Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2007 o 11:44, Valentino S.A. napisał:

mam pytanie dotyczące wydajności kart graficznych : która z nich będzie lepsza bo czytałem
artykuł w najnowszym cda że radeon x1950 pro jest lepszy od geforce 8600 gt i teraz nie wiem
którą wybrac czy tego radeona :Radeon X1950 Pro Sapphire 256MB czy GeForce 8600 GT Gigabyte
256MB ? prosze o jakąś rade :)


1950 Pro nieco lepsza ale i nieco droższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 11:44, Valentino S.A. napisał:

mam pytanie dotyczące wydajności kart graficznych : która z nich będzie lepsza bo czytałem
artykuł w najnowszym cda że radeon x1950 pro jest lepszy od geforce 8600 gt i teraz nie wiem
którą wybrac czy tego radeona :Radeon X1950 Pro Sapphire 256MB czy GeForce 8600 GT Gigabyte
256MB ? prosze o jakąś rade :)


Bez dwoch zdan X1950PRO. Ja mam ta karte(na AGP) i jestem bardzo zadowolony. Jesli nie masz Visty to kup ta karte. Jesli masz to... odpusc sobie i poczekaj na nastepne generacje kart, bo te akurat sie pod Vista jedynie nadaja do obslugi DX10 i niczego innego(bo do obslugi gier na DX10 sa zdecydowani9e za slabe). Jesli kupisz ta karte(X1950Pro= nie bedyiesy musial ymieniac kartz pryey jesycye 1-1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 12:48, blacklio2 napisał:

> Zamówiłem GF 8600 GT 256MB, z Gigabyte silent. dobra jest ta karta?

Patrz wyżej


Tylko o radeonie piszą. Nie brałem nigdy radeonów pod uwagę. Może trwam w stereotypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 14:02, DJ Danielus napisał:

SATA pasuje do SATA II, ale jeżeli chodzi o zasilanie to raczej molexy - dysk (przekaz danych)
podłączasz do płyty głównej.

Nie masz pojęcia o czym piszesz chłopie, molexów nie uświadczysz w nowych dyskach SATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 14:12, blacklio2 napisał:

> SATA pasuje do SATA II, ale jeżeli chodzi o zasilanie to raczej molexy - dysk (przekaz
danych)
> podłączasz do płyty głównej.
Nie masz pojęcia o czym piszesz chłopie, molexów nie uświadczysz w nowych dyskach SATA


Większość (ale nie wszystkie) z dysków twardych SATAII ma obydwa połączenia zasilania, ale możemy podpiąć tylko jedno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się