Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 1000 kluczy do bety The Elder Scrolls Online!

110 postów w tym temacie

> Co proponujesz? Ograniczenie możliwości uczestnistwa tylko dla osób, które dokonały zakupu
> w naszym sklepie?

Spotkałem się z patentem, że jest ograniczenie dla kont założonych np tydzień/dzień/dwa dni przed konkursem. Wszystko założone po ogłoszeniu konkursu, czy rozdawania kluczy jest wykluczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Co proponujesz? Ograniczenie możliwości uczestnistwa tylko dla osób, które dokonały
> zakupu
> > w naszym sklepie?
>
> Spotkałem się z patentem, że jest ograniczenie dla kont założonych np tydzień/dzień/dwa
> dni przed konkursem. Wszystko założone po ogłoszeniu konkursu, czy rozdawania kluczy
> jest wykluczone.

Niby tak, ale czesto takie akcje maja na celu wlasnie przyciagniecie nowych osob do strony, a nie nagradzanie tych co juz sa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 20:50, ArekB napisał:

za to zaczynaja sie juz pojawiac na allegro <w ilosciach hurtowych> ... gratuluje
rozdania kluczy hienom


To akurat było do przewidzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest pewne że beta skończy się o 5:59 w PONIEDZIAŁEK?
ostatnio była do 5:59 we wtorek, więc jeśliby wierzyć temu co jest w newsie, to tym razem beta będzie 24h krótsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kluczy było w sumie 1000... to i tak całkiem dużo jak na betę gry, do której dostęp dostali nieliczni. Swoją drogą ja złożyłem "papiery" dla siebie, ale nie dostałem bety do dzisiaj, więc cieszę się, że taka okazja się zdarzyła i kluczyk otrzymałem. Wezmę sobie przed wyjściem na zajęcia włączę ściąganie, wrócę i będę weekend grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi nie działa przycisk żeby podać mi serial ? Niby musze być zalogowany itp i nadal nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować