Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Scena StarCraft 2: MaNa dołącza do Team Liquid

25 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2014 o 10:10, B1SH0P napisał:

Nikt nie pisze "prot imba" ;_; ww3, to nie 2010 rok :D

"1V1 ME MG NOB I ZELOPROTRUSH YOU LOL NOT SO KORAE NOW HUH"
- ww3pl, 2014


*Edit*
@Leszcz3u - no nie wiem, MaNa ma zdecydowanie obłęd i śmierć w oczach. Przynajmniej w dobrym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz się pisze #sc2dedgaem ;P

A tak na serio to już podczas IEM Kolonia puścili parę, że MaNa znalazł team i tylko pytanie było jaki. Ja obstawiałem albo XMG albo właśnie Liquid. I dobrze trafiłem. Z drugiej strony np. State od wczoraj stał się zawodnikiem koreańskiego Prime, więc to też news całkiem spory - jednak foreigner w koreańskim teamie grającym w Proleague to jest coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś napisać po co redakcja zawiesza na swoim portalu z grami takie newsy ?
Kogo to obchodzi ? Co komu to da ? Nie wiem...podwyższy komuś skilla ?

Bardziej by mnie zadziwił news o gamingu dziewczyny Scarlet na światowym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 12:52, Rebal napisał:

Czy mógłby mi ktoś napisać po co redakcja zawiesza na swoim portalu z grami takie newsy
?
Kogo to obchodzi ? Co komu to da ? Nie wiem...podwyższy komuś skilla ?

Bardziej by mnie zadziwił news o gamingu dziewczyny Scarlet na światowym poziomie.

Kiedy nie pisaliśmy newsów o Nintendo, pojawiły się narzekania, że ich brakuje - i wróciły, podobnie jak tytuły z Japonii.
Później pojawiły się prośby o newsy ze sceny MOBA - i te powoli zaczynają się pojawiać.
Z eSportem była ta sama historia, więc staramy się powoli nadrabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy taki news nie powinien znajdować się w jakiejs niszy na tej stronie a nie w głównej kolumnie wiadomości gdzie przez moment był na szczycie jak wiadomość dnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy mógłby mi ktoś napisać po co redakcja zawiesza na swoim portalu z grami takie newsy
> ?
> Kogo to obchodzi ? Co komu to da ? Nie wiem...podwyższy komuś skilla ?
>
> Bardziej by mnie zadziwił news o gamingu dziewczyny Scarlet na światowym poziomie.
>

Mnie to obchodzi, bo kiedy tylko mam okazję oglądać stream z jakiegoś turnieju to zawzięcie mu kibicuje, tak samo jak Nerchiowi. Scarlet też zasługuje na uwagę, bo faktycznie to jedyna dziewczyna(?) w czołówce starcraftowej sceny e-sportu, ale MaNa to jednak nasz rodak, więc wstawienie krótkiego newsa o tym, że znalazł drużynę jest dla mnie jak najbardziej na miejscu. Tym bardziej, że nie jest to temat luźno związany z grami, a wręcz przeciwnie. :)
Poza tym, są jakieś NOWOŚCI związane z karierą Scarlet? Bo napisanie artykułu jest okej, ale ciężko napisać jest o kimś newsa skoro brakuje w jego karierze czegoś "new". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 12:58, ww3pl napisał:

Z eSportem była ta sama historia, więc staramy się powoli nadrabiać.


Słusznie, lepsze takie newsy niż dzielenie jednego wywiadu na pięć osobnych wiadomości dnia. Czy innych ''oneto-podobnych'' tworów.

Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu ograniczać się do polskich graczy :(? tyle tytułów esportowych, czekam na newsy (oczywiście mógłbym je przeczytać na stronie danej gry co jest naturalne jeżeli śledzę scenę, no ale jak już oferujecie ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy mógłby mi ktoś napisać po co redakcja zawiesza na swoim portalu z grami takie newsy
> ?
> Kogo to obchodzi ? Co komu to da ? Nie wiem...podwyższy komuś skilla ?
>
> Bardziej by mnie zadziwił news o gamingu dziewczyny Scarlet na światowym poziomie.
>


Mnie to interesuje i ciesze się że taki news się pojawił, nie ciekawi cię to? to idź poczytać inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tak beznadziejnym 2013 roku gdzie MaNa w ogóle nie istniał można powiedzieć, że "awansował", tl>mouz, gl hf

W sumie jak MaNa się obudził to Nerchio też jakoś ostatnio lepiej się prezentuje. Oby to był dobry rok dla nich obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować