Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dean Hall - twórca DayZ opuścił studio i grę

28 postów w tym temacie

Tytuł tego newsa to porażka.
Dokładnie jest napisane że najszybciej opuści studio pod koniec tego roku,a z tytułu można wywnioskować że już uciekł z BI jak Wiktor Janukowicz.
Poziom polskich portali dla graczy to dno i metr mułu,co chwilę jakiś mega fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 16:34, Outlander-pro napisał:

Cześć, jestem lead designerem, twarzą gry, zapłaciliście już za early access? Dobra,
spadam, bo ja "jestem taki krejzi, wybuchowy jak granat". Pożałowania godne i niepoważne.

/i przy okazji do reszty/
aha, ale rozumiem, że jak przy wiedźminie 3 działo się praktycznie to samo (tylko nie uruchomiono jeszcze pre-orderów, które niemal niczym nie różnią się od early acess.. no, z tą przewagą dla acess, że można zobaczyć grę) to już można się rozejśc bo przecież od razu można z tyłka wyjąć dwóch nowych leadów którzy bez problemu zastąpią starych?
Ludzie, plz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż rzeczywiście tytuł jest spartolony, to zabawnie brzmi krytyka ze strony kogoś, kto sam błędnie podał nazwisko Janukowycza.

...chyba, że mnie coś minęło i teraz tak się to pisze? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh. Ja tam z jego wypowiedzi wyczytałem: "Bohemia truła mi dupę żeby wypychać content który mnie nie satysfakcjonuje więc olałem". Nie wiem do końca kto finansował standalone''a, ale raczej nie sam Dean, a jak ktoś płaci, to pewnie i wymaga. Nie pociesza mnie też to "monitorowanie" DayZ, bo monitorować to sobie może, ale nic nie będzie miał do powiedzenia. Cóż. Nie pierwszy raz słyszymy najmniejsze skrzypce świata grające smutną melodię dla ambicji i rozrywki. Może pan Hall rozwinie skrzydła jak mu nikt nie będzie na kark dyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zmienicie tytuł i przestaniecie wprowadzać ludzi w błąd? Dean Hell nie opuścił projektu. Zrobi to gdy uzna, że DayZ będzie mogło dalej podążać samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 13:57, ArabSmall napisał:

Literówka w temacie :)
opuściu


Z tego co widzę news ma poprawny tytuł, a tytuł wątku poprawiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować