA Partners. Respawn Entertaiment to niezależne studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w bete stwierdzam, że gra cudowna ale kurde 150 zł to jest jakiś żart... spodziewałem się max 80 zł za to. Cóż jednak i tak rozgrywka w becie wciągnęła mnie na tyle, że pewnie to kupi. Tylko martwi mnie jedna rzecz, to jest EA oni na 100000% wrypią w to jakieś DLC. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 23:23, czopor napisał:

ojejciu, spartolili ME3 bo się komuś zakończenie nie spodobało.... hejt i tyle, to teraz
modne wśród graczy żeby jechać po EA. Nawet punktowanie tego co oni nazywają argumentami
nie pomaga...


Hah, akurat zakończenie to pikuś, ale nie ma to jak przylepianie stereotypów, że każdy w sprawie ME sapie tylko i wyłącznie o zakończenie.

Nie, seria w kolejnych częściach ma tendencję spadkową, jest kolejną serią pociętą przez EA, itp., itd.

PS. Uwaga, uwaga - swoich postów nie piszę w kogoś imieniu, tylko swoim, także polecam się nie spinać tylko dlatego, że komuś się nie podoba dany tytuł/seria.

PSS. Nie sądziłem, że to kiedyś na mnie trafi, ale...tnij cytaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra jest niesamowicie słabiutka, jak dla mnie.Tępa rozgrywka, pistolety same celujące
> do wroga, klasy nie różniące się od siebie, a te tytany to też śmiech na sali.Jak stanieje
> do 20zł, to może się skuszę!

To se graj w gowniane CoD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie to. Kolesie potrafią hejtować CoDa, a jak dostają coś, co wygląda jak jakiś mod do niego to prawie doznają orgazmu.

Hype jest nakręcony na maksa. A gra tylko przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Ci co tak bronią EA to to że rok po roku ta firma dostaje tytuł najgorszej nie jest przez przypadek. Titanfall świetna produkcja ale idę o zakład że EA swoją polityką ten tytuł za jakiś czas spartolą. Stawiam na mikrotranzakcje i liczne DLC. Jak do sensownych DLC nic nie mam tak na bank będą mikrotranzakcję które zrobią z tego f2p. I też nie miałbym Ci przeciwko gdyby nie to że gracz jest o 150 zł dymany na dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2014 o 20:05, Dared00 napisał:

> Jak do sensownych DLC nic nie mam tak na bank będą mikrotranzakcję które zrobią
z tego f2p.
Na bank.

http://www.gamespot.com/articles/titanfall-no-microtransactions/1100-6417313/

Na bank.


LOL za długo siedze w tym hobby aby wiedzieć że takie teksty to jak gadanie polityków. Za każdym razem gdy tak mówiono wchodziły jakieś kupna "paczek" jak np. w BF4 :) badz frajerem będzieszm miał lepsze życie jak to mówią ;)

Przypomne że to mówili dawno już jak i mówili że nie będzie DLC. A teraz... przeczytaj co tam mówią ;D (wtedy nikt nie wierzył że DLC nie ma być i dobrze bo przynajmniej znów idioty ludzie z siebie nie zrobili).

Skórki do mechów aż się prosi i na pewno coś takiego prędzej czy później się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2014 o 20:30, Kafar napisał:

Przypomne że to mówili dawno już jak i mówili że nie będzie DLC.

Gdzie mówili? Serio, nigdzie nie potrafię znaleźć żadnego newsa ani cytatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować