Zaloguj się, aby obserwować  
niko888

American Truck Simulator - Temat ogólny

23 postów w tym temacie

No to wychodzi na to, że w dniu premiery jednak będą dostępne dwa stany: oprócz Kaliforni zawitamy również do Nevady. W sumie fajna niespodzianka. Ciekawe tylko z jakimi odstępami czasu będą się pojawiać kolejne elementy mapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już gra? Jakie opinie?
Pograłem już około 4 godzin. Przede wszystkim bardzo pozytywnie zaskoczony jestem optymalizacją silnika. ETS niestety nie pozwalał mi na maksymalne ustawienia graficzne, a przy ich obniżeniu i tak potrafił czasami przyciąć, zwłaszcza w miastach. Tutaj z tym kłopotu nie ma, gra przy ustawieniach ultra działa cały czas bardzo płynnie. Frajda z jazdy jest przeogromna, czuć "amerykański" klimat. Jedyne co mnie póki co irytuje, to kwestia rozjazdówek przy wjeździe na autostradę. W ETSie były one bardzo krótkie i miałem nadzieję, że tutaj zostaną wydłużone, co jednak sie nie stało. W efekcie w momencie dojazdu do autostrady konieczny jest pełny stop, a dopiero potem włączenie się do ruchu.
Co mnie najbardziej boli to wielkość mapy. Niby jest California i Nevada, ale obszar jest stosunkowo mały, w moim odczuciu dużo mniejszy od rozmiaru mapy w ETSie w momencie premiery. Miałem nadzieję, że siatka dróg zostanie mimo wszystko bardziej rozbudowana. Liczyłem też na większą rozbudowę poszczególnych miast, w rzeczywistości są niby troszkę większe, ale po zapowiedziach liczyłem na więcej. Dodatkowym minusem jest dostęp tylko do dwóch ciężarówek. Uważam, że mogli zrobić to podobnie jak w ETSie czyli dodać pojazdy bez licencji z fikcyjnymi nazwami, a potem w miarę ich uzyskiwania wprowadzać odpowiednie zmiany w grze. A tak pod tym względem jest niestety słabo. Nie zmienia to jednak faktu, że warto było na tę grę czekać. Cały czas mam syndrom "jeszcze jednego ładunku" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2016 o 14:05, Marcin08 napisał:

Ktoś już gra? Jakie opinie?


Mam przegrane już 18h i jestem zadowolony, wielkość mapy jest mała, ale zostanie rozbudowana zwłaszcza, że SCS ma zamiar dodać Kanadę i Meksyk czyli będzie co zwiedzać, co do ciężarówek fakt są tylko dwie ale przynajmniej na licencji, nie irytują mnie jakieś fikcyjne marki :)
Gra się rozwija więc z biegiem czasu będzie tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować