Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trwa darmowy weekend na Steam z Call of Duty: Ghosts

39 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2014 o 20:43, xxAPOSTELxx napisał:

Odpuściłem sobie ostatnie 3 części zobaczymy co się zmieniło :D

Jest gorzej niż w poprzednich trzech częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż sam jestem ciekaw tej części, ciekawe czy jest lepsze niż Black Ops 2 przy którym bawiłem się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Aż sam jestem ciekaw tej części, ciekawe czy jest lepsze niż Black Ops 2 przy którym
> bawiłem się świetnie.

No BO2 to była naprawdę udana część, długo takiej nie zrobili, a co do CoD Ghost, to mam nadzieję, ż długo tak słabej części nie zrobią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W BO2 zanudziłem się strasznie ani SP ani multi nie przypadł go gustu za to w Ghost gram do tej pory, nie jest może "idealny" ale na pewno lepszy niż BO2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Aż sam jestem ciekaw tej części, ciekawe czy jest lepsze niż Black Ops 2 przy którym
> bawiłem się świetnie.

Do tak świetnej części jak BO2, to ten śmieszny GHOST nie ma startu.Gra jest tragiczna jak dla mnie.Szaro-bure mapy, te jakości tekstury itd, po prostu żenada, a sama gra to już nie ten cod jak BO, BO2, MW2 czy MW! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest przeraźliwie słabo :/ W Black Ops 2 zagrywałem się w sieci, ale to... poczynając od czucia postaci (ruch jakiś dziwny, zoom, brakuje płynnosci, nie wiem jakies nienaturalne), poprzez grafikę która zasysa po całości (wszystko jakieś takie rozmyte, tekstury FATALNE), dynamikę, no nie moge znaleźć plusów :/ Pół godziny i miałem dość, zdażyło mi się to pierwszy raz przy tej serii :| Omijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się takiej krytyki. Raczej entuzjastycznych komentarzy kochanej gimbazy ;) Miło że ktoś w końcu rozumie że CoD ostatnio idzie na dno. BF nie inaczej. Życzę tym seriom jak najlepiej ale najpierw ich twórcy a przede wszystkim wydawcy muszą zobaczyć w graczach coś więcej niż tylko maszynkę do zarabiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jest przeraźliwie słabo :/ W Black Ops 2 zagrywałem się w sieci, ale to... poczynając
> od czucia postaci (ruch jakiś dziwny, zoom, brakuje płynnosci, nie wiem jakies nienaturalne),
> poprzez grafikę która zasysa po całości (wszystko jakieś takie rozmyte, tekstury FATALNE),
> dynamikę, no nie moge znaleźć plusów :/ Pół godziny i miałem dość, zdażyło mi się to
> pierwszy raz przy tej serii :| Omijać.

Potwierdzam, dno i kupa mulu.
W BO2 gram do dzisiaj, Ghost nie dorasta mu do piet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że EA i Acti swoim flagowym seriom powinny dać spokój na parę lat, jak nie w ogóle. Całe szczęście, że Ghost jako niegrywalny bubel dostał mocno po tyłku od graczy i recenzentów, tak, że chyba Acti nawet się troszkę tego przestraszyło, a analitycy zaczęli wieszczyć, że kolejny taki numer doprowadzi serię do grobu, a firmę do kłopotów finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Życzę tym
> seriom jak najlepiej ale najpierw ich twórcy a przede wszystkim wydawcy muszą zobaczyć
> w graczach coś więcej niż tylko maszynkę do zarabiania.

Jeśli firma już zobaczyła jak to jest zarabiać bez większego wysiłku, to będzie kontynuować to dalej, dopóki gracze się nie zbuntują. A biorąc pod uwagę hamburgerów i całą inną dzieciarnię, jedyną oznaką niezadowolenia są komentarze na forach, z których wielkie koncerny sobie nic nie robią. W końcu po co się bardziej wysilać, skoro produkt się świetnie sprzedaje? Chyba już nigdy nie doczekamy się powrotu czasów, gdy dostawałeś to, za co zapłaciłeś i miałeś z tego frajdę na długie tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł dla growych sadomasochistów albo dla fanatycznych wyznawców kultu Acti.Najgorsza część serii.Plusów brak.Omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie CoD z każdą częścią jest coraz mniej skill''owy. Cała masa durnych wspomagaczy, które pomagają dzieciom zdobyć fragi przyprawia o mdłości. Do tego dochodzi cała masa cheaterów. Żal obserwować staczanie się chyba najlepszej serii strzelanek w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Po tych komentarzach jeszcze bardziej mam ochotę sprawdzić, czy naprawdę jest tak źle. Choć nie ukrywam, że od kilku ostatnich części przechodzę single, maksymalnie godzinę poświęcam na obadanie multi, a następnie gra ląduje na wymianę bądź na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować