Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex: The Fall potwierdzone na PC! Są szczegóły

25 postów w tym temacie

Świetna wiadomość ! Human Revolution od tej ekipy był rewelacyjny, bił na głowę nawet (klasyczną już) pierwszą część Deusa.

Zaopatrzę się na pewno, niekoniecznie premierowo (mam w co grać), ale dla mnie to "must buy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, czy ktoś w to grał na smartphonie? Z chęcią zaopatrzę się w tę grę, bo Human Revolution to jedna z najlepszych gier z jakimi miałem styczność, ale wolałbym nie kupować mimo wszystko The Fall w ciemno. Jeśli ktoś grał i może jakąś krótką opinię o grze wyrazić (bez spoilerów proszę), to będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja mam pytanie, czy ktoś w to grał na smartphonie? Z chęcią zaopatrzę się w tę grę,
> bo Human Revolution to jedna z najlepszych gier z jakimi miałem styczność, ale wolałbym
> nie kupować mimo wszystko The Fall w ciemno. Jeśli ktoś grał i może jakąś krótką opinię
> o grze wyrazić (bez spoilerów proszę), to będę wdzięczny.

Ja grałem na iPadzie. Taki okrojony DE:HR i to dosłownie. W momencie gdy akcja zaczęła się rozwijać wyskoczył ekran "ciąg dalszy nastąpi". Jak to samo ma być na PC bez dalszych etapów, to nie opłaca się 10 euro za to "demo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fantastycznie. Świetna wiadomość.
Przed premierą nie będę zamawiał bo DX:GotY mam a i cena 10 euro nie jest najlepsza. Ale jak tylko pojawi się w jakiejś promocji to na pewno nabędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale ja nie mam pieniędzy na wszystko. Poza tym, w dobie indyków, za 10€ można dostać kilka genialnych gier, dlatego trzeba być przedsiębiorczym. Jeśli gra nie jest warta swojej ceny, a chcę w nią zagrać, to czekam na obniżkę - proste - przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 18:56, Gumisiek2 napisał:

Gra za grosze, a ludzie i tak płaczą...


40 zł to dla Ciebie grosze? To no gratuluję. Pomyśl, że niektórzy mają dość innych wydatków (kredyty, mieszkanie, utrzymanie), że nie mają pieniędzy żeby sobie ot tak wydać 40 zł na byle gierkę.
Dla mnie gra za grosze to taka za 10zł a nie 10 euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale jeśli to nie jest dodatek, bo nie jest (gra wyszła jako pełnoprawny w sumie produkt) to teoretycznie taka cena jest wręcz normalna. Poza tym porównywanie indyków do gier z tej wyższej półki to w sumie dziwne porównanie. Oczywiście każdy lubi co innego, ale także nie każdy lubi ten typ gier. Ja np. niekiedy lubię pograć w gry nieco niezależne, ale nie bez przesady, że grałbym w nie wręcz cały czas.

Poza tym... pierwszy z brzegu dodatek do Neverwinter Nights - Shadows of Undertide kosztował w momencie premiery 80 zł i wtedy nie wiem czy ktoś na to narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 06:29, Muradin_07 napisał:

Poza tym... pierwszy z brzegu dodatek do Neverwinter Nights - Shadows of Undertide kosztował
w momencie premiery 80 zł i wtedy nie wiem czy ktoś na to narzekał.


Masz rację, oczywiście, ale chodzi o to, że Gumisiek2 stwierdził, że gra jest za grosze a to, czy gra jest za grosze to już jest osobista sprawa kupującego. Cena nie jest jakaś niebotyczna i oczywiście nie podniesiona do wysokości zwykłych gier na Steam (39 euro to standard) ale nie można powiedzieć, że jest tania jak barszcz.
Dla mnie w tej chwili 40 zł to dużo. Gdy przyjdzie pensja będę musiał popłacić wszystkie rachunki, raty kredytu i ok wtedy będę mógł sobie pozwolić na nią bez problemu, ale pod koniec kolejnego miesiąca znów stwierdziłbym, że to cena odrobinę za wysoka żeby grę kupić tak ot. A biorąc pod uwagę wszelkie promocje i przeceny na Steam, wolę poczekać aż gra stanieje i wtedy sobie ją zafundować za połowę ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda, ale jakby nie patrzeć to jeśli Square Enix postanowiło grę wydać jednak i na PC, choć na Wii była ona jako pełnoprawny tytuł i nie wiem ile ona dokładnie kosztowała, to mogli się także pokusić o wydanie wersji pudełkowej za jakieś 60-80 zł. Co to oznacza... w dzisiejszych czasach można powiedzieć, że ta gra jest za grosze jednak. Tym bardziej, że można wiele wziąć i wyciągnąć ze sprzedaży kart na Steam włącznie ze sfinansowaniem sobie gry w całości. I tu raczej nie chodziło o to, że za grosze i 40 zł to jest mała kwota - dla każdego jest inna. Tylko patrząc na niektóre tytuły, które potrafią wychodzić po 60 zł nawet i nie są warte 5 zł to jest naprawdę dobra cena za w sumie całkiem solidną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nigdy nie kupiłem żadnego tytułu w premierowym wydaniu, a moja kolekcja składa się z gier zakupionych w eXtra Klasyce/Kolekcji Klasyki, gier z czasopism oraz używek (wyjątkiem jest Diablo III, które zresztą dostałem), sam opłacam swoje rzeczy, więc wiem coś o wydawaniu kasy na gry. Jednak gdy pełnoprawny tytuł AAA w wersji premierowej kosztuje mniej więcej tyle, co gra indie/DLC do gry/4 paczki fajek to owszem, jest grą za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować