Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

3,5 minuty z rosyjskim gameplayem inFamous: Second Son i nocną stroną Seattle

16 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Całe szczęście, film nagrywany nie z kamery umieszczonej na desce rozdzielczej rosyjskiego auta, a bezpośrednio z gry. Grafika, eksplozje i walka tłumaczenia nie wymagają, więc o barierę językową nie musicie się martwic.

Przeczytaj cały tekst "3,5 minuty z rosyjskim gameplayem inFamous: Second Son i nocną stroną Seattle" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ludzie widzą w tego typu grach. Dla mnie wieje nudą i tyle.

Trzeba przyznać za to, że grafika jest na dobrym poziomie co mnie nieco dziwi bo dwie ostatnie odsłony były pod tym względem brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 11:48, Lucas162 napisał:

bo dwie ostatnie odsłony były pod tym względem brzydki

Dwie ostatnie odslony wyszly na x-letni sprzet, ktory ma dwa razy mniej ram niz moja komorka. Zreszta, iF1 oraz iF2 wcale nie wygladaly brzydko. Radzono sobie z ograniczeniami sprzetu jak sie dalo.

Widac natomiast, ze iF3 na obecna generacje zaczyna pokazywac pazury. O poziom grafiki w tym sandboxie mozna byc spokojnym - na razie jest pieknie, a gra swiatelm musi robic wrazenie na kazdym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na bardziej frajdowe niż Watch Dogs, jestem tylko ciekaw, czy warstwa fabularna będzie godna takiej oprawy, mam nadzieję że będzie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > bo dwie ostatnie odsłony były pod tym względem brzydki
> Dwie ostatnie odslony wyszly na x-letni sprzet, ktory ma dwa razy mniej ram niz moja
> komorka. Zreszta, iF1 oraz iF2 wcale nie wygladaly brzydko. Radzono sobie z ograniczeniami
> sprzetu jak sie dalo.
>
> Widac natomiast, ze iF3 na obecna generacje zaczyna pokazywac pazury. O poziom grafiki
> w tym sandboxie mozna byc spokojnym - na razie jest pieknie, a gra swiatelm musi robic
> wrazenie na kazdym :)

I co z tego, że PS3 jest słabe? W 2009 wyszło choćby Uncharted czy Killzone, a z gier multiplatformowych np. Batman AA czy RE5 te gry wyglądały o wiele lepiej od Infamous 2 z 2011 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda na bardziej frajdowe niż Watch Dogs, jestem tylko ciekaw, czy warstwa fabularna
> będzie godna takiej oprawy, mam nadzieję że będzie;
Mi to bardziej przypomina Prototype, albo tego ostatniego Saints Row... Ogólnie jestem na nie. Pierwszy film i informacja w związku z tą grą i nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 15:28, Gi-zas napisał:

Mi to bardziej przypomina Prototype, albo tego ostatniego Saints Row... Ogólnie jestem
na nie. Pierwszy film i informacja w związku z tą grą i nie kupię.


Czasami warto się zastanowic więcej niz jeden raz, ale co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprawa robi wrażenie. Dość szczegółowe miasto, ładnie wyglądające nocą. Podobają mi się bardzo światła, zarówno te które wydziela bohater jak i te w otoczeniu np odbicia lamp samochodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I co z tego, że PS3 jest słabe? W 2009 wyszło choćby Uncharted czy Killzone, a z gier
> multiplatformowych np. Batman AA czy RE5 te gry wyglądały o wiele lepiej od Infamous
> 2 z 2011 roku
W większości wymieniłeś korytarzowe strzelanki a InFamous to sandbox. Czasem trzeba pójść na pewne kompromisy. Dla mnie obie odsłony InFamous to jedne z najlepszych gier na PS3, wcale nie były brzydkie. Tę też z pewnością przygarnę, jak tylko kupię PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować