Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

1 Procesor Intel Core2 Duo E6300 1.86 GHz (S775) BOX zawiera: wentylator procesora 629.00zł
2 Płyta główna Asus P5B Intel P965 zawiera: karta muzyczna, karta sieciowa 380.00zł
3 Pamięć RAM PDP Patriot Dual 2x 1GB DDR2 800 MHz CL5 343.00zł
4 Karta graficzna GeForce 8800 GTS Asus 320MB TV & 2x DVI (PCI-E)1149zł
5 Dysk twardy IDE/SATA Seagate 250 GB Barracuda 7200.10 (16MB, ATA/100, zapis prostopadły)246.00zł
Razem brutto: 2747.00
Razem netto: 2251.66

PS.To ceny komputronika,więc drogie.Poszukaj w innych sklepach tego zestawu.Obudowa to twój gust,weź jaka ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję upgrade komputera, lecz zostawiam sobie mój 1 GB Ram''u DDR, obudowę i dyski twarde. Posiadam kwotę 1300 zł, i mam się zamiar zaopatrzyć w nową kartę graficzną, procesor i płytę główną. Zawsze możecie przekroczyć minimalnie określoną pulę. Cóż polecacie ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 08:48, pan m. napisał:

Ale oczywiście 350V starczy jak dokupię RAM 512 lub 1GB,tak?


Feel sam w sobie jest marnm zasilaczem, ale nie powinno być kłopotu ( chyba )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 09:06, MateoKiszlo napisał:

Planuję upgrade komputera, lecz zostawiam sobie mój 1 GB Ram''u DDR, obudowę i dyski twarde.
Posiadam kwotę 1300 zł, i mam się zamiar zaopatrzyć w nową kartę graficzną, procesor i płytę
główną. Zawsze możecie przekroczyć minimalnie określoną pulę. Cóż polecacie ? ;]


Niestety pamieć też musisz sprzedać a kupić nową na DDR2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego proponuję

Procesor:
AMD Athlon 64 X2 3600+ (1.9GHz, 1MB, 65W) BOX /AM2/
235 zł

Płyta główna:
ABIT KN9
255 zł

Pamięć RAM:
OCZ 2GB (2x1GB) PC800 CL5 SpecialOps
309 zł

Karta graficzna:
Galaxy GeForce 7600GS (1.3ns, Zalman) 256MB DDRIII /128bit/ HDTV DVI
330 zł

Zasilacz:
ModeCom MC-400ATX 2.0 PFC
165 zł

Suma 1294 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 14:26, Matt1801.94 napisał:

Co lepiej kupić Readeona HD2900 z 512Mb czy GeForca*800GTS z 640Mb


Ja osobiście polecam produkt NVidii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 14:26, Matt1801.94 napisał:

Co lepiej kupić Readeona HD2900 z 512Mb czy GeForca*800GTS z 640Mb


radeon raczej mocniejszy. GeForce stabilniejszy raczej. ja nie lubie żadnych radków, jakiekolwoek by nie były. polecam nVidie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 14:55, pizmak666 napisał:

> Co lepiej kupić Readeona HD2900 z 512Mb czy GeForca*800GTS z 640Mb
>

radeon raczej mocniejszy. GeForce stabilniejszy raczej. ja nie lubie żadnych radków, jakiekolwoek
by nie były. polecam nVidie


A miałes kiedys Radka czy tylko nie masz przekonania do niego bo ci ktos tak powiedział? Sam miałem w życiu 3 karty Nvidii a teraz mam radka X1950PRO i mam 0 problemów. A grafa naprawdę wydajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 17:50, pan m. napisał:

Hehe a czego byś chciał od najlepszej katy Ati pod DX9?Gdybyś miał np. X800 to już takiej wydajności
byś nie miał:)



Eeee, jest jeszcze radeon X1950XTX i on jest jeszcze lepszy. ten mój X1950PRo to chyba drugi w kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 17:34, awesome napisał:

A miałes kiedys Radka czy tylko nie masz przekonania do niego bo ci ktos tak powiedział? Sam
miałem w życiu 3 karty Nvidii a teraz mam radka X1950PRO i mam 0 problemów. A grafa naprawdę
wydajna.


nie nie miałem nigdy radeona.i jakoś nie pali mi się żeby mieć jednego. jakoś po prostu nie przepadam za ATI. nie chodzi o to czy ktoś coś mi powiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 12:37, pizmak666 napisał:

> A miałes kiedys Radka czy tylko nie masz przekonania do niego bo ci ktos tak powiedział?
Sam
> miałem w życiu 3 karty Nvidii a teraz mam radka X1950PRO i mam 0 problemów. A grafa naprawdę

> wydajna.

nie nie miałem nigdy radeona.i jakoś nie pali mi się żeby mieć jednego. jakoś po prostu nie
przepadam za ATI. nie chodzi o to czy ktoś coś mi powiedział...



właśnie,nie miałes nie masz o nim pojecia a mowisze ze nie polecasz. dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 13:13, awesome napisał:

właśnie,nie miałes nie masz o nim pojecia a mowisze ze nie polecasz. dziwne


nie miałem ale mam pojęcie. poza tym napisałem że polecam nVidie bo mam i miałem i wiem jak działają. nie napisałem że nie polecam radeonów. napisałem że za nimi nie przepadam. jakoś mnie po prostu nie ciągnie do kupna radeona. a to jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wszystkie część, teraz to trzeba jakoś poskładać... I powiem Wam, że mam stracha, nigdy wcześniej kompa nie skladalem, a kosztowała mnie teraz ta przyjemnosć ponad 2 tys. więc jak cos zepsuje to przeczytacie o mnie w gazetach (młody samobójca :P). Mam takie pytanie, mam dwa dyski, jeden sATA, jeden IDE, do tego napęd też IDE. Czy jest taka opcja, że wszystkie z tych urządzeń będą pracować w trybie master, czy jeden z dysków musi być ustawiony na slave? (każdy z dysków i napęd będą podpięte do osobnych kabli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SATA zawsze będzie dyskiem jakby Master.
Natomiast jeśli mowa o IDE (P-ATA) to w zależności od tego czy masz 2 czy 1 kanał, to albo i dysk i napęd mogą być master, albo niestety Dysk Master a napęd Slave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się