Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Risen 3: Titan Lords na okładce marcowego numeru PC Games magazine

50 postów w tym temacie

@Vroo - Jeśli chodzi o frakcje do wybieraliśmy między Inkwizycją a Tubylcami. Do piratów przyłączaliśmy się fabularnie.
Co do animacji skoków to w pierwszych dwóch Gothicach były w porządku. Dopiero w "trójce" i Risen 1 wyglądały na skoki księżycowe. W drugim Risenie już to poprawiono. Wiadomo, że nie będzie wyglądało to idealnie, chyba, że zastosują silnik fizyczny odnośnie modeli postaci, tak jak w GTA IV. Wtedy postacie mając określony ciężar będą naturalnie spadać. W Two Worlds II też dosyć fajnie wyszły animacje skoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mają prawa do mrocznego i cudownego Gothica, a oni wolą zajmować się dalej tym cukierkowym
> ścierwem (choć Risen 2 był całkiem w porządku).
Najgorszy troll jakiego widziałem ever. Zaczyna zdanie z: "wolą zajmować się dalej tym cukierkowym ścierwem" i kończy z: "choć Risen 2 był całkiem w porządku". /)_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Risen był bardzo obiecujący, ale Risen 2 już mnie trochę zawiódł. Brakowało mi jakiegoś dużego miasta, takiego w stylu Khorinis właśnie. Sorry, Piranha Bytes ale 5 domów na krzyż to naprawdę za mało, żeby wczuć się w tą grę.

No i pseudo pirackie klimaty naprawdę mi nie podeszły, Może gdyby statkiem dało się pływać jak w Black Flag i jego załoga liczyłaby więcej niż 5 osób to wtedy bym milej wspominał R2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... znowu biorą się za ten syf zwany Risen. Z drugiej strony dobrze że teraz gdy po prostu nie potrafią sensownej gry zrobić, to znaleźli taką zapchajdziure w postaci Risen. W 1 część nie gralem, ale po katordze w drugiej części (nie doszedlem do polowy. Okropny system walki, voodoo, dretwa fabula) nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie robisz błąd. Jedynka ogólnie jest lepsza od dwójki. Jestem fanem Gothica i pierwsza część Risena wciągnęła mnie momentalnie(klimat jest fantastyczny, grafika potrafi zauroczyć a i fabuła też jest całkiem ciekawa).

Z jednej strony cieszę się, że pojawi się Risen 3, z drugiej strony szkoda, że robią nowego Gothica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi Risen miał zasadniczą przewagę nad pierwszym, przynajmniej dla mnie. W połowie gry nie wyskoczył mi bug uniemożliwiający ukończenie ;p A screeny całkiem, całkiem. Nie ma rumu, nie ma palemek, może być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować