Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Titanfall przyciągnęła 2 miliony graczy

20 postów w tym temacie

Mi wystarczylo to zdanie " jest spore prawdopodobieństwo, że gra zaraz po premierze nie będzie idealna" jak to sie ma do studia EA :P gra niewydana ale juz ostrzegaja ze do perfekcji jeszcze brakuje ^^. Pewnie poczekam do premiery a sama gierke kupie moze miesiac po premierze jak cena spadnie (140zl to na ta produkcje nieco za duzo), a wiekszosc bledow zostanie poprawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo słusznie. Zwłaszcza że całe ustrojstwo korzysta z microosoftowych azure servów, które wykazuja bardzo niepokojącą cechę(wiadomo dla MS Polska to trzeci świat ) Ja jak i wszyscy moim znajomi mielismy strasznie wysokie pingi . Niby połączenie do najbliższego datacenter miało 61ms ale juz ping w grze był dwukrotnie wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mi wystarczylo to zdanie " jest spore prawdopodobieństwo, że gra zaraz po premierze nie
> będzie idealna" jak to sie ma do studia EA :P gra niewydana ale juz ostrzegaja ze do
> perfekcji jeszcze brakuje ^^. Pewnie poczekam do premiery a sama gierke kupie moze miesiac
> po premierze jak cena spadnie (140zl to na ta produkcje nieco za duzo), a wiekszosc bledow
> zostanie poprawiona.
Co do bugów się zgadzam, ale skąd ty wziąłeś 140zł? W empiku kosztuje 119, a przez parę dni można było zamówić za 99zł.

@Xeoo Na PC pełna wersja ma mieć serwery dedykowane, więc o pingi bym się nie martwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 10:13, dragon___PL napisał:

@Xeoo Na PC pełna wersja ma mieć serwery dedykowane, więc o pingi bym się nie martwił.


@dragon___PL Serwery dedykowane dla PC beda rowniez hostowane przez M$ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem spore nadzieję, że gierka będzie naprawdę dobra ale po becie mój zapal ostygł. To zwykły szybki fps z paroma bajerami. Rewelacji nie ma a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do ceny doliczam +16zl za przesylke (np jak w gram kosztuje 129zl + 16zl masz juz 145zl)

jak znajde taniej to pewnie zakupie ale dopiero po premierze jak bledy beda poprawione i dojda dedykowane serwery bo w matchmaking w becie nie zdazylo mi sie grac na pingu mniejszym niz 80... a tak mialbym wybor serwera z jak najmniejszym dla mnie pingiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 09:01, zibi20 napisał:

Pewnie poczekam do premiery a sama gierke kupie moze miesiac
po premierze jak cena spadnie (140zl to na ta produkcje nieco za duzo), a wiekszosc bledow
zostanie poprawiona.

W Empiku można zamówić już za 99 zł wersję pudełkową, więc jak ktoś ma blisko jakiś salon, to można już na starcie sporo zaoszczędzić. Ale racja. Miesiąc/dwa po premierze cena będzie i tak pewnie jeszcze niższa, bo EA co rusz robi promocje na swoje gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja miałem spore nadzieję, że gierka będzie naprawdę dobra ale po becie mój zapal ostygł.
> To zwykły szybki fps z paroma bajerami. Rewelacji nie ma a szkoda :(

Po twojej opinii stwierdzam że odpaliłeś betę i zaraz wyłączyłeś. Gra ma bardzo podobny styl gry co Unreal tournament 2004 odbicia od ścian, szybkie omijanie przeszkód, arsenał pozwala na różne sposoby rozwalania przeciwników, szybkie ucieczki dzięki tym odbiciom i skokom czego nigdy w CofD nie uświadczysz i zawsze ktoś zginie jak się zawodnicy zobaczą. Tutaj tak szybko można z dobrymi graczmi fragów nie wbić przez co gra jest pasjonująca. Dla fanów UT to jest gra na która tak długo czekali. Co prawda katapultowanie z mecha to praktycznie 80-100% kil lub head shot dla kogoś kto potrafi ładnie celować. Dobry gracz nie przepuści tak łatwego kila. Grafa mi trochę Battlefieldem zajeżdża, ale to się da przeboleć byle ten styl gry został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta mnie masakrycznie zaskoczyła. Szybkie tempo, odbicia od ścian, emocje na maksa- za tym tęskniłem, od kiedy Unreal Tournament i pochodne wypchnięty został przez ślamazarne cody.
Poważnie rozważam zakup, ale trochę poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bo to dobra beta była.

Zebys sie czasem nie zdziwil ;P

To samo bylo z beta BF4 zapowiadali ze to stary build itd itp. a pozniej sie okazalo ze tak samo wyglada produkt finalny, ktory suma sumarum nie mogl uruchomic bez freeza mapy ktora testowali w samej becie (siege of shanghai)... naprawili to dopiero 2miechy po premierze.

Teraz tez mowia ze to tylko beta i ze pewnie 25% wygladu produktu finalnego... ale szczerze w to watpie... nie oszukujmy sie to juz nieco leciwy Source engine i pewnie jakies ograniczenia ma... wycisna z niego ile sie da ale na fajerwerki bym nie liczyl :P

No nic poczekamy do premiery zobaczymy co w trawie piszczy...teraz mozemy tylko spekulowac jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 19:57, betonowy1 napisał:

W empiku już cena 119 zł, chyba że o czymś nie wiem :/

''''Cena widoczna na stronie dotyczy zamówień złożonych w przedsprzedaży. Ilość sztuk ograniczona.''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować