Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest szansa na odświeżoną wersję Star Wars: Knights of the Old Republic

28 postów w tym temacie

Grałem na przełomie roku i grafika mi pasowała. Zamiast dłubania przy klasyku wolałbym godną trójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie sama grafika a odpowiednie dopasowanie rozdzielczości jak wiadomo Kotor nie ma domyślnie rozdziałki HD wiec trzeba dodawać ją recznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie obecne bioware też miałoby ochotę odświeżyć pierwszego kotora i obowiązkowo dodać gejowskie wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 21:17, Kopiec napisał:

Pewnie obecne bioware też miałoby ochotę odświeżyć pierwszego kotora i obowiązkowo dodać
gejowskie wątki.


Ale wiesz, że między żeńską postacią i Juhani już w oryginale coś iskrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pierwszy KotOR dalej jest graficznie fajny , a przynajmniej wgl mi nie przeszkadza . Wolałbym zobaczyć Trójeczkę , tylko szkoda , że po tym co się stało w książce i SWTOR nie ma szans na Revana xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siła Revana leżała w tym, że mówiło się o nim mało. Jak się zaczyna dorabiać mu rozbudowane backstory i daje mu wygląd typowego Jedi z Kafarnaum, to traci ta postać sens.

Grafikę można by poprawić, choć nie wiem, czy to ma sens, bo są już takie mody. Można by podbić limit poziomów doświadczenia do góry, naprawić pathfinding i ulepszyć interfejs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem leży w tym, że średnio to działa na nowych systemach. Chętnie zagrałbym w odświeżoną, poprawioną i stabilną wersję. Dziwię się, że nikt jeszcze nie rzucił spoilera, który popsułby całą grę... : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 23:21, Jerjerrod napisał:

No już bez przesady. Ja grałem już z tym spojlerem i nie przeszkadzało mi to wyśmienicie
się przy tej grze bawić.


To chyba średnio ważna jest dla Ciebie fabuła, skoro nie przeszkadza Ci to w zabawie RPGiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 21:37, DiabloStars napisał:

Moim zdaniem pierwszy KotOR dalej jest graficznie fajny , a przynajmniej wgl mi nie przeszkadza
. Wolałbym zobaczyć Trójeczkę , tylko szkoda , że po tym co się stało w książce i SWTOR
nie ma szans na Revana xD


A co się stało? Z tego co ja widziałem na necie to zniknął i nie wiadomo co się z nim stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 23:34, Essau napisał:

To chyba średnio ważna jest dla Ciebie fabuła, skoro nie przeszkadza Ci to w zabawie
RPGiem.


Czemu mi to ma przeszkadzać? Szczególnie, że sprowadzanie całości gry do jednego tylko wydarzenia w opowieści jest dla owej gry strasznie krzywdzące, zwłaszcza, że tyle ciekawych rzeczy dzieje się dookoła, że naprawdę nie ma na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 23:45, Jerjerrod napisał:

Jest odpowiedni story arc w SW: The Old Republic i była ostatnia jakaś książka, zwała
się bodajże Revan.


Książka jest przed grą, a w grze

Spoiler

Revan zostaje uwolniony z niewoli Imperium przez Republikę, a potem Imperialni go próbują dopaść na jakiejś stacji. Po walce Revan znika w wybuchu Mocy, co z nim dalej, nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować