Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 1000 kluczy do bety The Elder Scrolls Online!

110 postów w tym temacie

Spróbujcie jeszcze na gamezilla. Piszą że mają 500 kluczy i aby dostać klucz należy wpisać komentarz pod artykułem. Jak narazie komentarzy jest 350 więc z moich obliczeń wynika ,że jest jeszcze 150 kluczy. Może coś z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LGHJDC9PMGC56XRG6YT3 gdyby ktoś potrzebował :) nie wiedziałem że będąc wcześniej zaproszonym na bete teraz tez bede miał do niej dostęp :) A gre polecam, bo osobiścię na nią czekam :) Miłej zabawy jeśli ktoś skorzysta ;)

aczkolwiek w tym weekendzie bedzie tłoczno :( dla mnie jedyny minus tej gry to mega tłok, zwłaszcza na poczatku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram niech jednak na przyszłość pomyśli nad rozwiązaniem podobnym, jakie jest u konkurencji, czyli rozdawanie kluczy dla użytkowników zarejestrowanych x czasu przed konkursem (najlepiej miesiąc, chociaż konkurencja robiła też 1-2 tygodnie przed). To obecnie jest najlepsze rozwiązanie.
Do tej gry akurat teraz kluczyk trudno nie jest zdobyć, jak widać po powyższych linkach, więc wielu problemu nie ma. Aczkolwiek niesmak pozostał.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ,niestety nie załapałem się na keya jak by ktoś miał na zbyciu ;p to podajcie na maila lub na gg
GG:8117978
Mail:howkeye71@gmail.com

dzięki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować