Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Następny Assassin`s Creed nie zawędruje do Japonii

71 postów w tym temacie

Ja ostatnio widziałem coś w Chinach, że było... może właśnie Chiny, a nie Japonia to będzie? Tak czy inaczej chyba naprawdę Ubi chce poczekać z moim ulubionym okresem historycznym do końca serii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, jakoś nie mogłem poczuć bluesa na myśl o szogunach i tego typu klimatach ;) Może faktycznie będzie rewolucja fancuska, ale to byłoby zbyt podobne do ACIII. Zobaczymy co wymyślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na starożytny Rzym albo Egipt, od niewolnika do assasyna :P


PS: Przypadkiem w tym DLC nie miała być jakaś podpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego twórcy nie korzystają z potencjału starożytnej Japonii. Przecież to doskonałe miejsce akcji dla takiej gry jak AC. Co będzie tym razem? Znowu Conor w zadufanym świecie koronkowych kapeluszy i szpiczastych kościołów? Ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem dlaczego twórcy nie korzystają z potencjału starożytnej Japonii. Przecież
> to doskonałe miejsce akcji dla takiej gry jak AC. Co będzie tym razem? Znowu Conor w
> zadufanym świecie koronkowych kapeluszy i szpiczastych kościołów? Ehhh.
Szczerze skośnookie? Niet :/ wolałbym już Anglię, Francję, może Egipt.
Nie wiem czemu niby Japonia? O tych 3 państwach słyszałem, o ich większych epokach, znaczeniu historycznym itp. O Japonii niestety nic, i raczej wolę się zagłębić w klimaty które troszkę znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 11:00, deamon-pl napisał:

hmm plotki powiadają ze "MATKA ROSJA" .

Zostało potwierdzone jako fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej przywitałbym Imperium Rzymskie albo Wiktoriańską Anglię. O Szkocji pewnie nie ma co marzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japonia się nie nadaje na serię, co mielibyśmy grać Ninja?
Japonia ma swoich zabójców ;]

Stawiam na Egipt lub Chiny :P

Chociaż nie pogardziłbym Starożytnym Rzymem, mój ulubiony okres lub by akcja toczyła się tym razem w Polsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 11:50, Isildur napisał:

Japonia się nie nadaje na serię, co mielibyśmy grać Ninja?
Japonia ma swoich zabójców ;]

Japonia mogłaby właśnie dzięki ninjassassinom bardziej nastawić grę na skradanie - jeśli Obiekt X musiałby śledzić cel dniami, wtopić się w jego ludzi, zyskać zaufanie celu - to miałoby ogromny potencjał.

Dnia 25.02.2014 o 11:50, Isildur napisał:

Stawiam na Egipt lub Chiny :P

Ja na Egipt (wbrew pozorom to nie tylko piramidy - które i tak mogłyby być świetnym rodzajem kryjówek Templariuszy) lub Grecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować