Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Castlevania: Lords of Shadow 2 - przegląd ocen

12 postów w tym temacie

Szkoda :/ Jedynka jest cudna, liczyłem na to, że sequel będzie jeszcze lepszy. W recenzjach powtarza się zarzut (jeden z wielu), że lokacje osadzone "we współczesności" są nieciekawe, biedne i zrobione na "odwal się" - to w zasadzie przekreśla u mnie ten tytuł, zwłaszcza kiedy sobie przypomnę kapitalny design i przepych z pierwszej części. Szkoda, że zamiast "bigger, better, bad ass" jest bieda, prowizora i powtarzające się elementy ;/

No trudno, rezygnuje z zakupu, z żalem ;/ Swoją drogą luty coś kiepski - pewniaki zawodzą... Marzec będzie lepszy, oby ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam właśnie drugą Castlevanię i zdecydowanie nie dałbym jej oceny w okolicach piątki. To dobra gra na mocne 7/10. Ma swoje wady, ale nawet pomimo tego jest miodna. Jakimś wielkim fanem tej serii nie jestem, więc może dlatego tak wysoka ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I kolejna gra na której się zawiodłem, liczę na to, że Dark Souls 2 będzie dobrze przyjęty
> ;p
To ty powinieneś ocenić grę a nie jakieś portale... Ostatnia ocena jest mała ze względu za długą grę. Jak dla mnie to idzie na +, demo było bardzo fajnie i myślę, że gra będzie bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ... koniec lutego miał być bardzo udany dla graczy, dwie duże premiery, dwa pre ordery i ... ponoć dwa niewypały ....
o ile jednak nie jestem fanem poprzednich odsłon " Thiefa " ( gdyż po prostu w nie nie grałem ), o tyle, poprzednia '' Castelvania " bardzo przypadła mi do gustu a z tego co czytam, kontynuacja pozbawiona jest wszystkich atutów swojej poprzedniczki: świetne, zapadające w pamięć lokacje, elementy platformowe, walka, ciekawy świat - na fabułę nie będę narzekał, gdyż w poprzednią odsłonę grałem na PS3 w wersji oryginalnej i po prostu jej nie śledziłem, więc jest ona i tak tylko pretekstem dla rozgrywki ale tutaj zawodzi ponoć sam gameplay, który już nie jest tak dobry a do tego dochodzi umiejscowienie akcji w teraźniejszości, co przekłada się na nieciekawe lokacje ... demo jest fajne ale niczym nie zaskakuje, no i gra nie jest też zbyt piękna, i nie mówię tu o samej grafice tylko o wizji artystycznej, która w poprzedniej części robiła bardzo duże wrażenie, o ile więc nowego '' Thiefa " zakupię, gdyż kusi mnie świat i klimat gry, o tyle, nową " Castelvanię " odłożę chyba na później, aż stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@7 - Nie zawsze. Długa gra = dobra gra? Zawsze? Nawet, jeżeli wydłuża się rozgrywkę głupimi, niepotrzebnymi i frustrującymi etapami?

No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na oceny IGN i Gamespot, a ich weryfikacje najbardziej mnie interesują, gra jest średnia. Niczego więcej się zresztą nie spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować