Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2007 o 12:54, Matt1801.94 napisał:

Chciałbym chociaż zeby Gothic 3 poszedł


Napisz jaką masz pozostałą konfigurację kompa, ale wątpię, żebyś za 150 złotych dokupił coś co by uciągnęło Gothica III. Jakbyś tam z tyłu dodał jedno zero, to może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 13:41, Matt1801.94 napisał:

768 Ram (ddr1)
proc 1,7 pentium 4
Płyta główna Motherboard Amax x533


Chyba jednak musisz sobie odpuścić Gothica 3. Przede wszystkim potrzeba 1GB RAMu. W oficjalnych minimalnych wymaganiach napisano jeszcze o procku 2GHz i karcie Radeon 9000 lub GF 5200. Jednak na takim sprzęcie nie spodziewaj się, że w ogóle da się pograć. Rozgrywka nawet na najgorszych ustawieniach będzie przypominała slideshow. Aby w miarę dobrze chodził potrzeba przynajmniej dwurdzeniowego procka, karty pokroju GF6800 czy ATI X1600 a także 2GB RAMu, a i tak potrafi się zaciąć, czy długo wczytywać dane. Przede wszystkim dlatego, że Gothic 3 ma źle napisany silnik. Bez gruntownej przebudowy kompa nie ma co podchodzić do tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 14:02, Klimos napisał:

> .......przynajmniej dwurdzeniowego procka........


A niby te dwurdzeniowe to takie złe? A są lepsze powiedz ty mi ze mowisz, ze dwurdzeniowy to przynajmniej. W sumie nie widzialem jeszcze procow z więcej niz 2 rdzeniami. Ciekawe, ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 18:16, awesome napisał:

A niby te dwurdzeniowe to takie złe? A są lepsze powiedz ty mi ze mowisz, ze dwurdzeniowy to
przynajmniej. W sumie nie widzialem jeszcze procow z więcej niz 2 rdzeniami. Ciekawe, ciekawe.


To popatrz sobie po ofertach sklepów internetowych, a może natkniesz się na Core 2 Quad ;)
Chodziło mi bardziej o to, że gra wymaga w miarę nowego procesora jeżeli ma chodzić płynnie. A że od pewnego czasu wychodzą już tylko dwurdzeniowe zarówno od AMD jak i od Intela, to był taki skrót myślowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 19:09, IMPERATOR1990 napisał:

ale to nie jest 100% czterordzeniowy procesor raczej 2x2 ;-)


To tak samo można powiedzieć o dwurdzeniowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wątpię,czy w 2 lata zrobią taki wielki postęp.Chociaż technika się rozwija,nie ma co.Aha,moze troche śmieszne,trzeba jakiejś mysz do kompa...do 200zł się wyrobicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:14, pan m. napisał:

Ale wątpię,czy w 2 lata zrobią taki wielki postęp.Chociaż technika się rozwija,nie ma co.Aha,moze
troche śmieszne,trzeba jakiejś mysz do kompa...do 200zł się wyrobicie?


Czemu juz 20 lipca ma być Penryn w sprzedaży gdzie jest 45 nm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Razer Krait mam i jest super bez głupot typu przycisk do włączania winampa itd i wykonana jest z bardzo dobrych materiałów i wygodnie leży w ręce/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:21, Domind napisał:

Razer Krait mam i jest super bez głupot typu przycisk do włączania winampa itd i wykonana jest
z bardzo dobrych materiałów i wygodnie leży w ręce/


Ale to większość myszek taka jest. A, że Ty mówisz o Logitechu, który nie robi myszek do gier samych w sobie a do sprawnego zarządzania całym kompem za pomocą jednej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze umiem kliknąć na ikonkę winampa:P A nie wszystkie myszki są takie wygodne, przez długi czas używałem myszki do laptopa więc różnica była kolosalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się