Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 1000 kluczy do bety The Elder Scrolls Online!

110 postów w tym temacie

Poniżej klucz, który się wygenerował dla mnie. Okazuje się, że biorąc udział w becie kilka tygodni temu automatycznie dostałem dostęp w tym tygodniu, także nawet nie mogę tego kodu użyć:
3RPGF74RFWG5NER5YM5A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że mam podobną sytuację jak One_of_the_Many - brałem udział w ostatniej becie i teraz nie mogę wykorzystać wygenerowanego kodu. Ktokolwiek go wykorzysta niech da znać :)
94WDENNJCKAMDF9N3LJL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 18:23, maniekk napisał:

Wysyp kont obywateli za 3,2,1 .... ;)


To niestety smutna prawda. Niejednokrotnie już spotykałem się z sytuacją, gdy wracam sobie po pracy do domu, odpalam gram i widzę, że rozdawane były zaproszenia do jakiejś bety/ogłoszono konkurs/itp. W komentarzach 99% to jednopostowi Obywatele, a ja, jako stały bywalec, muszę szukać kluczy na innych stronach. Pewnie zaraz niektórzy na mnie naskoczą, że niby w czym Obywatel gorszy i tak dalej, na co odpowiadam od razu - w niczym. Po prostu jest to odrobinę nie w porządku w stosunku do osób regularnie odwiedzających gram. Jakoś inne strony, portale i fora nie mają problemów z wprowadzaniem ograniczeń (do uczestnictwa w konkursie wymagany jest staż/liczba postów/ranga) i jeszcze nie zauważyłem, by w jakikolwiek sposób im to szkodziło...

A teraz już na temat - żona pewnie mnie zatłucze, że znowu mnie na cały weekend wessie. Ale na TESO trochę już czekam i z każdym kolejnym gameplay''em coraz bardziej się napalam. Ostatni filmik, z craftingiem, tylko mnie utwierdził w przekonaniu, że to zdecydowanie gra, której trochę czasu będę musiał poświęcić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie, kto grał ostatnio to teraz nadal może na jednym i tym samym :D
Proszę komu nie chce się kliknąć "pokaż klucz" :) :
DPF59X3M64M3F3GNPR6A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować