Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medieval II: Total War w planie wydawniczym CD Projekt!

70 postów w tym temacie

Radze wam jednak nie cieszyć się że CD Projekt wzieła się za wydanie tych gier :/:/:/. Oni premiery wszystkich gier przesówają. Już wolę żeby CENEGA się tym zajeła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 17:11, Krzychu1000 napisał:

Radze wam jednak nie cieszyć się że CD Projekt wzieła się za wydanie tych gier :/:/:/. Oni
premiery wszystkich gier przesówają. Już wolę żeby CENEGA się tym zajeła.

no, nie jestem fanem cdp ale w tym wypadku nalezy podac przyklad re4 na pc ktore mialo wyjsc w maju a wyjdzie w sierpniu jesli nie pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 13:54, ddd-d2 napisał:

Czekamy na ogłoszenie Rome II : TW, Shogun II : TW ....
Mogliby wymyśleć coś nowego.


Nowe będziesz miał jako następną część. Czyli gdzieś za dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 17:44, Indrid Cold napisał:

> Radze wam jednak nie cieszyć się że CD Projekt wzieła się za wydanie tych gier :/:/:/.
Oni
> premiery wszystkich gier przesówają. Już wolę żeby CENEGA się tym zajeła.
no, nie jestem fanem cdp ale w tym wypadku nalezy podac przyklad re4 na pc ktore mialo wyjsc
w maju a wyjdzie w sierpniu jesli nie pozniej...


Tu akurat bym się sprzeczał, bo gra premiery w Europie jeszcze nie miała i daty premiery nie ma. Za to Big Mutha Truckers II i Starship Troopers Cenega trzymała w piwnicy przez ponad rok. Dobrze chociaż, że cenę dali adekwatną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować, że Shogun bardzo dobrze chodzi pod Win XP SP 2. Jedyny problem, czyli dźwięk w bitwie, łatwo pokonać ustawiając zgodność z Win 98 we właściwościach skrótu na pulpicie.
Nie śledzę przetasowań wśrod wydawców, dlatego Medieval II w CDP to spore zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna wiedziałem, że kupię tą grę. A jeszcze bardziej się ucieszyłem, jak wyda ją moja ulubiona firma CD Projekt!
BRAWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba! Planowałem kupić tą gierkę, teraz zrobię to na pewno. Znając CDP można liczyć na ekskluzywne wydanie MTW II, cenę zapewne 99zł do tego WPLN i jest słodko. Mam nadzieję, że się nie zawiodę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo jaki nosnik, nie wiadomo jakie korzysci z pre-orderu. Nie ma nawet pudelka. Jedynie info, ze bedzie gra i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 18:18, Gevon Slicer napisał:

Chciałbym poinformować, że Shogun bardzo dobrze chodzi pod Win XP SP 2. Jedyny problem, czyli
dźwięk w bitwie, łatwo pokonać ustawiając zgodność z Win 98 we właściwościach skrótu na pulpicie.
Nie śledzę przetasowań wśrod wydawców, dlatego Medieval II w CDP to spore zaskoczenie.

a to jest bardzo ciekawe co piszesz bo kazdy fan serii wie ze sposob odswiezania ekranu w stw jest zupelnie niezgodny z tym uzywanym w xpekach a efekt jest taki ze ekran po pewnym czasie zupelnie migocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic niestety nie poradzę, ze to, co każdy fan wie, w przypadku tego fana nie działa. Hmm, po ustawieniu zgodności z Win 98 SE rzeczywiście fragment menu migotał, ale zrzuciłem grę na pasek, przywróciłem i potem było dobrze. Niespodzianie dla siebie rozegrałem świetną bitwę. Czy w tej serii wreszcie zlikwidowano tę głupotę, że jak się zdobywa prowincję to trzeba zabić wszystkich lub muszą uciec za granicę prowincji wszyscy? Wystarczy jeden zabłąkany na polu żołnierz i bitwa jest liczona za przegraną :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M:TW to obok HoMM 3 i 5 najlepsza, jak dla mnie, strategia turowa. A te bitwy mmmm. Bardzo sie ciesze ze M:TW2 bedzie wydawany przez CDP, mam nadzieje ze dwójka powtorzy sukces albo bedzie lepsza niż jedynka. Liczę także na bardzo dobrą lokalizacje, akurat przy CDP nie mam się co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW, SUPPPPPPER, ta wiadomość to dosłownie tak niewyobrażalna, że aż mnie zamurowało w fotelu, siedziałem i patrzyłem, literowałem z kilka razy, bo nie mogłem uwieżyć.... ZAWAŁU można dostać!!! Jeszcze tylko aby było dobre wydanie (na DVD a nie jak RoL(RoN) na CD) i jakieś super dodatkowe materiały (nie chodzi mi tu o gadżety ni jak przydatne podczas gry). Niebo w gębie... tfffu na dysku.

Czekam, wprost nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 13:38, Jay Z napisał:

Uprzejmie informuję, że gra zostanie wydana na DVD.

To fajnie - dobrze że nie na 12 CD ;)
Uprzejmie informuję, że na zakładce produktu w sklepie nie ma póki co info o wydaniu na DVD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować