Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2007 o 16:23, DJ Danielus napisał:

Eee...
8500 chcesz mu polecić? Przecież to chyba najgorsza karta. Radeon jest często (zawsze?) lepszy
od 8600, a co dopiero od 8500!


a ty jaka karte byś poradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 16:23, DJ Danielus napisał:

Eee...
8500 chcesz mu polecić? Przecież to chyba najgorsza karta. Radeon jest często (zawsze?) lepszy
od 8600, a co dopiero od 8500!

mówiłęm, ze się nie znam, ale patrzyłem na karty z DX10 i ta była jedną z najlepszych w tym przedziale cenowym. No, ale jeśli nie chce używać takiej mocy, to spokojnie poże sięgnąć po radeona x1950pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 16:39, DJ Danielus napisał:

Nie - nie opłaca się nic innego prócz X1950PRO - może i nie obsługuje DX10, ale w innych grach
ma znaczną przewagę (zobacz testy powyżej).


Może i masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 15:56, Olamagato napisał:

> pierwszy raz słyszę że do instalki XP jakiegokolwiek na dysku SATA trzeba mieć FDD ( inna
sprawa RAID )
Są RAID/SATA. I dużo płyt takie ma.


Nie zrozumiałem tego. Macierz RAID oczywiste potrzebuje sterów obojętnie czy to SATA czy ATA i to wcześnieiej napisałem. Ale kontroler SATA obsługujący RAID ustawiony na SATA na pewno nie musi, przetestowane na Asus, Abit MSI, Gigabyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 16:41, Lechu21 napisał:

> Nie - nie opłaca się nic innego prócz X1950PRO - może i nie obsługuje DX10, ale w innych
grach
> ma znaczną przewagę (zobacz testy powyżej).

Może i masz rację


Raczej ma rację obsługa DX10 w tym segmencie cenowym jest wyłącznie chwytem marketingowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 16:25, sinir napisał:

> Eee...
> 8500 chcesz mu polecić? Przecież to chyba najgorsza karta. Radeon jest często (zawsze?)
lepszy
> od 8600, a co dopiero od 8500!
mówiłęm, ze się nie znam, ale patrzyłem na karty z DX10 i ta była jedną z najlepszych w tym
przedziale cenowym. No, ale jeśli nie chce używać takiej mocy, to spokojnie poże sięgnąć po
radeona x1950pro.


Co ? Najlepsza w przedziale cenowym ? DX10 w grafice poniżej 8800 to chwyt - nic na tym nie uruchomisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś firma której można podać jakie się chce kupić cześci (najlepiej z innych sklepów) do komputerów i spłacić je na raty? Bo chcę kupić sobie komputer, ale mama nie chcę mi kupić wszystkiego (3200zł) naraz tylko na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 18:19, sinir napisał:

Czy jest jakaś firma której można podać jakie się chce kupić cześci (najlepiej z innych sklepów)
do komputerów i spłacić je na raty? Bo chcę kupić sobie komputer, ale mama nie chcę mi kupić
wszystkiego (3200zł) naraz tylko na raty.


Nie rozumiem Cię :| Chcesz kupić kompa w częściach z paru sklepów i spłacać w jednym ??


Danielus - niestety nie. Obstawiam w granicach 7 stów może mniej ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2007 o 18:21, dawidos170 napisał:


Nie rozumiem Cię :| Chcesz kupić kompa w częściach z paru sklepów i spłacać w jednym ??


Coś w tym stylu. Ważne, żeby był na raty, ale całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 18:24, sinir napisał:


>
> Nie rozumiem Cię :| Chcesz kupić kompa w częściach z paru sklepów i spłacać w jednym ??


Coś w tym stylu. Ważne, żeby był na raty, ale całość.

No to w jednym sklep bierzesz wszystkie części i tam spłacasz. Np. Znak, komputronik, proline czy inny - wystarczy popytać u siebie w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 18:22, tomas92 napisał:

> Nie wiesz ile przypadkiem ma kosztować 8700?
http://geforce9.pl/ceny.htm <--------------------- looknij tutaj :) Ciekawi mnie ta karta
za 59$ ;)


Bardziej okrojonej karty się zrobić nie dało - 60 $ to około 200-250 zł + przesyłka liczmy te 300 - tyle kosztuje 8600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się