Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 1000 kluczy do bety The Elder Scrolls Online!

110 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2014 o 06:55, Ring5 napisał:

Kwestia naprawdę jest do rozwiązania, trzeba tylko chcieć. I tu pojawia się najważniejsze
pytanie - czy gram CHCE ten "problem" rozwiązać, czy też dyskusja ta jest jałowa, bo
i tak nic się w tej kwestii nie zmieni.


Nie rozpatrywałbym tego w kategoriach ogromnego problemu, ale tak - znacznie bardziej wolę przekazać klucz w ręce stałego czytelnika, allegrowiczom chciałbym podziękować.

Wielokrotnie to pisałem - na odsłonach nam nie zależy, do rozdawnictwa do przyciągania świeżej krwi też się nie nadają.

Kwestia tylko znalezienia dobrej blokady - dla mnie najlepszym rozwiązaniem wydaje się wprowadzenie wymogu zrobienia kiedykolwiek jakiegokolwiek zakupu w naszym sklepie. Kaman, każdy z Was to zrobił, a jednak danymi osobowymi nie tak łatwo żonglować jak mailami.

Muszę pogadać z codemastersami, sprawdzić możliwości.

Dnia 26.02.2014 o 06:55, Ring5 napisał:

to jest pewne że beta skończy się o 5:59 w PONIEDZIAŁEK?
ostatnio była do 5:59 we wtorek, więc jeśliby wierzyć temu co jest w newsie, to tym razem
beta będzie 24h krótsza

Takie dostaliśmy info od wydawcy, poprosiłem o sprawdzenie tych terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 10:05, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Nie rozpatrywałbym tego w kategoriach ogromnego problemu


Dlatego słowo "problem" umieściłem w cudzysłowie ;)

Dnia 28.02.2014 o 10:05, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

wolę przekazać klucz w ręce stałego czytelnika, allegrowiczom chciałbym podziękować.


Super, niestety praktycznie wszystkie tego typu akcje na gramie kończą się tak samo - zalewem Obywatelskich kont (jeśli trzeba umieścić komentarz; swoją drogą, warto by było takie wątki zamykać po rozdaniu wszystkich kodów, by nie pojawiali się archeolodzy, odkopujący po 2 latach wątek, tylko po to, by dopisać, że Inferno było najlepszą frakcją w Hirołsach) a potem wysypem kodów po 5 złociszy na allegro. I praktycznie za każdym razem pojawia się podobna dyskusja.

Dnia 28.02.2014 o 10:05, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Kwestia tylko znalezienia dobrej blokady - dla mnie najlepszym rozwiązaniem wydaje się
wprowadzenie wymogu zrobienia kiedykolwiek jakiegokolwiek zakupu w naszym sklepie.


Kilka pomysłów już podano, zawsze można je połączyć w jeden - trzeba dokonać zakupu LUB mieć rangę co najmniej, powiedzmy, Brygadzisty LUB X postów na forum.

PS. Kudos za Deadpoola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na innym portalu zrobili tak, że konto trzeba było mieć zarejestrowane wcześniej niż 1 stycznia 2014 roku, można też tutaj by wprowadzić takowe blokady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podeśle ktoś kod na arisovo@wp.pl ? Nie wiem czemu, nie działa mi hiperłącze, a jest napisane, że kody są.
Dzięki za podesłanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dokonaniem zakupu to nie rozwiąże to problemu, bo wiele kont jest Obywatelami, a robią zakupy. Po prostu nie komentują tak ochoczo. Tak więc jeśli już to można spróbować z tymi rangami chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 12:33, Muradin_07 napisał:

Z dokonaniem zakupu to nie rozwiąże to problemu, bo wiele kont jest Obywatelami, a robią
zakupy. Po prostu nie komentują tak ochoczo. Tak więc jeśli już to można spróbować z
tymi rangami chyba...


Dlatego właśnie napisałem, że najlepszym rozwiązaniem byłoby wymaganie spełnienia JEDNEGO z trzech warunków - odpowiednia ranga, odpowiedni staż lub dokonanie zakupu. Nie każdy gramowicz robi tu zakupy (bo, nie ukrywajmy, promocyjne ceny na gramie często są wyższe, niż normalne w innych sklepach), nie każdy kupujący się udziela na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować