Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2011 o 14:06, Konrad162 napisał:

ramu dokupić nie zaszkodzi... nawet jakbyś się nie przesiadał na ten widnows 7. Ale oczywiście
przesiadka jest dodatkowym pretekstem do kupna większej ilości ramu ;]

i widzisz z uwagi na problemy z współpracą ramówek z prockiem pomyślałem o wymianie płyty i przesiadkę na DDR3, bo z tego co widzę to ceny dwójek są dużo wyższe od trójek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 14:52, Zand79 napisał:


> ramu dokupić nie zaszkodzi... nawet jakbyś się nie przesiadał na ten widnows 7.
Ale oczywiście
> przesiadka jest dodatkowym pretekstem do kupna większej ilości ramu ;]
i widzisz z uwagi na problemy z współpracą ramówek z prockiem pomyślałem o wymianie płyty
i przesiadkę na DDR3, bo z tego co widzę to ceny dwójek są dużo wyższe od trójek


ta a za rok czy 2 będziesz zmieniał bo np. PCI-E 3.0 albo inny procesor albo inne ramy... itd. :P

taka mała dewiza którą kieruje się w życiu... działa? to nie ruszać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2011 o 11:12, krzysztofex97 napisał:

> Co ma wchodzic w sklad tego zestawu ?
> Monitor, system, klawicha, itd ?

Sam komp ma być


Co dokladnie ma byc ? !!!

Jezeli ma to byc plyta glowna, procesor, karta grafiki i zasilacz, to mozna zlozyc rakiete, ale jak to ma byc cala buda z nagrywarka, dyskiem i innymi duperelami, to bedzie sredniak.

Napisz dokladnie, co chcesz teraz zlozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2011 o 10:39, GANGSTERR napisał:

Na pewno nie dorównuje jakością Corsairowi, czy nawet CM



Tego się obawiam, bo przód i góra to plastik ...
Jak na razie nie znalazłem jeszcze takiej, która by mi pasowała w 100% ( Prócz Corsair 800D )
Niestety dać 1000 zł za obudowę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Fractal Design Define XL ? Jak z jakością plastików w obudowach tej firmy ? Chodzi mi o przedni panel ten za drzwiczkami. Słyszałem, że w jakiejś tam wersji Design Define chyba R2 ? Odklejały się maty wygłuszające ... zostało to poprawione rozumiem ? Jak z jakością dołączonych wentylatorów ? Nadają siędo pracy czy brać pod uwagę wymianę na coś lepszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak z tym DVD doradzi mi ktoś ? metoda ctrl+c ctrl+v:

Czołem wszystkim szukam dobrej nagrywary DVD do komputera niezależnie jakiej firmy liczy się jakość i prędkość zapisu danych, co doradzicie przy ewentualnym zakupie?
Cena powiedzmy do 120 zł bądź nieco droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 02:38, twardy90 napisał:

No to jak z tym DVD doradzi mi ktoś ? metoda ctrl+c ctrl+v:

Czołem wszystkim szukam dobrej nagrywary DVD do komputera niezależnie jakiej firmy liczy
się jakość i prędkość zapisu danych, co doradzicie przy ewentualnym zakupie?
Cena powiedzmy do 120 zł bądź nieco droższy.


SAMSUNG SH-S223L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakiś wiatraczek do 9500GT( chłodzenie aktywne, wbudowany)? Budżet do 50 zł góra, zależy mi na ograniczeniu hałasu. Stary drze się jak stary komuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam płyte Intel Luxemburg D915GUX i chce zakupić jak najlepszy procesor do niej jaki kupic pilne!!!!!!!!!!!??????????? <Zasilacz 400w>< ram 1.5gb ><karta 256 gf 6600> Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 19:19, comrade napisał:

Mam płyte Intel Luxemburg D915GUX i chce zakupić jak najlepszy procesor do niej jaki
kupic pilne!!!!!!!!!!!??????????? <Zasilacz 400w>< ram 1.5gb ><karta 256
gf 6600> Z góry dziekuje


Dobrze, że narypałeś tyle tych wykrzykników i pytajników, bo bym nie wiedział o co chodzi...

Wg. intela nie wsadzisz nic lepszego niż Pentium IV
http://www.intel.com/support/motherboards/desktop/d915gux/sb/CS-026954.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ten sklep esc.pl jest sprawdzony zamawiał ktoś w nim coś ? a najwarzniejesze odawał ktoś coś im na gwaracje ???? Prosze o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 19:30, oOoHeszt napisał:

A czy ten sklep esc.pl jest sprawdzony zamawiał ktoś w nim coś ? a najwarzniejesze odawał
ktoś coś im na gwaracje ???? Prosze o szybką odpowiedź.


Nie sprawdzony, pracują w nim sami złodzieje i na pewno cię oszukają podczas zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 19:28, GANGSTERR napisał:

> Mam płyte Intel Luxemburg D915GUX i chce zakupić jak najlepszy procesor do niej
jaki
> kupic pilne!!!!!!!!!!!??????????? <Zasilacz 400w>< ram 1.5gb ><karta
256
> gf 6600> Z góry dziekuje

Dobrze, że narypałeś tyle tych wykrzykników i pytajników, bo bym nie wiedział o co chodzi...

Wg. intela nie wsadzisz nic lepszego niż Pentium IV
http://www.intel.com/support/motherboards/desktop/d915gux/sb/CS-026954.htm

a np. http://allegro.pl/intel-dual-core-e3400-2x2-60ghz-lga-775-box-nowy-i1405200254.html będzie działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 19:42, comrade napisał:

Mam płyte Intel Luxemburg D915GUX i chce zakupić jak najlepszy procesor do niej jaki

kupic pilne!!!!!!!!!!!??????????? <Zasilacz 400w>< ram 1.5gb ><karta
256
gf 6600> Z góry dziekuje np. http://allegro.pl/intel-dual-core-e3400-2x2-60ghz-lga-775-box-nowy-i1405200254.html
coś takiego można włożyć aby działało ?


Czego spamujesz? Przeciez pieknie ci GANGSTERR napisal ze wejdzie ci Intel Pentium 4 co najwyzej, o dual core zapomnij.
tutaj masz ''jakiś'' pentium 4 http://allegro.pl/intel-pentium-4-3-00-ghz-1m-800-gw-1mc-fvat-i1403083159.html

oOoHeszt jaja sobie robisz XD? Oczywiscie ze zartowal. esc.pl to sklep bardzo polecany ( nie tylko tutaj), ALE! sprawdz moze ceny na ram.net.pl w porownaniu do esc.pl maja duzo nizsze ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 21:12, GANGSTERR napisał:

Normalnie? W pudełku jest instrukcja...


Rzecz w tym, że mój wentylatorek to okrągły wiatraczek, gdy przyczepię nowy-kwadratowy powstanie luka na miejscu starego. Ale skoro da się do zrobić to nie ma problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się