Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 21:21, blacklio2 napisał:

Ja wiem co zawiera ta płyta, ja się pytam co znaczy przeciętna dla Ciebie


Przeciętna czyli właśnie taka jak mam w opisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:23, Ancient Lord napisał:

> Ja wiem co zawiera ta płyta, ja się pytam co znaczy przeciętna dla Ciebie

Przeciętna czyli właśnie taka jak mam w opisie.


Sorry ale jak tak mamy rozmawiać to nie jestem w stanie Ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:30, blacklio2 napisał:

> > Ja wiem co zawiera ta płyta, ja się pytam co znaczy przeciętna dla Ciebie

>
> Przeciętna czyli właśnie taka jak mam w opisie.

Sorry ale jak tak mamy rozmawiać to nie jestem w stanie Ci pomóc


Chodzi o to, czy jesli zamontuje na mojej plycie głównej np. c2d e6300, 2GB ram i gf9600gt to będzie wolniej działało, niż wtedy gdyby płytka była trochę lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakieś konkrety, prawie wszystko będzie działało oprócz pamięci, Twoja płyta obsługuje max 667 a masz 800, to będzie jedyna różnica w wydajności. Natomiast jaka różnica to będzie czy to procentowo czy w FPS nie jestem w stanie CI powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:52, blacklio2 napisał:

W końcu jakieś konkrety, prawie wszystko będzie działało oprócz pamięci, Twoja płyta
obsługuje max 667 a masz 800, to będzie jedyna różnica w wydajności. Natomiast jaka różnica
to będzie czy to procentowo czy w FPS nie jestem w stanie CI powiedzieć


Te pamięci 2x 1GB 800Mhz już mam założone na tej płytce. Płytę może za jakiś czas wymienię, bo aktualna moja to niestety takie sianko trochę ;/

Powiedz tylko, czy to będziejakaś wielka różnica, czy tylko kilkuprocentowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 10:06, songohanssj2 napisał:

Możecie podać godene zaufania i stosunkowo tanie sklepy internetowe.

www.agito.pl, www.gral.pl, www.apollo.pl - tanie, szybka przesyłka, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje pomocy w wyborze klawiatury i myszy zastanawiam się nad Razer DeathAdder i w zasadzie co do niej to jestem przekonany, problem mam natomiast z klawiaturą chciałbym sobie sprezentować Razer Lycosa ,ale do konca nie jestem pewny czy to dobry wybór , a jeszcze jedno przydałyby się jakieś dobre słuchawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam tę klawiaturę i nie żałuję zakupu, jest bardzo wygodna, fajnie podświetlona i ma naprawdę duże możliwości - np. uruchomienie programu jednym klawiszem:) Możesz też do każdego klawisza przypisać dowolne makro, masz wyjście na słuchawki i dotykowy panel multimediów, ale to moim zdaniem bajery. Jeśli chodzi o design, moim IMO wymiata:)

Co do słuchawek... Creative Fatal1ty to dla mnie najbardziej rozsądny wybór, grają świetnie, też są bardzo wygodne - w ogóle ich nie czuć;) No i odpinany mikrofon dobrej jakości...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 16:49, Rogallos napisał:

Sam mam tę klawiaturę i nie żałuję zakupu, jest bardzo wygodna, fajnie podświetlona i
ma naprawdę duże możliwości - np. uruchomienie programu jednym klawiszem:) Możesz też
do każdego klawisza przypisać dowolne makro, masz wyjście na słuchawki i dotykowy panel
multimediów, ale to moim zdaniem bajery. Jeśli chodzi o design, moim IMO wymiata:)

Co do słuchawek... Creative Fatal1ty to dla mnie najbardziej rozsądny wybór, grają świetnie,
też są bardzo wygodne - w ogóle ich nie czuć;) No i odpinany mikrofon dobrej jakości...;)

a jak z podświetlaniem klawiszy w Lycosa bo słyszałem ze w ciągu dnia znaki są mało widoczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czegoś takiego nie odczuwam, jak dla mnie wszystko widać elegancko:) Jeśli podświetlenie jest wyłączone, owszem, znaki na klawiszach są praktycznie niewidoczne, ale tak jest ok. Możesz jeszcze WSAD wyodrębnić jak chcesz, no i mogliby dać jakieś stopniowe natężenie jasności klawy, ale nawet bez tego wszystko jest dobrze wypośrodkowane - nie rażą w oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 16:56, Rogallos napisał:

Ja czegoś takiego nie odczuwam, jak dla mnie wszystko widać elegancko:) Jeśli podświetlenie
jest wyłączone, owszem, znaki na klawiszach są praktycznie niewidoczne, ale tak jest
ok. Możesz jeszcze WSAD wyodrębnić jak chcesz, no i mogliby dać jakieś stopniowe natężenie
jasności klawy, ale nawet bez tego wszystko jest dobrze wypośrodkowane - nie rażą w oczy:)

ok wielki dzięki nie pozostaje mi nic innego jak zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam jakiejs płytki nie drogiej (250-300zł) do OC pod procka PDC E5200 i karte radeon HD4850
i jaka karta jest lepsza w/w czy GF 9800GT ??
i czy ten procek po podkreceniu wystarczy tym kartom graficznym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszka- mam Razer Deathadder i sprawdza sie doskonale w grach FPS i RPG (Gram w COD 4 i WoW)
do strategi bedzie lepsza diamondback 3g albo coperhead
ogólnie jest bardzo wygodna. wolalem myszke wyprofilowana niz symetryczna i to byl dobry wybor
Sluchawki- Mam creative fatal1ty i graja superancko. Mocny bass i dobrze oddaja przestrzen w grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 17:50, TROLL1216 napisał:

szukam jakiejs płytki nie drogiej (250-300zł) do OC pod procka PDC E5200 i karte radeon
HD4850
i jaka karta jest lepsza w/w czy GF 9800GT ??
i czy ten procek po podkreceniu wystarczy tym kartom graficznym ??


Szukaj
MSI P35 Neo2-FIR
Gigabyte EP35-DS3L

a jak zupełnie tanio to
Gigabyte EP31-DS3L
MSI P31 Neo2-FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 18:04, TROLL1216 napisał:

Czym sie rozni plyta GIGABYTE GA-EP35-DS3 od GIGABYTE GA-EP35-DS3L chodzi mi o L na
koncu??

Wybierz sobie odpowiednie płyty i porównaj http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_ComparisonSheet.aspx

Chy ba, że działa link do tego porównania: http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_ComparisonSheet.aspx?Produc tID=2778,2741

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się