Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Ja wlasnie tez caly czas czekam z kupnem kompa, bo ludzie pisza tu i owdzie, ze ceny spadna... dlatego pytam. Kase na kompa bede mial pewnie kolo polowy lutego... wtedy oplacac sie juz bedzie kupowac? Sam juz nie wiem... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PCX GAINWARD GEFORCE 7900GS 512MB 256BIT XHD ULTRA chciałbym kupić tą kartę graficzną taniej niż 1299 zł może ktoś zna jakiś fajny sklep internetowy no i może jeszcze 2x1024 też tanio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 13:40, Kris_bla napisał:

Ja wlasnie tez caly czas czekam z kupnem kompa, bo ludzie pisza tu i owdzie, ze ceny spadna...
dlatego pytam. Kase na kompa bede mial pewnie kolo polowy lutego... wtedy oplacac sie juz bedzie
kupowac? Sam juz nie wiem... :-)


Niektórzy mówią, że luty-marzec maja byc najbardziej opłacalnymi miesiacami do kupowania kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj troszkę, to ta karta sama stanieje... jeśli chodzi cii, gdzie jest najtaniej to sprawdź na stronie: skapiec.pl lub na allegro.pl. Ja swój komputer kupiłem na giełdzie komputerowej w Warszawie i tam jest naprawdę tanio:) więc jak masz kasę na bilet jedź do stolicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 13:40, Kris_bla napisał:

Ja wlasnie tez caly czas czekam z kupnem kompa, bo ludzie pisza tu i owdzie, ze ceny spadna...
dlatego pytam. Kase na kompa bede mial pewnie kolo polowy lutego... wtedy oplacac sie juz bedzie
kupowac? Sam juz nie wiem... :-)

Dokładnie. Ja własnie czekam na koniec Lutego bo wtedy bede mial kase i to akorat mi bardzo pasuje. Ceny beda bardzo niskie wiec bedzie sie oplacało. To bedzie najlepszy okres moim zdaniem na kupno sprzetu. Oczywiscie pozniej tez beda taniec ale nie tak szybko jak własnie w tym okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 14:10, danielbr napisał:

Są jakieś sposoby lub programy które powiedzom nam czy komputer jest zintegrowany ?


Sorry, ale co masz na myśli mówiąc o zintegrowanym komputerze ? Chodzi co o karte grafiki/dziwiękową ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 14:12, Dead-pl napisał:

> Są jakieś sposoby lub programy które powiedzom nam czy komputer jest zintegrowany ?

Sorry, ale co masz na myśli mówiąc o zintegrowanym komputerze ? Chodzi co o karte grafiki/dzwiękową


Chodzi mi o to czy jest coś takiego że np. jak się kupi inną karte graf. to nie będzie chodzić pod płyte główną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Eeee....chodzi ci o AGP/PCI-E ? Czy to że masz zintergrowaną karte z płytą i niewiesz jak ją wyłączyć gdy kupisz oddzielną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 14:17, Dead-pl napisał:

...

Eeee....chodzi ci o AGP/PCI-E ? Czy to że masz zintergrowaną karte z płytą i niewiesz jak ją
wyłączyć gdy kupisz oddzielną...


Właśnie chodzi mi o to że nie wiem czy mam zintegrowaną.A chciałbym kupić inną grafike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ostatnio się supnęła karta graficzna :P...i jedyne co mogę robić na moim "wypasionym" kompie to używać neta i Skype''a......Buuuu...to straszne..ale mam nadzieję że w następnym tygodniu mój wyczekiwany upgrade wreszcie stanie się rzeczywistością...bo zamówiłem tego Dark Messiah''a i chciałbym żeby mi wszytsko śmigało..:)
Moja bieżąca konfiguracja to:Pentium 4 (3Ghz),Nvidia Geforce 5200 FX xD(128 ram''u bodajże 64 bit) i 512 ram''u oraz 160 GB dysk twardy xD a zamieżam kupić GeForce 7900 GTO(512 DDR 256 BIT)oraz 2 Giga ramu(DDR2) i myślę że wystarczy xD..nie przejmuję się tą Vistą oraz DirectX''em 10 bo uważam że i tak będą produkować gry na karty nie obsługująca tego "Directa 10"..Taką mam nadzieję!!


Niech moc Jogurtu będzie z wami-Podpisano sharky102 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjenenenenenej ale mam super kartę xD Mam zintegrowana płytę z kartą na razie ponieważ......Mój były GeForce zepsutym jest...wytrzymal az 2,5 roku to i tak sukces xD

20070107142606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 14:20, danielbr napisał:

> ...
>
> Eeee....chodzi ci o AGP/PCI-E ? Czy to że masz zintergrowaną karte z płytą i niewiesz
jak ją
> wyłączyć gdy kupisz oddzielną...

Właśnie chodzi mi o to że nie wiem czy mam zintegrowaną.A chciałbym kupić inną grafike.

Ten program ci powinien pomóc ==> http://www.lavalys.com/products/download.php?ps=UE&lang=en

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 14:29, sharky102 napisał:

Parampampiram



Nie masz co robić,tylko nabijać sobie posty jakimiś pimparampa???


A ja czekam na tak na marzec kwiecieć,bo w moich planach będzie kupno GeForce 8600 jeśli będzie w cenie około 1000,i do tego jakiegoś taniego dwurdzeniowego athlonka,płyte główną i 1 giga ddr2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się