Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rambo: The Video Game - przegląd ocen

36 postów w tym temacie

Przegląd ocen łatwo pokazuje, których serwisów należy unikać. 50 od eurogamera i edge. Serio? 10 od Destructoida to i tak łaskawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc wszystkie adaptacje filmów na gry są ... słabe, aczkolwiek nie spodziewałem się aż tak niskich ocen. :/ hmm ale w sumie średnia tych wszystkich oczek to gdzieś 25 więc chyba dobra to ocena, jak na takową produkcję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceny chyba nikogo nie zaskakują. Mnie dziwią tylko argumenty niektórych recenzentów.

"W 2014 roku pomysł by przedzierać się przez całkowicie oskryptowany, arcade''owy shooter na szynach za pomocą myszy lub joypada wydaje się totalnym zmarnowaniem czasu przez wszystkich włączonych w to przedsięwzięcie."

Taki zarzut można skierować do większości współczesnych FPS-ów. Od Rambo odróżnia je tylko to, że aby iść do przodu, trzeba nacisnąć klawisz/ruszyć gałką. A i to nie zawsze, bo niemal w każdym FPS-ie jest przynajmniej jeden etap, w którym siedzimy w jakimś pojeździe sterowanym przez komputer i naszym jedynym zadaniem jest strzelanie do kolejnych fal wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przegląd ocen łatwo pokazuje, których serwisów należy unikać. 50 od eurogamera i edge.
> Serio? 10 od Destructoida to i tak łaskawie.

A grałeś, czy oceniasz po paru filmach? :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ktoś czyta uzasadnienie czy patrzy tylko na liczby. Jak ktoś będzie miał odpowiednie podejście może coś zobaczy w tym Rambo. Problemem jest cena jak za nowe hity. Ktoś tu musiał naprawdę słabo myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przegląd ocen łatwo pokazuje, których serwisów należy unikać. 50 od eurogamera i edge.
> Serio? 10 od Destructoida to i tak łaskawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A grałeś, czy oceniasz po paru filmach? :3
95% ocen AngryJoe pokrywa się z moimi odczuciami na temat gier, więc to w połączeniu z gameplayem skutecznie zniechęca mnie do dotknięcia tej gry, nawet patykiem z kupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko, czemu Angry Joe był taki angry? Przecież ta gra wyglądała shitowo już na trailerach. Albo nie oglądał, albo zapomniał, albo... nie wiem co. Niemniej po cholerę grał dalej, skoro widział, jaki jest poziom tej produkcji? RTVG duchem przypomina stare dobre City Interactive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem, podobało mi się. Przeszedłem całą w 2h. Fakt, krótko, ale przyjemnie. To że była to szynowa strzelanka tylko spotęgowało efekt filmu, scena przedzierania się przez posterunek policji ukazana z oczu bohatera była po prostu tak fajnie zrobiona że miałem wielkiego banana na twarzy. Argumenty że w tych czasach nie mozna takich gier robić jest dla mnie iście debilny. Gra w której ptaszek leci i unika wielkich rur, zerżniete z Mario zgarnia miliony ściągnieć, więc w czym problem jeśli ktoś woli zamiast tego postrzelać sobie do wrogów? Rozumiem jednak zarzuty że gra kosztuje tyle ile kosztuje i to w dniu premiery. To troche błąd. Ale jeśli miała by być to produkcja za powiedzmy 20-30zł to jestem jak najbardziej za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Grałem, podobało mi się. Przeszedłem całą w 2h. Fakt, krótko, ale przyjemnie. To że była
> to szynowa strzelanka tylko spotęgowało efekt filmu, scena przedzierania się przez posterunek
> policji ukazana z oczu bohatera była po prostu tak fajnie zrobiona że miałem wielkiego
> banana na twarzy. Argumenty że w tych czasach nie mozna takich gier robić jest dla mnie
> iście debilny. Gra w której ptaszek leci i unika wielkich rur, zerżniete z Mario zgarnia
> miliony ściągnieć, więc w czym problem jeśli ktoś woli zamiast tego postrzelać sobie
> do wrogów? Rozumiem jednak zarzuty że gra kosztuje tyle ile kosztuje i to w dniu premiery.
> To troche błąd. Ale jeśli miała by być to produkcja za powiedzmy 20-30zł to jestem jak
> najbardziej za.

No ale właśnie w tym problem, że cena rzutuje na ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 16:40, Vojtas napisał:

Nie rozumiem tylko, czemu Angry Joe był taki angry? Przecież ta gra wyglądała shitowo
już na trailerach. Albo nie oglądał, albo zapomniał, albo... nie wiem co. Niemniej po
cholerę grał dalej, skoro widział, jaki jest poziom tej produkcji? RTVG duchem przypomina
stare dobre City Interactive.


W którymś momencie recenzji mówi że ci którzy dali ocenę powyżej 2/10 powinni grać w nią non-stop za karę że tak wysoko ocenili ten chłam.
Magia Rambo robi jednak swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2/10 - taka jest sprawiedliwa ocena tej gry. Ceny nawet nie chcę komentować, bo jest absurdalna. 10-15 złotych, jeszcze by uszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 17:25, kerkas napisał:

W którymś momencie recenzji mówi że ci którzy dali ocenę powyżej 2/10 powinni grać w
nią non-stop za karę że tak wysoko ocenili ten chłam.
Magia Rambo robi jednak swoje.


No spoko, tylko skala tego bulwersu była trochę... eee, przesadzona? Już dziecko widziało, co się święci. Joe musi naprawdę kochać te filmy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 20:43, Vojtas napisał:

No spoko, tylko skala tego bulwersu była trochę... eee, przesadzona? Już dziecko widziało,
co się święci. Joe musi naprawdę kochać te filmy. ;)


Może kocha jak to się mówi z amerykańska rambo franchise :)
tak samo jak ja kocham Maxa Payne-a I i II :)
i przyszła banda z Rockstar i Za kilka dolarów więcej zarżnęła markę sprowadzając ją do poziomu Szklanej
Pułapki 5 :(

Ps. Podobno tę grę robili Polacy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować