Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2008 o 20:33, dawidos170 napisał:

Co nie zmienia faktu,że jest śmieszna :P Warrior powinien być testowany w cenie do 200 ;) AX450
mieści się w tym budżecie ;p


ale z drugiej storny pokonał zasilacze za 250 zł i wiecej ;p ta gazeta to był chip albo PC World Komputer, czy gazeta tego pokroju. A AX450 podrożał, ja go kupowałem kiedy kosztował 150 zł a teraz kosztuje 175 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 20:35, GANGSTERR napisał:


> Co nie zmienia faktu,że jest śmieszna :P Warrior powinien być testowany w cenie do 200
;) AX450
> mieści się w tym budżecie ;p

ale z drugiej storny pokonał zasilacze za 250 zł i wiecej ;p ta gazeta to był chip albo PC
World Komputer, czy gazeta tego pokroju. A AX450 podrożał, ja go kupowałem kiedy kosztował
150 zł a teraz kosztuje 175 zł


No ja za 169 kupowałem a teraz 183 :) Ale faktycznie w swojej klasie to chyba najlepszy zasilacz ( czyli do 200 zł ) bo przecież za 300 to można kupić BeQuiet jak się dobrze uda trafić


A tak BTW widzieliście wymogi Assassin`s Creeda ? Kogoś ostro pogięło bo to już tylko debilizmem można nazwać. Chyba nawet Crysis nie miał takich wymagań rekomendowanych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2008 o 20:39, dawidos170 napisał:

No ja za 169 kupowałem a teraz 183 :) Ale faktycznie w swojej klasie to chyba najlepszy zasilacz
( czyli do 200 zł ) bo przecież za 300 to można kupić BeQuiet jak się dobrze uda trafić


w tym tescie Chipa Bequite został pokonany przez amacroxa ;p nie powiem ci tylko jaki model bo screen jest tak podlej jakosci, ze nie moge odczytac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 20:13, GANGSTERR napisał:

a tu masz dwa radki, z 1 GB pamieci, połączone ze sobą trybem crossfire z olbrzymim, głosnym
chłodzeniem ;p


Ale 3870 X2 jest na jednej PCB. Jest to karta dwurdzeniowa (dual-GPU).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2008 o 20:53, DJ Danielus napisał:


Ale 3870 X2 jest na jednej PCB. Jest to karta dwurdzeniowa (dual-GPU).


ale te dwa rdzenie wspolpracują ze soba za pomoca crossfire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że oto Ci chodziło, bo nie zakumałem :)
Ale nadal dziwi mnie to, że tak dużo pożera. Jednak doszedłem też do pewnych nieścisłości - "karta pożera o ok. 30W więcej niż najmocniejszy GF (8800ULTRA)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 21:29, DJ Danielus napisał:

No chyba, że oto Ci chodziło, bo nie zakumałem :)
Ale nadal dziwi mnie to, że tak dużo pożera. Jednak doszedłem też do pewnych nieścisłości -
"karta pożera o ok. 30W więcej niż najmocniejszy GF (8800ULTRA)".



a gdzie tu niescisłość ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 16:38, dawidos170 napisał:

> > /.../ > A kolega mówił o karcie pokroju 7300GT i chciał grać na średnich ;)

Owszem, ale...ale o tym jaka karte kupi, powiedział potem. A już wiele razy tutaj mówiono, jak to procesor ogranicza wydajność karty graficznej. Prawda, że ogranicza, ale przecież nie aż tak, żeby moje stareńkie Pentium IV na szynie 533 nie pozwoliło z GF 7800 GS na AGP 8x pograć w demo Crysisa, ponoć najbardziej wymagającej gry. Kolega ma procesor minimum dwukrotnie szybszy od mojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 22:01, DJ Danielus napisał:

Hmm... Z tego co czytałem to Ultra pobiera ok. 175W. No chyba, że 300W to w eXtremalnych warunkach....


A jednak - Ultra ~ 300W, nowy Radek ~ 330W - ale jest coś na plus - tyle pożera podobno cała konfiguracja.

Jednakże mam nadzieję, że zasilacz wytrzyma - początkowo miała być Ultra XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ''GeForce 7300GT Palit 256MB (DDR3) TV & DVI (PCI-E) Sonic'' ruszy mi na płycie ''Asrock 4CoreDUAL-SATA2 PT880Pro'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 20:39, dawidos170 napisał:

A tak BTW widzieliście wymogi Assassin`s Creeda ? Kogoś ostro pogięło bo to już tylko debilizmem
można nazwać. Chyba nawet Crysis nie miał takich wymagań rekomendowanych ?

wymogi ma spore, ale za to gierka jest tego warta i jak wyjdzie na piecyka to sporo osob dla niej upgrade''uje sprzet. Takie wymogi to wina slabej konwersji z konsoli, jakby kod pisano od zera na pc to by bylo lepiej a moze i ladniej. Mam tylko nadzieje, ze bedzie sie w to wogole dawalo grac, bo nic powyzej 3850 kupowac nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 23:33, dobrakos napisał:

...


Wiesz mnie one nie przerażają bo spełniam powyżej minimalnych ;) Ale wymogi nieporozumienie bo gra nie warta takie sprzętu a przynajmniej ja tak słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 23:34, dawidos170 napisał:

>...

7800 nawet na agp będzie wydajniejszy od 7300GT na pci-e przynajmniej imho.

Nawet przy dwa razy wolniejszym procesorze? Jak publikują wykresy wydajności różnych procesorów, to mojego nie ma, jego wydajność mogę przyrównać tylko do Celerona bo one też są na szynie 533... więc może jest nie dwa, a trzy razy wolniejszy. To by znaczyło, że procesor wcale nie dławi tak bardzo karty graficznej, jak by się mogło wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 22:01, DJ Danielus napisał:

Hmm... Z tego co czytałem to Ultra pobiera ok. 175W. No chyba, że 300W to w eXtremalnych warunkach....

Ultra pobiera maksymalnie 175W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 23:25, avi. napisał:

Czy ''GeForce 7300GT Palit 256MB (DDR3) TV & DVI (PCI-E) Sonic'' ruszy mi na płycie ''Asrock
4CoreDUAL-SATA2 PT880Pro'' ?


Spokojnie pojdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 00:03, KrzysztofMarek napisał:

> >...
>


No właśnie przyrównywanie Pentiuma z Celeronem nie bardzo gdyż Pentium zawsze był wydajniejsze od Celerona. A co do rozmowy mimo, iż bardzo ciekawa to nie ma sensu. Nie posiadamy żadnych testów i opieramy się tylko na naszych domysłach co by było gdyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok to znowu ja :P Overclocker od 7 boleści ;) Najnowszy wynik to 10 k pkt w 3D marku 06 złamane :) Ale więcej nie testuje bo zwyczajnie się boję ;p już i tak procek lata na 3.0 a zegary mam wyższe od HD 3850 Powercolora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem - te 300 wzięło się z całego PC, a błąd z tego, że 3870X2 pobiera ok. 330W, co prawdą nie jest, bo jak się okazało chodziło tu o cały konfig. Także karta u mnie ruszy (chyba zapoluję) i będzie pobierała ok. 210W (wg. obliczeń).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się