Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda: wybraliśmy abonament w The Elder Scrolls Online ze względu na regularne i duże aktualizacje

43 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Opłacanie subskypcji nie jest miłe, ale jeśli Bethesda ma zapewnić graczom regularne i duże aktualizacje, nie może pozwolić sobie na wybór innego modelu biznesowego.

Przeczytaj cały tekst "Bethesda: wybraliśmy abonament w The Elder Scrolls Online ze względu na regularne i duże aktualizacje" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie można kazać jakiejś grupie ludzi usiąść i wymyślić ciągu ciekawych zadań związanych z Mrocznym Bractwem, póki nie wymyśli się sposobu, jak im za to zapłacić."

To może, zacznijcie akcje na kickstarterze ? Zamiast pobierać comiesięczne opłaty na poczet dalszych produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"jest parę linii dialogowych związanych z gildiami, ale zabrakło w grze paru ważnych gildii – nie ma na przykład Mrocznego Bractwa. Nie można kazać jakiejś grupie ludzi usiąść i wymyślić ciągu ciekawych zadań związanych z Mrocznym Bractwem, póki nie wymyśli się sposobu, jak im za to zapłacić. "

Więc przesuńcie datę premiery i zróbcie to teraz.
Filozofia developerów. Kiedyś kupowało się grę na PS2 i wszystko działało, a gdy były bugi lub czegoś brakowało gra dostawała noty 4/10 i do widzenia.

Oczywiście nie mam nic do abonamentu, niech będzie jeżeli to im i graczom się opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ja widzę te duże, regularne i częste aktualizacje.

"Nie można kazać jakiejś grupie ludzi usiąść i wymyślić ciągu ciekawych zadań związanych z Mrocznym Bractwem, póki nie wymyśli się sposobu, jak im za to zapłacić. Jeśli nie byłoby takiego sposobu, lepiej oddelegować ich do czegoś innego."

No spoko, ale to coś innego to robią za darmo, jak tak? Jak za pieniądze to co za różnica nad czym pracują? PRowy bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ANet daje aktualizację do Guild Wars 2 z nową historią Living Story, wchodzą co jakiś czas nowe przedmioty do zdobycia, zmieniają i dodają nowe rzeczy do trybu PvP/WvW, za każdym razem są zmiany w profesjach żeby je jakoś zbalansować i to wszystko za darmo. Co dwa tygodnie.. no ale okej, niech robią co chcą. Widzimy się za rok TESO gdy przejdziesz na f2p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pieniądze z item shopu, czyli de facto za wymianę $ na golda. I zanim napiszesz że Ty tego nie robisz nie oznacza to że inni tego nie robią i w sumie patrząc na żałosny stan ekonomi gry im się nie dziwie.

Za darmo owszem dostajemy, living zerg story.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daje mi maksimum rok. Później mam wrażenie, że przejdą na f2p. Grałem trochę w betę i wiem, że nie chcę płacić abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pół roku: "Zdecydowaliśmy na F2P ze względu na małą ilość graczy".
PvP wygląda świetnie, przypomina trochę oblężenia z WAR bez lagów i z większym bardziej otwartym światem, ale to nie wystarczy. Większość ma serdecznie dosyć mmo, a Ci którzy nie mają za dużo czasu poświęcili innym tytułom żeby się przenieść. Jedyna grupa, w która można celować to fani TES, problem w tym, że ta gra ma w sobie tyle klimatu TES''ów co Nosgoth klimatu LoK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie z tym jak najbardziej zgadzam. Wole zaplacic abonament i miec wszystko + czesto duze aktualizacje.
I prosze mi tu nie wspominac o GW2, bo aktualizacje do tej gry sa tak duze ze az smiac sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie abonament to coś co "muszę" . Bo bezsensu zapłacić nawet te 30zł za miesiąc, jeśli wiemy że nie mamy czasu, lub mamy jego mało, lub nie chce się tyle grać.
Wolę zabulić raz i wejść do gry kiedy chcę, a nie żeby wejść na 1h by pograć, to muszę na opłacić grę na 30dni, a nie wiem np czy zaś pogram i kiedy, dla mnie wtedy to tzw przywiązanie. Zresztą miałem tak po kupnie za 12zł Battlechesta i tylko jakieś 15dni wykorzystałem i reszta przepadła, więc dla mnie imo bezsensu płacić abonament, tak samo jak abonament telefoniczny oferują ileś tam godzin minut darmowych za 50zł a i tak tyle nie wygadam w 50%, a płacić trzeba.... To moje zdanie, każdy rozmawia przez fona ile chce i ile potrzebuje, tak samo gramy jeśli się nam chce i nam to się podoba, ja nie miałem styczności z tą grą online, jedynie "offline" tzn Skyrim, Oblivion etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej to powinno brzmieć:
"Zdecydowaliśmy się na abonament, by wydoić z fanboy''ów kasę na starcie, a za jakiś rok jak już ludzie zaczną odchodzić od tytułu wprowadzimy F2P z mikrotransakcjami, argumentując to oczekiwaniami ludzi i chęcią trafienia do szerszej grupy odbiorców"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy SWTOR też tak mówili :P, a jak wyszło to wszyscy wiemy, no nic też czekam na f2p. Nie będę płacił za abonament 30 dniowy z którego wykorzystam może 1/4 (przy super optymistycznym podejściu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 18:29, RobsonAmbro napisał:

Niech wprowadzą opłaty za czas spędzony w grze jak w Chinach np. WoW'' i dużo osób byłoby
szczęśliwych.


Za taką opcję bym zapłacił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować