Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

FlatOut 2 - temat ogólny [M]

803 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2007 o 16:10, Pawłek napisał:

Pograłem wczoraj 2-3 godziny i jest extra!!! Najlepsze wyścigi w jakie grałem, lepsza od jedynki
i wszystkich N4S.

A nie mówiłem ?? :P

Dnia 30.01.2007 o 16:10, Pawłek napisał:

Kapitalny soundtrack!

No, sountrack jest świetny, tylko szkoda, że nie zmontowano więcej kawałkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 16:52, speedraid napisał:

> Pograłem wczoraj 2-3 godziny i jest extra!!! Najlepsze wyścigi w jakie grałem, lepsza
od jedynki
> i wszystkich N4S.
A nie mówiłem ?? :P

no a ja tylko mówie ze ... masz racje.. lepsza..

Dnia 30.01.2007 o 16:52, speedraid napisał:

> Kapitalny soundtrack!
No, sountrack jest świetny, tylko szkoda, że nie zmontowano więcej kawałkow :)

no ja poszedłem dalej załatwiłem sobie dyskografie zespołów z soundtracjka.. oraz znalazłem podobne zespoły i nienarzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie rację. Muza w tej grze wymiata. Tak dobranej dobrze muzy chyba nigdzie się nie znajdzie. Wogóle cała gra jest świetna, i jeszcze ta super niska cena.....po prostu miodziooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 19:28, citekmaniak napisał:

Macie rację. Muza w tej grze wymiata. Tak dobranej dobrze muzy chyba nigdzie się nie znajdzie.
Wogóle cała gra jest świetna, i jeszcze ta super niska cena.....po prostu miodziooo

zagraj w THPS 2
tam tez jest tak ładnie dobrana muza.. :)
no i to koniec.. w reszcie gier jest tak sobie...
i niech mi nikt nie mówi ze jakiś carbon bo zabije <rzygi>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 19:31, Chester001 napisał:

> Macie rację. Muza w tej grze wymiata. Tak dobranej dobrze muzy chyba nigdzie się nie znajdzie.

> Wogóle cała gra jest świetna, i jeszcze ta super niska cena.....po prostu miodziooo
zagraj w THPS 2
tam tez jest tak ładnie dobrana muza.. :)
no i to koniec.. w reszcie gier jest tak sobie...
i niech mi nikt nie mówi ze jakiś carbon bo zabije <rzygi>


No grałem i muza też nawet nawet ale ta z FlatOuta2 lepsza i tak. A w carbonie to tylko dobra ścieżka dźwiękowa podczas wyścigów w canyonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 19:31, Chester001 napisał:

zagraj w THPS 2
tam tez jest tak ładnie dobrana muza.. :)
no i to koniec.. w reszcie gier jest tak sobie...
i niech mi nikt nie mówi ze jakiś carbon bo zabije <rzygi>


Jak dla mnie THPS 3 miał lepszą muze niż 2, ale ta we FlatOucie 2 jest chyba lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, my sobie tutaj gadamy, a za plecami wiadomo, że trwaja prace nad FlatOut: Ultimate Carnage. Nazwa się różni od PC-towej. Mowa tu o Xbox 360, a nasze obawy były prawdopodobnie niepotrzebne. Zapewne chodziło im o tą część na Xbox360, a FlatOut 3 ujrzymy na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:43, pro evo napisał:

Czy FlatOut2 ruszy na tym sprzęcie?


Ramu to ty masz jak dysk twardy :D Spokojnie pójdzie, na moim sprzęcie idzie płynnie na 1280x1024 z filtrowaniem anizotropowym i potrójnym buforem (AMD Athlon 2800+, RAM: 512MB, VGA: GeForce 6600GT)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:45, speedraid napisał:

> Czy FlatOut2 ruszy na tym sprzęcie?

Ramu to ty masz jak dysk twardy :D Spokojnie pójdzie, na moim sprzęcie idzie płynnie na 1280x1024
z filtrowaniem anizotropowym i potrójnym buforem (AMD Athlon 2800+, RAM: 512MB, VGA: GeForce
6600GT)/



Dzięki za odpowiedz , oczywiście ma 1024 ram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ponownie zacząłem myśleć o zakupie Flatouta 2. Ato dlatego, że zagrałem w jedynkę (jest na coverze Clicka! ). Ta gra jest świetna :) A skoro jedynka jest tak dobra, to jaka fajna musi być dwójka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci. Jest o niebo lepsza, to co w FlatOucie 1 jest cudowne to w FlutOucie 2 jest o wiele lepiej wykonane. Jeżeli podoba Ci się (a podoba :P) to nie myśl nad zakupem, tylko czym predzej zakup FlatOut 2. Podziękujesz mi później ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 16:26, Quatre napisał:

Dzisiaj ponownie zacząłem myśleć o zakupie Flatouta 2. Ato dlatego, że zagrałem w jedynkę (jest
na coverze Clicka! ). Ta gra jest świetna :) A skoro jedynka jest tak dobra, to jaka fajna
musi być dwójka.



Dwójka jest o wiele bardziej dynamiczna i ma fajniejszy model jazdy. Jest też troszkę łatwiejsza, jednak dłuższa w singlu. Ogólnie jest pod każdym względem lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze to ja nie przeszedłem 1.. bo.. ehh mały gemplej miała nic mnie zbytnio nie ciągło te trasy były iście arkadowe a gra powinna być zabawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Przyjacielu!Nad kupnem tej gry NIE ma się co zastanawiać!Jest IDEALNA!Cena,Grafa,Muza,Fizyka,Frajda i Długość.Przechodziłem ją około 1 miesiąc,i to bez bonusów,tylko same wyścigi.Kupuj,nie zastanawiaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować