Zaloguj się, aby obserwować  
niko888

American Truck Simulator - Temat ogólny

23 postów w tym temacie

Nowa gra studia SCS, która ma mieć premierę w 2014 roku. Czego można się po niej spodziewać, jakie zmiany przejdzie w stosunku do wydanego 2 lata temu Euro Truck Simulator 2, co nowego wprowadzi ? Najważniejsze co sami byśmy chcieli w niej zobaczyć ?

Ja dla przykładu chętnie ujrzałbym ogromną mapę sięgającą Kanady i Meksyku, licencjonowane ciężarówki, większe miasta, jeszcze więcej możliwości customizacji pojazdu, CB radio do kontaktu z innymi graczami, multiplayer w którym razem z innymi graczami tworzymy konwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 16:27, niko888 napisał:

Najważniejsze co sami byśmy chcieli w niej zobaczyć ?

Przede wszystkim niech poprawią AI ruchu ulicznego. I niech wróci policja! Strasznie mi się to podobało w którymś z pierwszych Hard Trucków. Jakieś losowo generowane roboty drogowe, kolizje, objazdy... Krótko mówiąc: niech coś się dzieje na trasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację w ETSie nie uświadczymy ani wypadków drogowych ani objazdów, jak to miało miejsce chociażby w Hard Trucku o którym wspomniałeś. Służby ratunkowe pędzące na sygnale również by się przydały. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 16:29, Crew_900 napisał:

w multiplayer nie istnieje takie pojęcie jak kooperacja. Czegoś takiego nie ma we współczesnych
czasach.

Interesująca teza. Rozwiń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste, wystarczy dołączyć do gry i nigdy nie zgrasz drużyny w której jesteś. Jedyne rozwiązanie to granie z kolegami bo z obcymi graczami nigdy się nie dogadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 19:12, Crew_900 napisał:

Proste, wystarczy dołączyć do gry i nigdy nie zgrasz drużyny w której jesteś. Jedyne
rozwiązanie to granie z kolegami bo z obcymi graczami nigdy się nie dogadasz.


Polecam więcej grać i/lub w więcej niż jedną grę. Spokojnie w co trzeciej grze w Docie mam do czynienia ze zgraną kooperacją, zdarzało się tez w SC: Blacklist. A we wszystkich RTSach i turówkach jest to absolutna podstawa.

Kooperacja to może co najwyżej nie istnieje w FPSach, szczególnie czysto zręcznościowych, jak CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również chętnie zobaczyłbym patrole policji, karetki, wypadki, roboty na drogach. Tego najbardziej mi brakuje w nowszych symulatorach kierowcy ciężarówki.
Wiem, że technologia poszła do przodu i chyba nie byłby to jakiś wielki problem, żeby coś takiego wprowadzić (zwłaszcza, że kilka lat temu było to możliwe).
A w przyszłości może też jakieś zwierzęta? Taki wybiegający na drogę jeleń (lub coś bardziej egzotycznego) byłby miłym widokiem :p Tylko nie wiem czy obrońcy zwierząt na coś takiego się zgodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej nie mogę się doczekać na screenach gra wygląda świetnie, liczę, że premiera niedługo będzie bo póki co panuje pustka na rynku wydawniczym a przydałaby się teraz jakaś gra, która dostarczy mnóstwo godzin zabawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje, że wymagania sprzętowe, podobnie jak w Euro Truck Simulator 2, będą w miarę możliwe. Już się nie mogę doczekać, bo dawno nie było symulatora ciężarówki w USA. Aha, i trzymajmy kciuki za model zniszczeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 18:34, Prince_Miki napisał:

Miejmy nadzieje, że wymagania sprzętowe, podobnie jak w Euro Truck Simulator 2, będą
w miarę możliwe. Już się nie mogę doczekać, bo dawno nie było symulatora ciężarówki w
USA. Aha, i trzymajmy kciuki za model zniszczeń!


ATS będzie na tym samym silniku co ETS 2 więc o wymagania bym się nie martwił.
Modelu zniszczeń jako takiego nie będzie, producenci licencjonowanych samochodów się nie zgodzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 18:36, Isildur napisał:

Modelu zniszczeń jako takiego nie będzie, producenci licencjonowanych samochodów się
nie zgodzą :P

Plebs w osobówkach mógłby podlegać wizualnym uszkodzeniom, oni raczej na licencji nie są. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawił się godzinny film z rozgrywki we wczesną alfę. Co sądzicie po obejrzeniu tego filmiku o tej grze?
Ja poczułem, że chciałbym usiąść za sterami takiej ciężarówki. Graficznie prezentuje się dobrze a może to jest przyczyną tego że nie jestem zbyt wymagający pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zabrałem za kolekcjonerkę ;) Mam nadzieje, że ten model będzie w miarę fajnie wykonany. Długo czekałem na ten tytuł, mam nadzieje ze sie nie zawiodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2016 o 15:46, Marcin08 napisał:

Ja sie zabrałem za kolekcjonerkę ;) Mam nadzieje, że ten model będzie w miarę fajnie
wykonany. Długo czekałem na ten tytuł, mam nadzieje ze sie nie zawiodę ;)


Również zastanawiałem się nad kolekcjonerką, ale w sumie nie jestem aż takim kolekcjonerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam do premiery, poza tym jeszcze nie zdobyłem 100% osiągnięć w ETS ;-)

No i martwi mnie, że każdy stan to nowe DLC. To ile ich będzie? A jeśli tyle ile trzeba, to jakiej będą wielkości?
I ile będzie każde DLC kosztować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiam, aczkolwiek nie wydaje mi się, żeby dodawali pojedyncze stany, raczej bardziej kompleksowo. Zresztą już teraz kupując pudełkową wersję dostajesz automatyczny (trzeba będzie zaczekać) dostęp do Arizony i Nevady. Ja myślę, że raczej rozbiją całe USA na jakieś 4-5 DLC.

@Isildur, ja w gruncie rzeczy też nie jestem kolekcjonerem (prawdę mówią moja pierwsza przedpremierowa kolekcjonerka), ale serię to darzę głebokim uczuciem, dlatego zdecydowałem się właśnie na to ;) Prawdę mówiąc, już w momencie premiery ETS 2 zaczęła mi się marzyć edycja USA na tym silniku, mając w pamięci chociażby Pedal to the metal, Across America czy Long Haul, do których często wracałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wychodzi na to, że w dniu premiery jednak będą dostępne dwa stany: oprócz Kaliforni zawitamy również do Nevady. W sumie fajna niespodzianka. Ciekawe tylko z jakimi odstępami czasu będą się pojawiać kolejne elementy mapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować