Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trwa darmowy weekend na Steam z Call of Duty: Ghosts

39 postów w tym temacie

Mam Ghosta na ps4 i nie jest źle... Na pewno grafika lepsza niż w poprzednich częściach i bardzo dużo broni... Tylko te psy są strasznie op na multi na hita ściągają xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 21:39, Kosajzro napisał:

A już miałem zamiar ściągnąć i sprawdzić. ;)


Pobierz sprawdź masz okazje :)
To że jednemu się nie podoba nie znaczy, że drugiemu się nie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się wasze wpisy. News o darmowym COD-dzie : "co trzeba sciągać? Mierne, słabe, BF 4 lepsze". Wczorajszy news o darmowym dodatkach do battlefielda: "Fuck you EA". Ciekawe czy w życiu też tak macie? Obiad!!! Co trzeba jeść? Fuck you Mamo/Żono/Kochanko. Żeby nie było mam obie gry ale na razie gram częściej we wrota baldura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest coś co nazywa sie optymalizacja gry. Gra pod kazdym wzgledem przebija wszystkie poprzednie czesc. Takie grafik na Ful HD R9 280x jesze nie widzialem w Cod ktore sprawdzalem. Problem z płynnoscia???? Jak poczytasz w sieci znajdziesz rozwiazanie.
Mam wszstkie BF i COD, ale nic D.y nie urywa w odniesieniu do Ghosts.


> Jest przeraźliwie słabo :/ W Black Ops 2 zagrywałem się w sieci, ale to... poczynając
> od czucia postaci (ruch jakiś dziwny, zoom, brakuje płynnosci, nie wiem jakies nienaturalne),
> poprzez grafikę która zasysa po całości (wszystko jakieś takie rozmyte, tekstury FATALNE),
> dynamikę, no nie moge znaleźć plusów :/ Pół godziny i miałem dość, zdażyło mi się to
> pierwszy raz przy tej serii :| Omijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2014 o 14:43, Wolf78 napisał:

Ciekawe czy w życiu też tak macie? Obiad!!! Co trzeba jeść? Fuck you Mamo/Żono/Kochanko.


Jedzenie =/= gry

Gry nie są produktem pierwszej potrzeby.

...poważnie jeszcze istnieją ludzie nie widzący tej różnicy? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, pograć można, ale zablokowali zmianę ustawień graficznych, a te defaultowe ustawione są na low. W rezultacie gra odpalona w 1920x1080 wygląda jak kupa, nie mówiąc już o tym żeby kogoś zastrzelić w tej tonie bluru i pikselozy.
I to ma mnie zachęcić? 25GB ściągania, 15 minut gry i Duchy wyleciały z hukiem. Nigdy więcej Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2014 o 15:39, Jerjerrod napisał:

Ściągać 25 GB, żeby przekonać się o tym, że to syf, nie gra... Auć.


Widocznie mamy masochistów na gramie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciągnołem i nie da sie grać po 2h prób ustawienia róznych opcji grafiki, nie działa albo po minucie i kilku klatkach wywala mnie z serwera albo gra się całkowicie wiesza, udało mi sie raz zagrać z botami i sie wykrzaczyło po minucie i ni mówcie mi że sterwniki mam satre albo sprzęt słaby bo beta Titanfall smigała bez zakłuceń na full ustawieniach, po opiniach na forach Steam wnioskuje że nie jestem sam, strzelili sobie w stope tym darmowym weekendem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem grę i na wstępie informuje mnie o małej ilości pamięci RAM.
Dodam, że Black ops2 rewelacyjnie działa a Ghosts tnie się w menu po meczu, ciężko cokolwiek zrobić, w grze przycinki.... a gameplay to padaka.

Black ops2 zdecydowanie lepszy, ghosts to chyba najgorszy multi, a grałem w MW1,2,3, Black Ops 1 i 2....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej broniłem Ghosta tylko dla tego że go kupiłem(zutylizowałem ciężko zarobione 130 pln) i cholernie mi głupio i wstyd przyznać, że dałem się oszukać. Powiem tak, nie kupować, nie grać i nie ściągać nawet torrenta. Gwarantuje że każdy kto zagra w Ghosta będzie się bał uruchomić następną część. O ile kampania jeszcze trzyma poziom najgorszych misji z MW i BO to multi zasyssa po całości. Zdechła dynamika, zdechło tempo, zdechło Call of Duty. I niestety przez takich debili jak ja, którzy to masowo kupili activision już wiem że może wcisnąć ludziom najgorszy badziew a i tak to kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 11:54, immortal_angel napisał:

Black ops2 zdecydowanie lepszy, ghosts to chyba najgorszy multi, a grałem w MW1,2,3,
Black Ops 1 i 2....


Potwierdzam w 100 %, nie było do tej pory gorszej części. Pobrałem na darmowy weekend multiplayer, a w grze zero zmian, ew. same na gorsze włącznie z optymalizacją. Do ostatniej części wszystkie były na swój sposób świetne, ale to to jakaś porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popieram wiekszosc wypowiadających się, jako ze jestem juz doświadczonym wiekowo graczem stwierdzam ze cod schodzi poniżej normy, posiadam wszystkie czesci od 4, nie kupiłem jedynie ghosta i nie zamierzam, grafika archaiczna, cheaterzy, brak jakiegokolwiek balansu w grze, nawet sie nie pokusili o polska wersje na ten darmowy weekend
jesli chodzi o rozgrywkę to kilka trybów w miarę sensownych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W newsie trzeba dodać że darmowy weekend dotyczy gry w trybie multiplayer. Nie da się pobrać singla ze steam. Autor wiadomości albo posiada już Ghosts albo nie sprawdził rzetelności informacji albo nie wie co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 12:48, tlopatek napisał:

Wcześniej broniłem Ghosta tylko dla tego że go kupiłem /.../


Najważniejsze to przejrzeć w końcu na oczy. Jakby nie było czasem trzeba się uczyć na błędach, byle tych niezbyt bolesnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować