Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2007 o 17:15, Dekerinho6 napisał:

mam mały problem z myszką zawiesza mi sie co moze yć przyczyną?



zawiesza sie?? nie rozumiem. co rozumiesz poprzez zawiesza się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:24, MASTERpce napisał:

> mam mały problem z myszką zawiesza mi sie co moze yć przyczyną?


zawiesza sie?? nie rozumiem. co rozumiesz poprzez zawiesza się??


chodzi chodzi i w pewnym momencie stanie w miejscu i musze kompa resetować pewnie bede musiał kupić nową myche albo przeinstalować winka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:29, Dekerinho6 napisał:

chodzi chodzi i w pewnym momencie stanie w miejscu i musze kompa resetować pewnie bede musiał
kupić nową myche albo przeinstalować winka ?


A jest to mysz bezprzewodowa czy na kabel? Bo jak bezprzewodowa to może baterie siadają, a jak na kabel to czy jest podpięta przez USB czy PS2? Jak przez USB to zostaw tylko ją podłączoną bo może inne urządzenie zabiera prąd i na mysz już nie starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:41, Nufiko napisał:

> chodzi chodzi i w pewnym momencie stanie w miejscu i musze kompa resetować pewnie bede
musiał
> kupić nową myche albo przeinstalować winka ?

A jest to mysz bezprzewodowa czy na kabel? Bo jak bezprzewodowa to może baterie siadają, a
jak na kabel to czy jest podpięta przez USB czy PS2? Jak przez USB to zostaw tylko ją podłączoną
bo może inne urządzenie zabiera prąd i na mysz już nie starcza.


mam kabel przy myszce ale pewnie jutro pojade po nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
poszukuje zasilacza do takiej konfiguracji:
C2D E6550, GF8800 GT 512mb, EVGA nForce 680i premium, RAM 2x1GB, dwa HDD: 120 i 200 ATA133, Audigy 2zs, tuner TV wewnetrzny, dwa DVD-RW.
najlepiej do 250 zł, OC nie bede robic.

i jaki musiałby być zasilacz w przypadku dokupienia drugiej GF8800GT i ewentualnego oc?

MLODY2K6 polecił ten:

Dnia 28.12.2007 o 16:23, MLODY2K6 napisał:

polecam AMACROX 500W FREI ERDE 270zl osiagi takie same jak BE QUIET sam uzywam i polecam

sprawdziłem ceny, 270 to netto, brutto ponad 300 zł. odpada niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:41, Nufiko napisał:

> chodzi chodzi i w pewnym momencie stanie w miejscu i musze kompa resetować pewnie bede
musiał
> kupić nową myche albo przeinstalować winka ?

A jest to mysz bezprzewodowa czy na kabel? Bo jak bezprzewodowa to może baterie siadają, a
jak na kabel to czy jest podpięta przez USB czy PS2? Jak przez USB to zostaw tylko ją podłączoną
bo może inne urządzenie zabiera prąd i na mysz już nie starcza.


Nic kupie nową myche jutro Dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2007 o 17:46, kkamil88 napisał:

sprawdziłem ceny, 270 to netto, brutto ponad 300 zł. odpada niestety.



ja go mam dla siebie w cenie 280 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:51, MLODY2K6 napisał:

tylko jeszcze jedno po co Ci SLI. kazdy wie ze to wyrzucanie pien iedzy w bloto


dalczego? wole za rok kupic 8800GT (juz tania bedzie :)) zamiast wymieniac karte na 8800 Ultra czy cos innego lepszego.
zresztą - te karty mam z usa taniej o jakies 350 zl.
no i nie każdego stać na gruntowny upgrade kompa co rok.
płyte, procesor, grafike i ram ostatnio wymieniałem 5 lat temu. z tym że zmieniałem dwukrotnie karte graficzną. oczywiscie gdybym miał odpowiednie fundusze kupilbym plyte bez SLI i od razu GF8800 ultra :) - no chyba ze zakup tej karty to też wywalanie pieniedzy w błoto ;)

a zresztą: prosilem o pomoc a nie o opinie na temat SLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:53, kkamil88 napisał:

> tylko jeszcze jedno po co Ci SLI. kazdy wie ze to wyrzucanie pien iedzy w bloto

dalczego? wole za rok kupic 8800GT (juz tania bedzie :)) zamiast wymieniac karte na 8800 Ultra
czy cos innego lepszego.
zresztą - te karty mam z usa taniej o jakies 350 zl.



no dobrze ale przy sprzedazy ich wychodzi ze jedna to praktycznie oddajesz za darmo. Sam mialem kiedys sli i nie bykl to oplacalny interes. Teraz jeszcze jedno. ZA rok 8800GT juz nie bedzie to jest pewne poniewaz od marca wchodza 9800GTS wiec po co kupowac cos teraz co za chwile bedzie przezytkiem. kazdy wie ze teraz nie oplaca sie kupowac geforcow bo tak jak mowie 2 miechy i mamy nowa serie i to jest pewne. ja sam teraz bede sprzedawal swojego EVGA 8800GTX KO ACS3 zeby za chwile za duzo na niej nie stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:57, MLODY2K6 napisał:

> > tylko jeszcze jedno po co Ci SLI. kazdy wie ze to wyrzucanie pien iedzy w bloto

>
> dalczego? wole za rok kupic 8800GT (juz tania bedzie :)) zamiast wymieniac karte na 8800
Ultra
> czy cos innego lepszego.
> zresztą - te karty mam z usa taniej o jakies 350 zl.


no dobrze ale przy sprzedazy ich wychodzi ze jedna to praktycznie oddajesz za darmo. Sam mialem
kiedys sli i nie bykl to oplacalny interes. Teraz jeszcze jedno. ZA rok 8800GT juz nie bedzie
to jest pewne poniewaz od marca wchodza 9800GTS wiec po co kupowac cos teraz co za chwile bedzie
przezytkiem. kazdy wie ze teraz nie oplaca sie kupowac geforcow bo tak jak mowie 2 miechy i
mamy nowa serie i to jest pewne. ja sam teraz bede sprzedawal swojego EVGA 8800GTX KO ACS3
zeby za chwile za duzo na niej nie stracic


dlatego czekam do lutego. licze na spadek cen.
to jak z tym zasilaczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:10, blacklio2 napisał:

Na MSI musisz jedynie przełożyć ręcznie zworkę która znajduje sie na laminacie i już jest OC,
myślę że to kwestia gustu


wiem przeczytalem calosc ale tez pozniej bylo dosc glupie ze po taktowaniu powyzej 500mhz wydajnosc drastycznie spadala. za duzo bawienia sie z tym. wole normalnie wejsc w bios podkrecic i tyle ;]. i na tej samej stronie test foxconna byl i dostal on wyzsza ocene wiec mam nadzieje ze mnei nie zawiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:53, kkamil88 napisał:

zresztą - te karty mam z usa taniej o jakies 350 zl.


350zł mniej - to ile to to kosztowało, ja w Polsce znalazłem za 870 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mowie ja go moge miec za 280zl. wejdz na mojego GS-a poaptrz troche w dol i zobaczysz zdjecia kompa i wszystko cio w nim jest i ajk jest podkrecony wtedy bedziesz wiedzial ze sie go oplaca naprawde kupic. Corsairow nie polecam oni dopiero raczkuja w zasilaczach . TAGANY BE QUIETy SA DROGIE A AMACROX ma identyczna wydajnosc wszystkie najnowsze wtyczki i jest tanszy o ponad 100zl. Ja sie nie zastanawialem jak go kupowalem. Fakt poczytalem troche i teraz jestem bardzo zadowolony z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:04, kaganiec napisał:

> zresztą - te karty mam z usa taniej o jakies 350 zl.

350zł mniej - to ile to to kosztowało, ja w Polsce znalazłem za 870 zł


260$, z mail-rebate 20$ bedzie 240.
liczac dolar za 2,5 to 600 zl.

liczyłem że w polsce kosztuje około 950 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:07, kkamil88 napisał:

260$, z mail-rebate 20$ bedzie 240.
liczac dolar za 2,5 to 600 zl.

liczyłem że w polsce kosztuje około 950 zł.


całkiem przyzwoita ta cena, ja myślałem że te 350 zł to od komputronikowych cen :p
znalazłem Palita w http://www.komsad.pl/ i właśnie taki kupię :p
niewiem czy wiesz ale jak coś ci się porypie w karcie to będziesz miał z lekka wała ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:11, kaganiec napisał:

niewiem czy wiesz ale jak coś ci się porypie w karcie to będziesz miał z lekka wała ;D


wiem ;)
ale chyba bezpieczniej ryzykowac z karta niz z płytą główną.
a przyoszczedzic te 350 zł na zasilacz chyba warto. no i nie zapłace za przysyłke (znajomy wraca z NY)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:07, kkamil88 napisał:

260$, z mail-rebate 20$ bedzie 240.
liczac dolar za 2,5 to 600 zl.

liczyłem że w polsce kosztuje około 950 zł.


hmm.. a tak się zastanawiam czy doliczyłeś jeszcze cło? Bo z tego co wiem to jeśli zamawiasz przesyłką ze sklepu to cła się raczej nie uniknie, a i nie wiem jak będziesz miał z gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:18, Nufiko napisał:

hmm.. a tak się zastanawiam czy doliczyłeś jeszcze cło? Bo z tego co wiem to jeśli zamawiasz
przesyłką ze sklepu to cła się raczej nie uniknie, a i nie wiem jak będziesz miał z gwarancją.


Cło jest naliczane dopiero od towarów powyżej jakiejś tam kwoty ( nie wiem dokładnie ile ) i karty graficzne nie są oclone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się