Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Chyba zdecyduję się na Razera DeathAdder. Przypadł mi do gustu, a poza tym, jakościowo nie odbiega za bardzo od G5 (nie licząc możliwości dodania odważników). A co powiecie o podkładce? Zwykła Steelseries Qck powinna wystarczyć czy mam inwestować w inne Razera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 15:17, Skulbaka napisał:

Chyba zdecyduję się na Razera DeathAdder. Przypadł mi do gustu, a poza tym, jakościowo
nie odbiega za bardzo od G5 (nie licząc możliwości dodania odważników). A co powiecie
o podkładce? Zwykła Steelseries Qck powinna wystarczyć czy mam inwestować w inne Razera?


Ja mam rezera Pro solution i do tego Steelseries QCK i wszystko śmiga aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 19:24, Marcin3407 napisał:

Moze ktos sie odezwac do mnie na gg 2038787 bo chce zlozyc kompa ale jestem w to ciemny
a te forum mam z polecenia :) wiec licze ze mi ktos pomoze :))

Od siebie powiem ci tak, wstrzymaj sie. Obecnie za swojego kompa zapłąciłbym grubo ponad 5000tysiaków(A kupiłem go za 3500) ceny sprzętu są kosmicznie drogie przez dolara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewny??? Proponuje sie najpierw przyjzec dokladnie. Ja swojego kompa po cenach jakie kupowalem cenie na 9000zl ale jak bym mial liczyc po dziisiejszych to spokojnie 11000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 20:47, MLODY2K6 napisał:

Jestes pewny??? Proponuje sie najpierw przyjzec dokladnie. Ja swojego kompa po cenach
jakie kupowalem cenie na 9000zl ale jak bym mial liczyc po dziisiejszych to spokojnie
11000zl


Jak tyle płaciłeś za kompa tego co masz w sygnaturce to gratuluję przewalenia kasy. Chyba, że kupowałeś wszystko na premierze to częściowo rozwiązuje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko... Kupiłem cokół SATA i zamierzam podłączyć do niego dysk zewnętrzny... I pytanie jest takie - kiedy podłączę ten dysk to co się pojawi? Tzn. w jaki sposób będę mógł ten dysk używać i co będę musiałzrobić na samym początku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chlopcze to nie ejst caly sprzet bo nie zmiescil sie w opisie. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile kosztowala mnie czasu i wysilku moja buda tzn jej modding. Dla mnei moj komputer jest bezcenny i nie liczy sie to ile weszlow niego pieniedzy, liczy sie to ze sam go stworzylem od podstaw i jest unikalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam państwa.

Pamięta mnie jeszcze ktoś? W każdym bądź razie: Pomogliście mi złożyć kompa, jednak przysłali mi uszkodzone DVD i im odsyłałem je do GRALa (GRALu?).

Dziś właśnie kurier dostarczył DVD i miast nowej 215D dostałem 216 ^^''

Wie ktoś czym, się toto różni? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 15:53, Prateorian napisał:

Dobre wieści , dolar wreszcie zaczął spadać ;)


widocznie ludzie przestaja panikowac ale to jeszcze o niczym nie swiadczy, bo dolar moze spasc do poziomu np. 2.80 i sie na nim utrzymać. Moze byc nawet tak, ze juz nigdy nie wróci do poziomu 2.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 16:06, GANGSTERR napisał:

> Dobre wieści , dolar wreszcie zaczął spadać ;)

widocznie ludzie przestaja panikowac ale to jeszcze o niczym nie swiadczy, bo dolar moze
spasc do poziomu np. 2.80 i sie na nim utrzymać. Moze byc nawet tak, ze juz nigdy nie
wróci do poziomu 2.20

Czemu masz takie pesymistyczne założenia , może spadnie do 1.90 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecilibyście mi jakiś dobry dysk SATA II do 140zł? Pojemność nie jest aż taka ważna, byleby powyżej 100gb. Jeszcze druga sprawa - aktualnie mam dysk na IDE. Jak podłącze drugi dysk pod wtyczkę SATA II, to urządzenia nie będą ze sobą kolidować? Trzeba będzie robić coś więcej, niż samo podpięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2008 o 16:26, Prateorian napisał:

Czemu masz takie pesymistyczne założenia , może spadnie do 1.90 zł .


bo poprostu troche poczytałem o gospodarce i troche wiem o jej mechanizmach. Stracić bardzo łatwo, ale odrabiać można latami. A na 1.90 to juz bym w ogole nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 21:28, DJ Danielus napisał:

Przede wszystkim dysk musi mieć dodatkowe, zewnętrzne zasilanie.


No zasilanie będzie w zestawie :)

Ale jak to wszystko będzie wyglądało po podłączeniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tak jak każde urządzenie zewnętrzne... Montujesz do gniazda (USB/FireWire/E-SATA), włączasz zasilanie dysku i masz go widocznego. Aczkolwiek w 100% nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 16:57, czapla56 napisał:

Polecilibyście mi jakiś dobry dysk SATA II do 140zł? Pojemność nie jest aż taka ważna,
byleby powyżej 100gb. Jeszcze druga sprawa - aktualnie mam dysk na IDE. Jak podłącze
drugi dysk pod wtyczkę SATA II, to urządzenia nie będą ze sobą kolidować? Trzeba będzie
robić coś więcej, niż samo podpięcie?

Western Digital AAKS, pojemnosc sobie sam wybierz. I nie będa sie gryźć. Nic nie bedziesz musiał robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 17:21, DJ Danielus napisał:

Wydaje mi się, że tak jak każde urządzenie zewnętrzne... Montujesz do gniazda (USB/FireWire/E-SATA),
włączasz zasilanie dysku i masz go widocznego. Aczkolwiek w 100% nie jestem pewien.



No gdyby tak było to by było świetnie...

A czy ktoś może jeszcze coś wie o tym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się