Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Wszystko Ok ale nie jest tojakis badziewny zasilacz tylko jednak chieftec. Ja bym go nie wymienial. Jak bedzie kiedys kupowal cos mocnego typu jakis RADEON to wtedy mozna sie zastanowic ale jezeli teraz wszyzstko dziala dobrze to szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na moim korsarzu 450W HD 4870 tez chodzil. Tylko jak gralem to momentami zasilacz piszczał, a o OC moglem zapomniec bo podczas grania mialem restarty (z powodu za malej ilosci pradu). I cos mi sie wydaje, ze on jest w podobnej sytuacji. Na jego miejscu tez bym zmioenil zasilacz. Pozostaje tylko kwestia na jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 17:40, Gothic 12 napisał:

Ok, dzięki. Że nie pomyślałem o tym...ale wstyd :/ Mam 350W.


teraz tylko powiedz jaka grafe zamuwiłeś bo w sumie, nie wiem na co sie zdecydowałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 17:39, MLODY2K6 napisał:

Ale on wogole nie kreci procka a tymbardziej reszty zreczy. Wiem bo znim gadam na gg
od paru miechow.

zasilacz ma styk, a jak mowi, ze mu cos w nim nie odpowiada, to cos w tym musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 17:49, Vanmati napisał:

hmm,a moze wiadomo o ile % ?


nie wiem, nie pamiętam. Gdzies pewnie znajdziesz testy. Kwestia rozbija sie o magistrale systemową, a dokładnie jej szybkość (ona odpowiada za pzresyłanie danych - mniejsza szybkość = mniej przesłanych danych w danej jednosce czasu = mniejsza wydajność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 17:51, GANGSTERR napisał:

producent (ATI) zaleca 300W zasilacz, wiec masz szczęscie, nie bedziesz musiał wymieniać
zasilacza.

Uff...dzięki za pomoc. I kilkadziesiąt złoty zaoszczędziłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 20:31, MLODY2K6 napisał:

No to jak mi np nie odpowiadaja kolory kabelkow w zasilaczu to tez mam wymieniac??? :D


hmm, chyba cos juz tym zrobiłeś nie ;p, walnełeś na to jakieś oploty ktore świecą pod wpływem światła UV ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !
Mam takie małe pytanko odnośnie dzielenia partycji. Otóż jestem pewien, że było tu już "trochę" postów na ten temat, jednakże nie widzi mi się wertowania ponad 1,8k stron, aby go wyszukać :P A więc jest sens dzielenia dysku na kilka partycji, gdzie każda ma służyć do kilku ogólnych rzeczy. Dysk 300gb :
- 30 gb ( system + sterowniki )
- 100 gb (Gry i programy)
- 100 gb (downloads)
- 70 gb ( muzyka, filmy)
Kiedyś miałem na partycji z systemem instalowane gry + programy , a teraz widzę jaki byłem głupi :P Jestem teraz pewien, że właśnie dlatego muliły mi gry, które mulić nie powinny ( Miały najnowsze patche itp)

I jeszcze jedno pytanko odnośnie sprzęciku :
Mam - intel core 2 duo e4500 2.2ghz
- GeForce 8600GT 256mb Palit Sonic
- Ram 2 x 1gb kingstone 800mhz
- Asus P5K SE

I planuję wymienić kartę graficzną na Radka HD4850 512/256 GDDR3 SAPPHIRE oraz dołożyć kolejne 2x 1gb.
Plan myślę, że jest dobry ?

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się