Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2009 o 21:44, nariko napisał:

sory ale teksty tego typu wyszły dawno z mody

A mycie się też wyszło z mody? Pisz poprawnie, to nie będzie problemu To świadczy o kulturze. Zarówno FF3 jak i Opera 10 mają opcję sprawdzania pisowni, więc nie wykręcaj się, że nie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 21:44, nariko napisał:

daroj sobie błedy heralf, to sie ostatnio stało jakas plaga, jakis typ napisze z błedem
zaraz sie go ktos czepia, sory ale teksty tego typu wyszły dawno z mody.drogi heralfie
wiesz cos na temat pytania ktore zadałem to odp jak nie to dzieki proste ;)


Daj demko.
Zobacze jak to chodzi, aaaa... potem zawalcze z Gangsterkiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 21:44, nariko napisał:

daroj sobie błedy heralf, to sie ostatnio stało jakas plaga, jakis typ napisze z błedem
zaraz sie go ktos czepia, sory ale teksty tego typu wyszły dawno z mody.drogi heralfie
wiesz cos na temat pytania ktore zadałem to odp jak nie to dzieki proste ;)


Myślenie też wyszło z mody? już pies srał Te Twoje błędy ortograficzne... Chodź i ich istnienia w takiej ilości nie mogę pojąć bo przecież przeglądarki mają słowniki....

> jeba...ny crysis pujdzie na max detalach w full hd z włonczonym anty alasingiem16x na
&
>coz moge napisac h.ja sie znam

itp inaczej nie da się napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 18:08, GANGSTERR napisał:

/.../

Dzięki wielkie. Jest cichy, tak?

I jeszcze jakby ktoś mi mógł z tego sklepu ( esc-net.pl ) polecić jakiś zasilacz, który to wszystko udźwignie? Oczywiście w rozsądnej cenie (niestety, nie znam się na cenach zasilaczy).
No i jak będę wybierać pamięci - czym mam się sugerować? Konkretny model (4 GB, DDR3) też byłby miłą sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 14:07, Konrad162 napisał:

Myślenie też wyszło z mody? już pies srał Te Twoje błędy ortograficzne... Chodź i ich
istnienia w takiej ilości nie mogę pojąć bo przecież przeglądarki mają słowniki....

To słowo chodź też jest błędem ortograficznym. Miałeś chyba na myśli choć ^^

Dnia 23.10.2009 o 14:07, Konrad162 napisał:

> jeba...ny crysis pujdzie na max detalach w full hd z włonczonym anty alasingiem16x
na
&
>coz moge napisac h.ja sie znam

itp inaczej nie da się napisać?

Najwyraźniej on nie jest w stanie. Zresztą napisanie tego h... przez samo h jest dla mnie dopiero parodią. Nawet wulgaryzmy pisane z błędami.

@ kapistar1:
Chieftec 450W, Amacrox Warrior, Be-Quiet 450W, Corsair, OCZ - każdy z nich cię zadowoli. Choć taki Chieftec niestety nie jest cichutki (choć jakoś szczególnie głośny też nie) ^^. Ja bym brał OCZ 500W (StealthXStream) - da ci naprawdę duży zapas mocy, jest też cichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 21:10, ziptofaf napisał:

To słowo chodź też jest błędem ortograficznym. Miałeś chyba na myśli choć ^^

hehe widzisz, ja się błędów nie czepiam... bo czasem zdarzy się że sam je zrobię. Tylko wiesz zrobić jeden czy dwa błędy na cała wypowiedź to jeszcze nie strach, ale jak masz co 2 słowo błąd to po prostu ciężko to czytać...

Przede wszystkim to chodzi mi o te przekleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebna pomoc. Znajomy poszukuje mobo, a że ja obecnie jestem nie w temacie to jednak wolę zapytać ludzi, którzy mają jakieś pojęcie. A więc:

-socket LGA775
-PCI-E x16 starczy jedno
-PCI-E min. 2
-obsługa min. 4 GB RAMu
-złącze ATA
-zintegrowany dźwięk niekoniecznie

Cena: do 350 zł

Jeśli podałem za mało danych to piszcie, a jak za dużo to się nie śmiać xD trochę wypadłem z obiegu obecnie, jeśi o sprzęt chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tą płytką jest jeden problem. Otóż kumpel napisał do esc o dostępność tej właśnie płyty i otrzymał odpowiedź, że nie jest ona dostępna. Została wycofana ze sprzedaży "ze względu na dużą awaryjność" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbieram sie powoli, zeby kupic nowy komputer. Moglibyscie poradzic jakis dobry kofing, w "normalnej" cenie? Chodzi o to, zeby nowe gry hulaly, a ja nie musialbym sie 3 razy urodzic, zeby to splacic xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zmienić procesor, mam płytę na socket am2+, i mogę dość tanio dostać phenoma II x4 945, który to jest na AM3. Wiem, że jest model 940, który wszystko ma takie samo, prócz tego, że ma wpisane, ze jest na socket am2+. I tu pytanie, czy jeżeli wsadze tego 945 nie będzie żadnych problemów? Trochę głupio by było dokładać 150 zł ;/ (RAM''y - 4GB kingmax 1066)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 19:09, Mackay napisał:

Witam, chciałbym zmienić procesor, mam płytę na socket am2+, i mogę dość tanio dostać
phenoma II x4 945, który to jest na AM3. Wiem, że jest model 940, który wszystko ma takie
samo, prócz tego, że ma wpisane, ze jest na socket am2+. I tu pytanie, czy jeżeli wsadze
tego 945 nie będzie żadnych problemów? Trochę głupio by było dokładać 150 zł ;/ (RAM''y
- 4GB kingmax 1066)


Jaka to dokladnie mplyta glowna ?
Podaj model, to sie zobaczy jakie sa obslogiwane procesory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli Twoja plyta obsluguje tego proca nie będzie żadnego problemu. wszystkie phenomy 2 (oprócz 920 i 940) maja kontrolery pamięci ddr2
i ddr3, wiec mogą działać na mobo z am2/am2+ i am3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procesory AMD maja w sobie zintegrowane kontrolery pamieci. AM2 od AM3 odróżniaja tylko zamontowane sloty pamieci na płycie głównej. Wersje procków 9x0 maja w sobie tylko kontroler pamięci DDR2, natomiast procki 9x5 maja w sobie kontroler pamięci DDR2 jak i DDR3. Wszystko jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 19:21, Misquamaqus napisał:

> Witam, chciałbym zmienić procesor, mam płytę na socket am2+, i mogę dość tanio dostać

> phenoma II x4 945, który to jest na AM3. Wiem, że jest model 940, który wszystko
ma takie
> samo, prócz tego, że ma wpisane, ze jest na socket am2+. I tu pytanie, czy jeżeli
wsadze
> tego 945 nie będzie żadnych problemów? Trochę głupio by było dokładać 150 zł ;/
(RAM''y
> - 4GB kingmax 1066)

Jaka to dokladnie mplyta glowna ?
Podaj model, to sie zobaczy jakie sa obslogiwane procesory.


Przeoczenie :)

Gigabyte GA-MA78GM-S2H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się